4 романтичних кольори стін в спальні

4 романтичних кольори стін в спальні

У цій статті ми зупинимося на тому, які кольори стін і аксесуарів можна використовувати в дизайні інтер’єру спальні для створення ідеальної романтичної атмосфери.

Давайте розглянемо чотири кольори в обробці стін, підлог і меблів, які підштовхують до виникнення цього почуття.

 

 

1. Малинова троянда

Цей гарячий червонувато-рожевий відтінок є кольором любові. Приємно буде схилити тут голову в кінці робочого дня. Малинові відтінки добре поєднуються з теплими металевими, такими як мідь, бронза і золото. Ще б добре розбавити цей колір освіжаючим білим.

Якщо відтінок малини на попередньому зображенні занадто помітний для вас, розгляньте більш приглушену версію кольору. Цей м’який малиново-рожевий колір тепліший і не вибуховий. Щоб отримати подібну гармонійну палітру, спробуйте припудрити фіолетовим і синім кольором. Ця кімната виглядає м’яко барвистою, що розслабляє. І супер романтичною.

Ось так можна застосувати м’який рожевий колір для вашої спальні.

 

 

 

 

2. Глибокий рубіновий колір

Якщо малинова троянда-весела і кокетлива, то цей багатий червоний відтінок темніший і спекотний. Мені подобається поєднувати цей спокусливий колір з теплими постільними тонами і вставками чорного кольору.

Це один з насичених відтінків, тому він буде добре виглядати на стіні, особливо біля ліжка. Якщо у вашій спальні мало світла, обов’язково додайте теплого світла, спроектувавши його на стіни, ви відчуєте затишок.

Погляньте на гру відтінків цих чудових кольорів на стіні.

 

 

 

3. Карамель

Багато людей вважають, що карамельна спальня сприяє бурхливим відносинам. Чи є цей колір більш сприятливим для інтимності, ніж інші, залишається відкритим питанням. Але якщо ви зважитеся на переважання цього кольору в своїй спальні, моя порада – шукайте карамель, яка більш помаранчева, ніж коричнева. Оскільки коричнева може трохи виглядати похмуро в спальнях, які мало освітлюються природним світлом.

Цей більш м’який, більш цікавий варіант створює в кімнаті теплу і привабливу атмосферу, особливо з багатим кольором темного дерева. Це хороший варіант для тих, хто шукає романтику в спальні з більш світлим і яскравим відтінком.

Мені подобається візерунок карамелі на цій стелі в цій романтичній спальні.

Перевірте секрет цих романтичних кольорів.

 

4. Чорний

Якщо рожевий і червоний – колір кохання, то чорний колір – колір ваблення. Але чорні стіни темні і поглинають багато світла, через що простір здається маленьким і тісним. А коли у вас велика спальня і ви хочете створити інтимну атмосферу, то чорний може стати відмінним варіантом для цього.

Якщо вам подобається ідея втілення чорного кольору в спальню, але хотілося б його поменше на стінах, подумайте про використання кольору на підлозі або вибравши меблі відповідного кольору. Ця красива чорно-біла спальня дуже романтична, і з дуже простою колірною гамою.