Який колір підходить до зеленого? Експерти дають поради

Який колір підходить до зеленого? Експерти дають поради

За допомогою цих порад і прикладів на фото, ви можете поєднати зелений колір правильно і красиво в різних кімнатах квартири і в різних стилях дизайну інтер’єру.

Три експерта пояснюють, як використовувати зелений колір в дизайні квартири, і відповідають на питання: які кольори підходять до зеленого?

Зелені тони в основному використовуються в класичному, сучасному, еклектичному і заміському стилі. Свіжий і заспокійливий колір добре вписується в кухні і вітальні, а також в правильному відтінку і в будь-який інший кімнаті.

Зелений часто застосовується в насиченому відтінку, коли він пронизує і збуджує, а не заспокоює. Однак не тільки правильний зелений відтінок має вирішальне значення. Настільки ж важливим є те, які кольори використовуються разом з ним.

Поради по поєднанню зеленого в дизайні інтер’єру дають дизайнери інтер’єру з Німеччини:

 • Даніела Піллвайн
 • Беатрікс Крафт
 • Сюзанна Кіссаун

 

Поєднання зеленого і жовтого кольорів в дизайні інтер’єру квартири

 

 

Якщо вам не потрібні сильні додаткові контрасти, зелений колір відповідає жовтому і синьому. Комбінація з синіми тонами має більш холодний ефект. «При поєднанні ви повинні звернути увагу на різні відтінки кольору. Мені подобається застосовувати теплий жовтий колір, щоб охолодити зелений або навпаки, що створює приємний контраст », – каже Даніела Піллвайн

 

У цьому прикладі різні зелені і жовті кольори об’єднані. Багаті темно-зелені відтінки переміщаються між опалом і смарагдово-зеленим, і мають спокійний ефект. Жовта стіна більш холодна і свіжа, ніж теплий жовтий диван

Поєднання темно-зеленого і жовтого кольору виконано з використанням темно-зеленої подушки, а також різними теплими зеленими тонами візерункового пледа. Біла підлога і білі стіни забезпечують чітку розділову структуру і гарантують, що однорідна колірна схема не переплітається.

 

 

 

 

Поєднання зеленого і рожевого кольорів в дизайні інтер’єру квартири

 

«Це поєднання не чисто зеленого, а зеленого разом з його бірюзовими відтінками, тому ці кольори більш холодні і насичені, які поєднуються з додатковими кольорами контрастним способом», – каже Даніела Піллвайн.

Багатий, темний зелений на дверях і облицюванні ослаблений більш легким і світлим відтінком на решті стіни. В цілому, кімната передає прохолоду, свіжість і просторість, так як прохолодні нотки. Щоб зробити кімнату в цілому не репресивну, зона відпочинку була майстерно акцентована світлом. Рожевий диван з пуфами в палісандровому і кораловому тонах, чудово поєднується з зеленим фоном. Жовті подушки дають необхідне тепло.

 

Темний і багатий зелений колір дає цій вітальні відчуття безпеки. Ступінь насиченості і прохолодний  тон дозволяють розслабитися. Зелений колір доповнюється фіранками з лососевим кольором (теплий рожевий відтінок з кораловим підтоном), які створюють м’якість і тепло. »

 

 

 

Комбінація зеленого і червоного кольорів в дизайні інтер’єру квартири

 

Додаткові кольори, від червоно-оранжевого до червоно-фіолетового, також поєднуються з зеленим. Поєднання кольорів призводить до загальної картини, яка може виглядати цілісно але й нудно або навіть похмуро. З іншого боку, додаткові кольори створюють новий, захоплюючий і разом з тим гармонійний контраст, якщо вони використовуються правильно.

В якості додаткового кольору червоний є прекрасним доповненням до зеленого – як в цій обідній зоні, яка відокремлена від решти кімнати в кольорі і фокусується на сильному червоному.

 

 

 

Зелений с рожевим декором

У цій спальні відображається комбінація додаткових кольорів зеленого і червоного у відтінку фуксія.

Це кольори, які доповнюють один одного. Сильний зелений колір стіни, трохи м’якші відтінки зеленого на рослинах призводять до того, що кімната випромінює енергію і життя. На цьому наголошує плед, оскільки в собі поєднує всі ці кольори і відтінки. Ліжко з її потужним кольором вигнутого підголів’я є прекрасним доповненням до зеленої стіни.

 

 

Поєднання зеленого кольору з коричневим

 

«Я вважаю що краще комбінувати зелений колір з природними тонами, і, в залежності від проекту і зеленого тону, встановити акцент в сильному кольорі, такому як синій і червоний», – каже Сюзанна Кіссаун.

«Цей інтер’єр – хороший приклад, тому що відтінки очерету в килимі, синій табурет і відтінки мідної лампи відповідають цим принципам. Таким чином, дерев’яні та коричневі тони вписуються в зелений колір, коли ми з’єднуємо їх з природою. Кольори відповідають нашому природному колірному відчуттю і не є ні напруженими, ні гучними. »

 

 

 

Комбінація зеленого і чорного кольорів в інтер’єрі

 

 

Природні тони можуть бути трохи нудними або простими. Щоб зробити простір більш виразним, ви можете комбінувати зелений колір з природними тонами, а також з чорним »

Чорний також зустрічається в природі і робить зелений колір визначеним, стриманим. Існує також глибокий ефект, який ми відчуваємо в природі, коли дивимося в ліс. Чорний твердий і завжди повинен поєднуватися з іншими кольорами або деревом. Зелений колір в поєднанні з чорними і дерев’яними деталями забезпечує певну невимушеність і комфорт. »

 

 

 

 

Автори проектів і фото:

 • Nadja Endler
 • Francesca Pagliai
 • Jonas Gustavsson
 • DD Hus AB
 • Sage Builders LLC
 • Tim Young.
 • Design on Stock USA
 • Carole Sertillanges
 • Alex Dampsey Design