Алюмінієва Покрівля та Фасад PREFA

40-РІЧНА ГАРАНТІЯ

Ми даємо вам 40-річну гарантію кольору і матеріалу. Дізнайтеся більше або замовте безкоштовний гарантійний сертифікат.

МАТЕРІАЛ АЛЮМИНИЙ

Алюміній є атмосферостійким, легким і гнучким в обробці і з цього ідеальними матеріалом для власників будівель і ремонтників.

ПОВНА СИСТЕМА

Від аксесуарів до найпопулярніших продуктів - в нашому асортименті більше 5000 компонентів.

УКРИТТЯ ВІД НЕГОДИ

Благодаря уникальной установке в поперечной структуре, ваша алюминиевая крыша PREFA может противостоять экстремальным штормам.

 • - великий асортимент комплектуючих PREFA (свинцеві кнопки, снігозатримання і т.д.)
 • - універсальний у використанні - від спокусливої арочним дахом для складних дахів, розширень купольних дахів або великих площ дахів
 • - стабільну якість
 • - економний, простий і безвідмовний у роботі, навіть при низьких температурах зовнішнього повітря (навіть нижче 0 ° C) *
 • малу вагу (прибл. 1,23 кг / гт = ок. 1,89 кг / м² з шириною смуги 650 мм)
 • - не іржавіє
 • - може поставлятися із захисною плівкою за запитом (гладкою версії)

Легкість

Герметичність

Краса

Довговічність

Екологічність

Ціна

Корисно знати

 

Ми более 13 років виконуємо покрівельні роботи (дивіться портфоліо). З 2007 року спеціалізуємося на фальцевой покрівлі Багатий досвід отримали працюючи в Польщі, Норвегії, Швеції (і продовжуємо працювати на іноземних об’єктах). За час роботи за кордоном навчалися і сертифікувалися у різних виробників покрівельних матеріалів. Маємо можливість залучати зарубіжних консультантів від виробників, а також колег покрівельників для особливо складних об’єктів. Чому ми вибираємо алюмінієву фальцевую покрівлю. Унікальні кольори і форми.

Яка буває Алюмінієва покрівля Prefa

1.1. Алюмінієва покрівельна плитка

Алюминиевая кровельная плитка на доме

Перевірена класика.

При вазі всього 2,3 кг / м² плитка PREFA є одним з найбільш стійких покрівельних матеріалів.

Навіть неушкоджені старі конструкції даху можуть бути легко і недорого відремонтовані з використанням мелкоформатной алюмінієвої плитки.

Чотири покрівельні плитки достатні для покриття квадратного метра поверхні даху.

1.2. Алюмінієва плитка R.16

Візуально приваблива

З новою покрівельної плитою PREFA розробила мінімалістську конструкцію даху, яка дозволяє максимально використовувати можливості для створення привабливого архітектури.

Завдяки великому формату черепиці довжиною 70 см, на квадратний метр даху необхідно 3,4 шт. черепиці. Це створює винятковий естетичний ефект.

1.3. Алюмінієва черепиця

Красива і надійна.

Ця, сотнями років перевірена, форма покрівельної черепиці поєднується з високотехнологічним матеріалом алюміній. Це робить алюмінієву черепичний дах PREFA ідеальним матеріалом для покриття – будь то класичні конструкції даху або сучасні будівельні конструкції.

Великий діапазон кольорів забезпечує гарні і гармонійні поверхні даху. Необхідна жорсткість забезпечується згинами на поздовжньої і поперечної сторонах. Це створює неповторний і надійний покрівельний композит.

1.4. Алюмінієва фальцева покрівля

Універсальна і гнучка

Завдяки своїй ковкості Prefalz® більш гнучкий, ніж більшість порівнянних матеріалів. Проектувальники можуть використовувати його в багатьох творчих цілях на дахах і фасадах.

Універсальне використання – від арочних дахів до складних покрівельних конструкцій, куполів або великомасштабних.

Лист з малою вагою:

 • близько 2,3 кг / м² поверхні даху з Prefalz® 500
 • близько 2,2 кг / м² поверхні даху з Prefalz® 650

1.5. Алюмінієва покрівельна панель FX. 12

Приваблива і довговічна

Привабливий дизайн відповідає технічній складності! Нерівна окантовка створює (в залежності від положення сонця) живу гру зі світлом і тінню.

