6 сучасних дизайнів вхідних дверей для будинку

6 сучасних дизайнів вхідних дверей для будинку

Подивіться, як вражає цей сучасний дизайн вхідних дверей!

Такі дизайнерські вхідні двері обов’язково зупинять ваших гостей, адже ними варто помилуватися. І, залишать незабутні враження перед початком і в завершенні візиту гостей в цей будинок.

Ось шість варіантів сучасного дизайну дверей, які вам можуть сподобатися.

 

1. Цей елегантний і сучасний дизайн вхідних дверей добре поєднується з мінімалізмом архітектури входу. Захоплююче дивиться, як ці високі, від підлоги до стелі, двері створюють ілюзію того, що людина всесильна. Чудово виглядає гладке скло по центру дверей між сірими горизонтальними панелями. Двері зроблені в стилі сучасного модерну з ручкою з дубового дерева.

дизайн входных дверей

 

 

2. А ось величезні вхідні двері в будинок на шарнірах, прикріплені зверху і знизу, а не з боків – оригінальне рішення! Великий розмір допомагає їм легко гойдатися на стрижні. А дерев’яна вставка на двері з червоного дерева створює приголомшливий ефект, зберігаючи при цьому низький рівень вібрації. Тут додається синій колір, який дуже красиво проходить через скляні панелі.

дизайн входных дверей

 

 

3. Найяскравішою особливістю дизайну цих вхідних дверей для будинку є сітчаста панель, за якою ховається додаткове місце для зберігання ваших речей. Це відповідає тренду мінімізації – одночасно простота дверей і вільне місце для зберігання. Кімната в бежево-білому кольорі створює враження чистоти і затишку. Всередині неї створено наскрізний дизайн і додано додаткові двері для забезпечення конфіденційності. Маленький стілець і величезна ваза для квітів допомагають створити, досить таки, милий інтер’єр.

дизайн входных дверей

 

 

4 . Включення елемента скла в дизайн вхідних дверей, завжди буде відмінним способом прикрасити прості двері. Тут скляні смуги уздовж зовнішнього краю двері, а також на фіксованій частині панелі забезпечують і самотність, і одночасно створюють «прозоре вікно». Дуже сучасні по дизайну вхідні двері з тикового дерева добре поєднується з проектним фасадом будинку.
дизайн входных дверей

5 . Включення елемента скла в дизайн вхідних дверей, завжди буде відмінним способом прикрасити прості двері. Тут скляні смуги уздовж зовнішнього краю двері, а також на фіксованій частині панелі забезпечують і самотність, і одночасно створюють «прозоре вікно». Дуже сучасні по дизайну вхідні двері з тикового дерева добре поєднується з проектним фасадом будинку.

дизайн входных дверей

 

 

6 .Дерев’яні дошки, чергуючись зі скляними вставками, створюють світлу кімнату навіть при закритих вхідних дверях. Це цікаве поєднання робить важкі на вигляд двері легшими. Світло проникає, але при цьому особисте життя залишається закритим. Вузька бічна панель дає також багато світла в передпокої.

дизайн входных дверей