5 простих способів прикрасити святковий стіл [ФОТО+ВІДЕО]

5 простих способів прикрасити святковий стіл [ФОТО+ВІДЕО]

Свята тривають протягом усього року – день народження, річниця і т.д. І коли у вас гості, оформлення столу має бути на висоті! Всього кілька штрихів і ваші гості назавжди запам’ятають ваш обід або вечерю. Ось поради як прикрасити святковий стіл, за яким обов’язково знайдеться тема для розмови. Не забудьте приглушити світло і включити музику.

 

Внести тематичні штрихи в оформленні святкового столу

Якщо ви хочете красиво прикрасити ваш святковий стіл, візьміть скляні тарілки і прозорі підсвічники. Або ж створіть сервіровку з кольоровим посудом, контрастними серветками і стрічками. Сонячний колір тарілки, якщо це обід – забезпечує теплу атмосферу навколо. І ніщо не зрівняється з привітним ароматом недавно зібраних квітів.

Для створення декору – поставте гілки в вази та оформіть художню композицію. Чи плануєте розкласти картки з іменами гостей? Візьміть сухе листя і намалюйте імена на них. Це так просто! Щоб зробити барвистий кошик з фруктами більш привабливим, виріжте верхню частину яблука і поставте туди свічку. А як щодо соснових шишок, привезених з вашого походу в ліс?

 

как украсить праздничный стол - салфетка с лесными шишками

Поєднання кольору в сервіровці святкового столу!

 

Коли ми говоримо про поєднання кольорів, ми не маємо на увазі, що все має бути однаково. Нехай все буде просто, як корзина з лимонами і виноградом, в поєднанні зі свіжими квітами або гілочками. Тарілки з ручним розписом створюють теплу сімейну атмосферу. Бамбукові серветки добре поєднуються з цим декором.

Сині тони відмінно підходять для сніданку. Для більш святкового випадку спробуйте поєднання червоного, золотого або все разом.

Пам’ятайте, що класичний білий колір ніколи не виходить з моди – ви можете розстелити свою мереживну скатертину і розставити білий посуд з вашими улюбленими скляними келихами і блискуче срібло.

как украсить праздничный стол - сочетание цвета сервировки

 

Як прикрасити святковий стіл з використанням підсвітки

Добре, якщо у вас вже є освітлення над столом, особливо, якщо це гарна люстра. Якщо немає, поставте кілька мерехтливих, плаваючих свічок в невеликій ємності і, для ефекту, посипте пелюстками квітів воду. Або розгляньте можливість підключення міні-ламп і ламп до вашого столу, як показано на цьому зображенні.

украшение стола фото - красивые лампына столе

 

 

Зосередьтеся на сервіровці святкового столу

 

Нехай стіл буде накритий чистим посудом з келихами для вина і води. Не забудьте поставити склянку для води ближче справа, а решта приладів позаду нього – лівіше. І прибори розмістіть так, щоб їх легко можна було дістати. Якщо ви використовуєте окремі серветки – не кладіть їх близько один до одного, щоб зазор було добре видно, щоб не допустити випадково розлитих напоїв.

 

 

 

 

Прикраса по центру стола

Якщо ви шукаєте щось ненав’язливо оригінальне, то вам підійдуть красиві квіти у вазі по центру стола. Можна взяти винні пляшки, використовуючи їх як вази для барвистих гілочок.

Отже, Ви готові запрошувати гостей?