Але окантовка має більш важливу функцію: вона затягує панелі і забезпечує ще більший опір. Ще однією особливістю є конічна кутова складка, яка надає конструкції більшу жорсткість.

1.6. Алюмінієва ромбовидна черепиця 44 х 44

Мінімальна вага, максимальна ефективність при обробці

За допомогою алюмінієвого покрівельного профілю в форматі 44 × 44 см, PREFA знову створює сильний інноваційний творчий імпульс.

Збільшена структура поверхні дозволяє вільно створювати як традиційну форму, так і сучасні акценти. При цьому зберігається максимальна довговічність і стійкість до екстремальних погодних умов.

1.7. Алюмінієва ромбовидна черепиця 29 х 29

Вічно приваблива: ромбовидна черепиця в традиційній формі.

Для красивого і привабливого дизайну даху.

Дахи з ромбовидної черепицею надзвичайно популярні завдяки опуклому краю окремих плит, які дійсно виділяють їх. Технологія монтажу забезпечує ідеальну інтеграцію у всю систему даху PREFA.

1.8. Маленька ромбовидна черепиця

Ідеальне доповнення: маленька плитка додає дивовижні штрихи до башт, вентканалу і димоходів.

Архітектурні особливості можна ефективно підкреслити за допомогою малоформатної черепиці з кольорового алюмінію. Менші фасадні поверхні, фронтони, димоходи можуть бути красиво і любовно забезпечені увагою до деталей. Оптично привабливі колірні візерунки роблять кожен об’єкт унікальним. Особливо привабливо поєднувати невеликі покрівельні черепиці з елементами фасаду.

Алюмінієві фасади Prefa огляд продукту і опис

2.1. алюмінієвий сайдинг

Горизонтальний, вертикальний, похилий: з PREFA Сайдинг планування фасадів можна розглядати у всіх напрямках.

Алюмінієві фасадні фасади PREFA – це фасадні елементи. Вони використовуються при облаштуванні навісного, вентильованого фасаду.

PREFA Sidings можна застосовувати як зовні так і всередині будівлі для настінних і стельових покриттів. Приховане кріплення за допомогою системи язичка і канавки гарантує привабливий зовнішній вигляд. З PREFA Sidings фасади будівель можуть бути привабливі, захищені і сучасні протягом десятиліть.

2.2. Алюмінієвий сайдинг Х

Відмітна характер для кожного проекту!

Як і PREFA Siding, PREFA Siding.X є фасадним елементом і служить зовнішнім шаром системи вентильованого фасаду.

Новий фасадний продукт PREFA Siding.X надає вашому проекту запам’ятовується зовнішній вигляд і забезпечує відмінний захист від погодних явищ.

2.3. Алюмінієва композитна панель

Для великих проектів: з алюмінієвої композитної панеллю ідеї можуть бути реалізовані на великій площі і вражаюче.

Алюмінієва композитна панель складається з двох алюмінієвих листів, які прикладаються до поліетиленовому сердечнику з обох сторін в процесі зварювання. Завдяки такому хімічному та механічному кріпленню це з’єднання особливо стійко. Алюмінієва композитна панель забезпечує постійну рівномірність і стабільність навіть на великих поверхнях.

Алюмінієва композитна панель підходить для фасадної конструкції та інших архітектурних рішень.

2.4. Алюмінієвий фальцевий фасад

Все задумане можливо: завдяки різноманітності кольорів і форм, пропонованих Prefalz ®, кожен фасад стає унікальним.

Завдяки своїй гнучкості Prefalz® легше деформується, ніж більшість порівнюваних складових матеріалів. Він дає можливість архітекторові створити і втілити безліч творчих додатків в області дахів і фасадів.

2.5. Алюмінієва фасадна черепиця

Продумана технологія монтажу і широка палітра кольорів забезпечують гарні і гармонійні фасадні поверхні.

Малоформатна фасадна черепиця – популярна класика фасадного дизайну. Завдяки своїй гнучкості невеликі вузькі простору можуть бути облаштовані так само, як і великі фасади, і завжди з найкращим технічним якістю.

Завдяки прихованим кріпленням малорозмірна фасадна черепиця PREFA також створює привабливий зовнішній вигляд, який виправдовує найвищі очікування замовника

2.6. Алюмінієва фасадна черепиця XL

Ідеально підходить для відмінних фасадних поверхонь: лаконічна форма в поєднанні з високотехнологічним алюмінієвим матеріалом.

