Будівельні послуги

  • монтаж крівлі
  • утеплення фасадів

спеціалізація

з 2013 року ми спеціалізуємося на двох напрямках - монтаж крівлі, - утеплення фасадів "мокрим" способом

Гарантия

Ми акредитовані у виробників покрівельних і фасадних матеріалів. Це зберігає їх гарантію. А ми видаємо гарантію на роботу

Досвід

Ми виконували роботи в Україні, Польщі, Норвегії, Швеції. І всі отримані навички готові застосувати на Вашому об'єкті

Сертифікація

Кваліфікація і допуски наших покрівельників підтверджені австрійським виробником покрівельного алюмінію Prefa

Локація

Ми займаємося повним циклом монтажу фальцевих покрівель у утеплення фасадів «мокрим методом». Основний регіон робіт місто Київ і Київська область. За фальцевим покрівель можлива робота по всій Україні.

Новинки блогу

Поширені запитання

– Мене все влаштовує, але є деякі сумніви.
: Не один сайт будівельної компанії в Києві не замінить простого людського спілкування. Якщо у Вас виникла необхідність проведення будівельних робіт – телефонуйте! Ми призначимо зустріч. Сядемо, познайомимося, поговоримо, домовимося!

1. При виконанні всіх робіт «Під ключ» від розробки проєкту до його повної реалізації ми об’єднуємо зусилля всіх членів команди (як будівельників, так і дизайнерів) вже на ранній стадії процесу. Ми прораховуємо різні варіанти виконання, підказуємо нашим Клієнтам найбільш оптимальні і найменш витратні рішення, ретельно підходимо до вибору використовуваних матеріалів.

Такий підхід дозволяє нам реалізовувати кращі рішення з найменшими витратами професійно, якісно і в строк. При цьому з нами складно конкурувати за цінами!

Крім того, виконання всіх робіт “під ключ” дозволяє нам контролювати всі складові проєкту, брати на себе повну відповідальність за кінцевий результат!

2. Вам не потрібно буде витрачати час на пошук будівельників по кожному виду робіт, зістиковуючи результати їх праці, самостійно усуваючи «ляпи» і «недоробки», втрачаючи час на виправлення помилок. А час – це теж гроші! При зверненні до нас всі роботи будуть виконані якісно і в строк.

3. І ще один приємний Бонус для наших Клієнтів! Наша компанія співпрацює з провідними гуртовий постачальниками будівельних матеріалів. Це дозволить Вам отримати економію до 20% на закупівлі. При цьому об’єкт буде укомплектований матеріалами належної якості.

Оскільки вартість розробки дизайн-проекту професійним дизайнером в Києві становить 20 – 50 $ за 1м2 приміщення, резонно виникає питання – чи варто витрачати гроші і час на розробку проекту і чи можна зробити ремонт без нього? Для того щоб відповісти на це питання, визначимося з тим, що включає в себе дизайн – проект і чим він може бути нам корисний. Як правило, дизайн – проект включає в себе наступні розділи:

– обмірний план;
– план перепланування приміщення із зазначенням розмірів;
– план розміщення меблів і побутової техніки;
– будівельні креслення демонтажу і монтаж внутрішніх перегородок;
– будівельні креслення підвісних стель і теплої підлоги;
– план освітлення з розробкою груп включення;
– схема розводки електрики в квартирі;
– план опалення, кондиціонування, вентиляції;
– план монтажу систем безпеки (охоронна сигналізація, відеоспостереження, система контролю доступу, пожежна сигналізація);
– варіанти з колірною гамою приміщення;
– креслення розгорток стін;
– 3-D візуалізація інтер’єру;

Умовно дизайн-проект можна розділити на дві складові: «функціональна частина», до якої відноситься планування, розстановка меблів і техніки, будівельні креслення і монтажні схеми і «інтер’єрна частина», до якої можна віднести варіанти декору, креслення розгорток стін, 3-D візуалізацію.

Таким чином, очевидно, щоб відповісти на питання «Чи потрібен дизайн-проект?» спочатку необхідно визначитися зі стилем інтер’єру, передбачуваним складом і обсягом робіт.

Якщо Ви вибрали складний стиль декору (лофт, техно, кантрі, шале, історичний або етнічний стиль, і т.д.) дизайн-проект інтер’єру буде просто необхідний!

З іншого боку, якщо Ви плануєте зробити ремонт в стилі раціоналізму, конструктивізму або мінімалізму і Ваш майбутній інтер’єр не передбачає великої кількості декору – ми з Вами зможемо Безкоштовно пропрацювати функціональну частину проекту, підібрати стиль інтер’єру і колірну гамму з уже готових варіантів оформлення. Багато рішень в такій ситуації ми з Вами зможемо прийняти на об’єкті.

Яке б рішення Ви не прийняли в частині розробки дизайн-проекту – ми завжди будемо раді втілити Ваші мрії в життя! І ми зробимо це для Вас на «відмінно»!

1. Ви залишаєте заявку на сайті (зв’язуєтеся з нами по телефону).

2. Ми телефонуємо, задаємо кілька питань по планованому ремонту квартири, домовляємося з Вами про зустріч.

3. На нашій зустрічі ми зможемо з Вами обговорити Ваші плани, ідеї, побажання; зрозуміти що і як потрібно буде зробити, вибудувати стратегію реалізації проекту, скласти обмірний план приміщення для прорахунку обсягу і складу робіт. Для ремонту квартири нам потрібно буде опрацювати планування кімнат, план розміщення меблів і техніки, визначитися зі стилем інтер’єру, технічними рішеннями по освітленню, електриці, сантехніці, опалення, кондиціонування, охоронно-пожежної сигналізації і т.д.

4. Для підготовки первинної пропозиції нам знадобиться 1-3 дні (залежно від складності об’єкта та нашої поточної завантаження). У міру готовності пропозиції ми зв’яжемося з Вами і домовимося про зустріч.

5. На 2-й зустрічі ми зможемо обговорити з Вами наші пропозиції, що включає ескізи, робочі плани, попередній розрахунок вартості робіт і матеріалів. Зазвичай при обговоренні проектів з Клієнтами ми прораховуємо кілька можливих варіантів, підказуємо найбільш оптимальні рішення. Ви завжди зможете вибрати ті варіанти, які Вам сподобаються більше. На даному етапі Ви зможе зрозуміти, чи підходить Вам наші пропозиції принципово. Якщо підходить – ми деталізуємо завдання. У разі необхідності підписуємо Договір на проектування.

6. Ми розробляємо і погоджуємо з Вами дизайн-проект. За затвердженим проектом ми готуємо і погоджуємо з Вами кошторис на виконання ремонтно-будівельних робіт, складаємо графік робіт і графік фінансування об’єкта. Підписуємо договір на виконання робіт і приступаємо до реалізації проекту.

7. У ході виконання робіт Ви зможете бачити весь процес “як на долоні”, обговорювати будь-які нові ідеї, які у Вас з’являться, а ми докладемо всіх зусиль щоб Ви отримали ідеальне приміщення, зручне для життя, яке буде надихати!

Портфоліо

[oceanwp_portfolio id="23536"]

Наші партнери