Молода пара: секрети створення затишку в новій квартирі

Молода пара: секрети створення затишку в новій квартирі

Переїжджаєте на нову квартиру? Ось кілька способів зробити це місце затишним для спільного життя.

Жити в своєму будинку – мрія кожної молодої пари. З хорошими ідеями, баченням і деяким професіоналізмом, ваша квартира в новобудові може випромінювати енергію, романтизм і стати затишним гніздечком для молодят.

 

1. Дійте згідно з вашим бюджету

Виділіть фіксовану суму для дизайну вашої нової квартири. Бажано не переходити за цю межу і купувати занадто дорогі речі – ще рано. Оскільки це ваша перша спільна квартира, постарайтеся витрачати ваш бюджет поступово, відповідно до зростаючих потреб, і не забувати вести облік витрат. Дотримуйтеся певної суми і в майбутньому.

Дизайн интерьера новой квартиры в новостройке для молодой пары

 

2. Якщо у вас мало часу, робіть покупки через інтернет

Є певний шарм і веселощі в спільному створенні затишного інтер’єру вашої нової квартири. Молодим людям, яким складно знайти час, щоб відвідати магазини, можна звернутися до інтернет-сайтів з хорошим пропозицією і великим вибором.

 

Не робіть імпульсивних покупок; розгляньте побільше варіантів, а потім тільки купуйте річ. Молоді пари найчастіше перетворюють це в веселе заняття, і отримують задоволення від того, що вони роблять удвох. Підберіть предмети декору, і вирушайте на пошуки підходящої покупки. Купуючи меблі для своєї першої квартири, не поспішайте, якщо не дуже впевнені в своїх перевагах. Настав час вивчати і дізнаватися ваші смаки. Підбирайте спочатку простіші варіанти, які більше підійдуть до різних елементів декору.

Дизайн интерьера новой квартиры в новостройке для молодой пары

 

 

 

3. Вільне місце для розширення

 

Нехай в кімнаті залишиться вільне місце, яке може бути адаптоване до використання на більш пізньому етапі … можливо, в кімнату для гостей, можливо, дитячу. Ніші і великі кути можна також використовувати, щоб розширити місце для поличок або створити окрему вітальню.

 

Порада. Озирніться і подумайте, які місця в кімнаті можуть послужити поличками для предметів і речей. Наприклад, верх стіни, окрема стіна з поличками, різні меблі … придумуйте і з легкістю втілюйте ці ідеї в дизайн своєї квартири.

Дизайн интерьера новой квартиры в новостройке для молодой пары

 

4. Створіть романтичний настрій

Будь то стіна з вашими спільними фотографіями – пам’ять з подорожей, або затишний куточок для відпочинку, або свіжість настрою – квіти з ароматичними свічками – додайте ці елементи декору і зробіть свій сімейний будинок затишним і романтичним!

Дизайн интерьера новой квартиры в новостройке для молодой пары

 

 

5. Створіть куточок для усамітнення

Хоча насолоджуватися будинком разом – це головний пріоритет для молодої пари, але іноді хочеться усамітнитися. Тому необхідно запланувати куточок (у своїй вітальні або спальні), де ви можете усамітнитися з гарною книгою, гаджетами, гітарою або мольбертом. Ви можете розмістити тут зручний диван, велику книжкову полицю і навіть письмовий стіл.

Дизайн интерьера новой квартиры в новостройке для молодой пары