У разі облицювальної черепиці PREFA XL, багаторазово доведена форма відповідає високотехнологічному матеріалу з алюмінію. Це робить PREFA XL ідеальним матеріалом для реконструкції старих будівельних об’єктів.

Варіант укладання (3/4) і різноманітний асортимент квітів забезпечують гарні і гармонійні фасадні поверхні. Необхідна міцність забезпечується згинами на поздовжньої і поперечної сторонах. Це також створює надійний захист від атмосферних впливів.

2.7. Ромбовидна фасадна плитка 44 x 44

Захоплююча ромбовидна форма: формат 44 × 44 додає дивовижні штрихи до перевіреного «лускатому» вигляду будівель

Захоплююча ромбовидна форма створює сучасно оформлений фасад, який підкреслює загальний дизайн і робить кожну будівлю унікальним і наповненим характером. Вбудовані кріпильні стрічки полегшують швидку і недорогу установку фасадних елементів.

2.8. Ромбовидна фасадна плитка 29 x 29

Надайте традиційний дизайн фасаду: класична ромбовидна фасадна плитка з матовою, елегантною структурою.

Ідеальне поєднання стилю і функціональності: настінні фасади характеризуються гармонійною грою світла і тіні – і надзвичайно надійні.

Основним матеріалом для алюмінієвих виробів PREFA є сплави відповідно до EN 1396.

2.9. Ромбовидна фасадна плитка 20 x 20

Ідеально підходить для ремонту мансардних вікон, фронтонів, димоходів і відмінно підходить для «лускатої» фасадного облицювання.

Коли традиція відповідає сучасності: нова класична плитка PREFA 20 × 20 була розроблена для традиційних, «скелястих» фасадних конструкцій. Також ідеально підходить для ремонту мансардних вікон, фронтонів і облицювання димоходу

2.10. Фасадна панель FX. 12

Унікальна прямокутна накладка: в залежності від того, як падає світло, фасад будівлі змінює кольору.

Нерівномірне окантовка фасадної панелі FX.12 забезпечує живу гру світла на фасаді. Однак окантовка має і більш важливу функцію: вона додатково посилює панелі і, таким чином, збільшує опір.

Під час виробництва кожного виробу дається унікальне тиснення – малюнок кромки не повторюється і завжди нерівномірний навіть на великих площах. Інший технічною особливістю є конічний кут.

Він забезпечує поглинання виникає поперечної деформації.

Фасадна панель FX.12 може бути закріплена безпосередньо на опалубці або подконструкции.

2.11. Алюмінієвий металопрофіль

Звичайні, гофровані і зазубрені Металлопрофілі

Гофровані профілі PREFA – це фасадні елементи вентильованого фасаду. Використання гофрованих профілів PREFA означає, що обслуговування фасадів не буде потрібно, і додає будівлям сучасний вигляд, який триватиме десятиліттями.

 • Установка без видимих кріпильних деталей
 • Анодований або простий алюміній – також доступний за запитом: з порошковим покриттям в будь-якому кольорі RAL і максимальної довжини до 3000 мм
 • Горизонтальна, вертикальна і діагональна установка

Питання та відповіді

 

ЯКІ ОСОБЛИВОСТІ АЛЮМІНІЮ
виготовлення алюмінію

Різниться первинний алюміній і вторинний алюміній:

1. Первинний алюміній

Алюміній отримують з бокситів. Боксит зазвичай становить 60% оксиду алюмінію, оксиду заліза і діоксиду кремнію. Основні постачальники: Південна Америка, Австралія і Африка.

Приготування бокситу: сирої боксит сушать і дрібно подрібнюють.
Екстракція оксиду алюмінію з бокситу: з використанням каустичної соди видаляються небажані домішки. Таким шляхом отримують чистий, білий глинозем.
Витяг з глинозему алюмінію при електролізі: глина розчиняється в розплавленому кріоліті. Цей розчин розкладається в електролітичної печі постійним струмом на його компоненти. Алюміній збирається на дні, а вивільняється кисень об’єднується з вуглецевими електродами з утворенням вуглекислого газу.
2. Вторинний алюміній

Вторинний алюміній виготовлений з переробленого алюмінію і витягується через цикл скрапу. Вартість переробки становить близько 5% від виробництва первинного алюмінію.

Алюміній і навколишнє середовище

При виробництві алюмінію для виробів PREFA використовується велика частина вторинного алюмінію. Це означає, що алюміній на 100% переробляється без відповідної втрати якості!

