Утеплення фасадів

ДОЗВОЛЯЄ ОТРИМАТИ ВАМ 40% ЕКОНОМІЮ НА ОПАЛЕННІ ЗАВТРА

Пожежна безпека

ми приділяємо цьому увагу

Оригінальна технологія

перевірена часом

Економія коштів

на опаленні і кондиціюванні

Збереження тепла

також шумоізоляція

Захист від цвілі

конденсату і криги

Захист від спеки

не дає прогріватися стін

Наші переваги

Гарантія 5 років

Ми змогли подружити високу якість і доступні ціни.

Працюємо за договором

Підписуємо договір з мокрою печаткою.

Термін виконання

Працюємо оперативно і не встановлюємо гумові терміни.

Тільки якісні матеріали

За 8 років роботи ми залишили тільки перевірених постачальників матеріалів.

13 років на ринку

Ми насправді вже дуже довгий час надаємо послуги утеплення.

40% наших клієнтів звернулися за рекомендацією

І ми пишаємося цією цифрою. Значить ми все робимо правильно.

Безкоштовний виїзд

Наш заміряє приїде до Вас і зробить прорахунок без будь-яких умов і оплат.

Великий штат

У нас працює більше 30-ти альпіністів, з дозволом на проведення висотних робіт.

У чому виграє клієнт, замовивши послуги компанії

1) Економія фінансових коштів при оплаті теплової та електричної (в разі опалення будівлі електричними приладами) енергію;
2) Прийнятна вартість використовуваних для утеплення матеріалів;
3) Забезпечення відмінного мікроклімату в будинку: влітку – прохолоди, взимку – тепла. Відсутність вологості, грибка і цвілі в приміщенні;
4) Володіє малою вагою і абсолютно не перевантажує фундамент і стіни;
5) Пінопласт відштовхує вологу і не пропускає її в приміщення.

При цьому хочемо наголосити, що це ще не всі переваги, які може забезпечити зовнішнє утеплення стін будинку. Зовнішнє утеплення фасадів квартир в Києві нашими фахівцями здійснюється дуже швидко і без найменших затримок. В цьому процесі є позитивний момент на користь вибору саме пінопласту в якості основного утеплювача. Що являє собою пінопласт? Це спінений пластичний матеріал, на 90% заповнений повітрям. Саме цей нюанс забезпечує ідеальні теплозберігаючі характеристики. Матеріал характеризується відмінними позитивними якостями: прийнятною вартістю, збереженням тепла в будинку, маленькою вагою, а також збереженням властивостей навіть при намоканні.

Зовнішнє утеплення стін способи і методи монтажу

Кожен клієнт може вибрати найбільш прийнятні методи монтажу пінопласту на стіни для того, щоб ідеально поєднати в роботі ефектні візуальні характеристики і корисні властивості готового утеплення фасаду будинку.
• Мокрий фасад. Найбільш прийнятний за вартістю вигляд фасаду, який також виконує безліч корисних функцій і властивостей. Як мінімум, утеплення фасаду в Києві зовні дозволяє зберегти площу квартири зсередини і забезпечити необхідний мікроклімат в приміщенні. Підвищується звукоізоляція, а фахівці з виконання роботи не пересувається по вашому будинку і не розносять сміття, а виконують роботу зовні.
• Вентильовані фасади. Це дуже складний у технічному виконанні фасад, але має свої переваги у вигляді максимальної стійкості до поривів вітру і безпроблемною «роботі» в зоні з різкими перепадами температури;
• Фасадні термопанелі використовуються в такому ж форматі, як і вентильовані фасади. Вони характеризуються естетично привабливим виглядом, практичністю і економічністю. Дуже важлива для багатьох наших клієнтів екологічна чистота і безпека використовуваного матеріалу. Наші співробітники виконують повний комплекс послуг по зовнішньому утепленню стін квартир в Києві будь-яким з ваших улюблених клієнтом способів. При виборі способу монтажу панелей утеплення наші клієнти орієнтуються на візуальний ефект і на фінансову складову. У будь-якому з обраних Вами варіантів виконання утеплення фасаду будинку ми реалізуємо якісно і в строк.

Напрацьований роками досвід та набуті в процесі навички реалізації будь-яких замовлень від приватних до промислових, дали нам потрібний поштовх у розвитку і вдосконаленні якості своєї роботи і пропонованих послуг. На ринку виконання утеплення фасадів будівель і споруд ми вже більше 13 років і за цей час зуміли зайняти свою нішу, завоювати довіру клієнтів і стати компанією, яку найчастіше радять друзям і знайомим для виконання робіт по зовнішній теплоізоляції фасадних стін.

Ціни на утеплення квартир в Києві формуються нашою компанією з урахуванням багатьох факторів: вибору типу утеплення – матеріалу, обсягів проведених робіт, а також потреби в додатковому обладнанні та оснащенні, або роботі промислових альпіністів.

Також виконуємо внутрішнє утеплення під’їздів, сходових майданчиків, балконів,
гаражів, горищ і підвалів в Києві та Київській області.