Завдяки тривалому терміну служби, свободи від технічного обслуговування, хорошою рециркуляція і низькому вага у (транспорт), алюміній забезпечує дуже позитивний екологічний баланс.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО алюмінію
Основна інформація про покрівельний алюмінії

Алюмінієві смуги без нанесеного покриття (не пофарбованi) створюють природний і привабливий зовнішній вигляд поверхні. Однак через різні процесів прокатки, які алюмінієвий лист може пройти під час виробництва, зовнішній вигляд текстури може бути не завжди рівномірний.

При установці і роботі з алюмінієм на даху розподіляйте навантаження рівномірно і зверніть увагу на напрямок укладання, щоб домогтися максимально рівномірного зовнішнього вигляду. При використанні алюмінієвих смуг без покриття малоймовірно, що ви отримаєте однорідний зовнішній вигляд, який може бути досягнутий за допомогою алюмінієвих смуг з кольоровим покриттям.

Зберігання та транспорт алюмінію для покрівлі

Товари повинні зберігатися в закритому і сухому приміщенні. Уникайте зберігання у вологих приміщеннях. Збережені товари повинні бути захищені від лужних впливів (розчин, бетон, вапняк, цементний пил і т. Д.) І від лугів, кислих парів і солей (наприклад, дорожня сіль).

У разі якщо елементи алюмінієвих деталей або смуг упаковані або обгорнуті плівкою то може виникати окислення, викликане водою (наприклад, конденсат або дощова вода). З’являється воно у вигляді чорних або білих плям. Це не впливає на довговічність продукту, оскільки не призводить до погіршення якості алюмінію. Однак це може значно погіршити візуальний ефект. Короткочасне зберігання (менше двох тижнів) на відкритому повітрі можливо, якщо зберігаються товари захищені від дощу, конденсату та бризок води з відповідним повітропроникним покриттям.

Обробка

При профілюванні, округленні або складанні непокритих алюмінієвих смуг в стоячі шви або подвійні замки, дотримуйтесь вказівок в інструкціях з установки Prefalz.

Алюміній без покриття надзвичайно чутливий до подряпин, і це необхідно враховувати при обробці. Хоча подряпини не погіршують довговічність матеріалу, вони можуть погіршити зовнішній вигляд поверхні.

При обробці та встановлення непокритого алюмінію піт може викликати сліди окислення алюмінієвої поверхні. Це може привести до відбитків і плям, які надзвичайно важко видалити. Носіння рукавичок при роботі з матеріалом може зменшити цей ефект.

Алюміній без покриття має природну поверхню, яка змінюється повільно і нерівномірно в залежності від впливу навколишнього середовища. Замітка: алюміній без покриття особливо хороший для відбиття світла. Якщо ви не хочете, щоб фасадна облицювання або покриття даху відбивали світло, використовуйте алюмінієве покриття з матовою поверхнею.

“Що був на покриття (Красія) АЛЮМИНИЙ ДЛЯ ПОКРІВЛІ”

Як правило, існують два різних процеси нанесення покриття:

1. Прокат

Смужки PREFA піддаються обробці поверхні в процесі нанесення покриття валиками. При цьому смужки проходять до 20 етапів обробки. Після попередньої обробки праймер наносять на обидві сторони і висушують.

При температурному режимі від -30 ° C до +80 ° C виріб відповідає вимогам зовнішньої архітектури. Покриває шар захищає від впливу хімічних речовин і погодних умов.

 • Prefa використовує чотири різних фарби:
 • поліестер
 • PP99 (поліамід / поліуретан)
 • PVDF 80/20 (полівініліденфторид)
 • С.10 (матове)

Порівняння поліефіру і PP99

Різниця між поліефірними покриттями і покриттями PP99 полягає в їх різних реакціях на зовнішні погодні умови і ультрафіолетові промені. Довгострокові випробування показали, що рівень блиску поліефірного покриття менш стійкий, ніж покриття PP99.

Порівняння PP99 і PVDF 80/20

Якість покриття PP99 в цілому аналогічно якості покриття PV

DF 80/20. Довгострокові випробування показали, що покриття PP99 в спеціальних відтінках (наприклад, червоний, помаранчевий і жовтий) не так стійкий до вигорання, як покриття PVDF 80/20. Однак покриття PP99 має високу стійкість до подряпин (перевага при установці).

Порівняння P.10 та інших матеріалів

Вперше з P.10 PREFA розробила покриття, яке не тільки володіє всіма перевагами інших фарб, але також має матовий зовнішній вигляд. Пряме сонячне світло дає поверхні чудовий, елегантний зовнішній вигляд.

2. порошковий коатінг

На відміну від покриття валиками, порошкове покриття включає покриття кожного окремого компонента. Попередньо оброблені деталі транспортуються на ланцюговому транспортері. Вони проходять через кабіни з порошковим покриттям, де порошок наносять автоматичними гарматами, після чого він вулканізується в печі при температурі 180oC. Товщина шару з порошковим покриттям становить бл. 80 мкм. Подальше формування деталей з порошковим покриттям можливо тільки в обмеженій мірі. Порошкове покриття є надзвичайно екологічно чистим способом, оскільки не використовуються розчинники, і будь-який залишковий порошок циркулює назад в цикл порошкового покриття. За допомогою цього процесу можна наносити порошкові матеріали з усіма відтінками RAL, NCS і Pantone і всіма іншими спеціальними квітами. З PREFA можливості для колірного дизайну практично необмежені!

3. Кольорова поверхню P.10

Покриття PREFA P.10 є ідеальним доповненням для багатьох продуктів PREFA. Результатом є матеріал, який витримує зовнішні впливи і напруги і в той же час неймовірно легкий і стабільний.

ДАХ з алюмінію ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД БЛИСКАВКИ?

Відповідно до стандарту EN 62305 (діє з 01/01/2008), металеві дахи з достатньою товщиною визначаються як «природний» компонент замикаючого пристрою.

Тому покрівельні елементи PREFA (черепиця, черепиця, ромбовидна черепиця і покрівельна панель FX.12) і фальцеві смуги підходять для використання в якості систем блискавкозахисту (з пристроєм розрядника, встановленим в найвищій точці на даху, а земля, поєднана з карнизом).

Заходи захисту від блискавки, які перевершують вимоги вищезгаданого стандарту, дозволяють легко встановити звичайний пристрій-розрядник.

Увага: стандарт визначає кілька винятків,. будівлі в районах, схильних до ризику вибуху (склади боєприпасів, і т. д.), будівлі, що містять велику кількість людей (школи, дитячі установи і т. д.), передавальні станції, атомні електростанції, музеї і т. д. У випадку сумнівів, встановлює додаткове, стандартне блискавкозахисному пристрій, встановлений ліцензованим електриком або інженером по захисту від блискавки.

ЩО ТАКЕ СТРУКТУРА ДАХУ

Ми рекомендуємо вам будувати алюмінієві даху PREFA з вентиляційної підконструкцією. У такому варіанті покриття для покрівлі та теплоізоляційні шари розділені вентиляційним зазором. Перевага цього полягає в тому, що таким шляхом відводиться іноді виникає вологість. Варіанти виконання: мансардний поверх (див. Рис. 1) або холодне горище (див. Малюнок 2).

ЯКІ ухил даху НЕОБХІДНІ ДЛЯ АЛЮМІНІЄВОЇ ПОКРІВЛІ

Мінімальний ухил з плиткою R.16: від 17 °: установка на суцільний обрешітки (товщиною не менше 24 мм)


Мінімальний ухил з панелями – довжина крокви до 7 м = від 12 ° (приблизно 21%) довжина крокви від 7 до 12 м = від 14 ° (приблизно 25%) довжина крокви більше 12 м = від 16 ° (приблизно 29%)


Мінімальний ухил покрівлі з алюмінієвої черепицею 44 × 44 – від 12 °: установка на суцільний обрешітки (товщиною не менше 24 мм)


Мінімальний ухил покрівлі з алюмінієвої черепицею 29х29 – Від 22 ° (близько 40%) на суцільний обрешітки.


Мінімальний ухил покрівлі з алюмінієвої черепицею – від 25 ° (приблизно 47%) установка на суцільний обрешітки


Мінімальний ухил покрівлі з алюмінієвою панеллю FX.12 від 17 °: установка на суцільний обрешітки (товщиною не менше 24 мм)


Мінімальний ухил покрівлі з алюмінієвої фальцевой покрівлею – від 5 ° (приблизно 9%)


Рекомендація: запланувати мінімальний крок покрівельної обрешітки ≥ 7º (13%). Проте, стандарти і рекомендації фахівців, що застосовуються у відповідному регіоні, також повинні бути прийняті до уваги.

В ЯКИХ КВІТАХ ДОСТУПНА АЛЮМІНІЄВА ПОКРІВЛЯ?

Діапазон базових 8 кольорів для елементів малого формату (черепиця, ромбовидна черепиця і покрівельні панелі FX.12) або 16 кольорів для фальцевой покрівлі ставить творче завдання для будівельників, архітекторів, планувальників і майстрів-будівельників.

Будь-які кольори, які вам потрібні, можуть бути виготовлені на замовлення.

8 кольорів алюмінієвої покрівлі


горіх коричневий
коричневий
мідний коричневих
мох зелений
антрацит
світло сірий
оксидний червоний
кам’яний сірий


ЯКА ТРИВАЛІСТЬ ГАРАНТІЇ НА алюмінієвої покрівлі?
Гарантія на матеріали – 40 років

Для таких продуктів виробник надає 40-річну гарантію (з дати установки, зазначеної в га

рантійном сертифікаті):

PREFA черепиця, черепиця R.16, черепиця, ромбовидна черепиця та панель FX.12
PREFA з подвійним замком (Prefalz)
Дренаж даху PREFA (ринву)
Елементи фасаду PREFA (бордюри, ромбовидна фасадна плитка 44 × 44, ромбовидна фасадна плитка 29 × 29, ромбовидна фасадна плитка 20 × 20, фасадна галька, фасадна панель FX.12, ребристий профіль, зазубрений профіль, профіль пульсації)
PS.13 сонячна система кріплення від поломки, корозії (іржі) і пошкодження від морозу в умовах, зазначених в гарантійний талон.


Гарантія на колір 40 років:
PREFA черепиця, черепиця R.16, черепиця, ромбовидна черепиця та панель FX.12
PREFA з подвійним замком (Prefalz)
Елементи фасаду PREFA (горизонтальні бічні стінки, вертикальні бічні стінки, ромбовидна фасадна плитка 44 × 44, ромбовидна фасадна плитка 29 × 29, ромбовидна фасадна плитка 20 × 20, фасадна галька і фасадна панель FX.12)

Гарантія поширюється на лущення і та здуття кольорового покриття в умовах, зазначених в гарантійний талон.

Чи ушкоджує АЛЮМІНІЄВА ДАХ?

Маленький град не може пошкодити дах PREFA. У разі надзвичайно великих градин, як і всі покрівельні матеріали, функціональний збиток не можна виключати. Проте, навіть при сильному град-штормі, прокол даху PREFA майже напевно можна виключити. Ви повинні переконатися, що ваша дах забезпечена від видимих ​​пошкоджень, зокрема, оскільки після сильного град-шторму, хоча функціональність даху не може бути порушена, візуальні дефекти можуть виникати у вигляді невеликих заглиблень. Переконайтеся, що існуюче страхове покриття не виключає відповідальності за видимий збиток.

АЛЮМІНІЄВА ПОКРІВЛЯ шумно?

Різниця в звуці між дахом PREFA і бітумної або черепичним дахом складає всього 2-4 дБ, що ледь помітно для людського вуха.

Для зниження рівня шуму застосовується тепло-звукоізоляція. Звукоізоляція компенсує різницю в звуці, згадану вище, і зменшує шум листа до мінімуму.

Всі дахи можуть бути гучними, коли йде дощ, якщо відсутній відповідний шар із звукопоглинального матеріалу.

ЯКА ЦІНА АЛЮМІНІЄВОЇ ПОКРІВЛІ?

Було б здорово, якби ми могли дати вам загальну ціну тут або сказати вам, що алюмінієва черепиця на Ваш будинок стоїть такий-то суми. На жаль, це не так просто, тому що кожен дах і фасад PREFA повинні бути ретельно розраховані фахівцем-монтажником. Наші професійні покрівельники нададуть вам індивідуальний розрахунок необхідного матеріалу, відповідну вашим вимогам і місцевих умов, в яких знаходиться ваш будинок. Розрахунок включає в себе безліч факторів таких як ухил, додаткові матеріали і звичайно ж в тому числі там вказана ціна на алюмінієву покрівлю

ЯК АЛЮМИНИЙ комбінується з іншими МАТЕРІАЛАМИ?

Алюміній сумісний з більшістю металів, крім міді. Тому його не можна використовувати поруч з міддю.

Залишити відповідь