Фальцева покрівля

З 2013 РОКУ спеціалізуємося на монтажі крівлі фальца

Герметичність

Спеціальна система з'єднання листів дозволяє забезпечити абсолютну водонепроникність

Зовнішній вигляд

Естетична привабливість і сучасний зовнішній вигляд, широкий спектр колірної гами

Довговічність

Великий термін служби, фальцева покрівля антикорозійним і не зажадає заміни найближчі 50 років

Легка вага

Немає необхідності підсилювати несучі конструкції, оскільки мала вага покриття не ускладнює їх

Гнучкість

Можливість покриття покрівлі навіть самої незвичайної і складної форми у вигляді веж, еркерів, куполів

Пожаростойкость

Фальцева покрівля безпечна - матеріали за своїми хімічними властивостями не є горючими

Фальцева покрівля

Фальцева покрівля – це покрівля з металевих листів, закріплених до основи кляммерами і з’єднаних між собою фальцевим замком. Фальц – це вид шва. Він утворюється, коли з’єднують листи. В якості покрівельного металу для фальцевих покрівель використовуються оцинкована сталь з полімерним покриттям, мідь, алюміній.
Фальцева покрівля – це одна з найнадійніших покриттів для даху будь-якого типу. Якщо порівнювати її з металочерепицею, профнастилом і іншими видами покриттів, то за рахунок надійності фальцевих швів вона помітно виграє в герметичності з’єднання.
Фальцева покрівля активно використовується вже більше ста років, але популярність її не знижується з роками. Останнім часом, завдяки новим технологіям, вдосконалювалося якість матеріалу і з’єднань, фальцеві покрівлі вражають своєю різноманітністю.
Пиріг крівлі багато в чому схожий з тим, який застосовують при укладанні в якості фінішного покриття металочерепиці. Фальцева покрівля також укладається на суцільну або розріджену дерев’яну обрешітку з кроком, який залежить від кута нахилу покрівлі. Також в процесі створення покрівельного пирога використовують шари утеплювача, паро- та гідроізоляції і влаштовують вентиляційні зазори.

Монтаж крівлі

Монтаж фальцевої покрівлі повинен виконуватися в строгій відповідності до технології, тільки в цьому випадку можна уникнути утворення вогнищ корозії на покритті і запобігти його деформацію. Матеріал, покладений за всіма правилами, буде бездоганно служити протягом довгого часу.

Одним з найбільш довговічних видів покрівлі є фальцева покрівля, яка отримала свою назву через замкового кріплення листів металу один з одним. По суті це покриття даху металевими листами середньої товщини 0,5 мм.

Даний вид покриття набув широкого застосування ще в 19-му столітті по всій Європі. Гнучкість і технологічність матеріалу, а також малу вагу і дивовижна довговічність дозволили покривати дуже складні за формою покрівлі, арочні скати і купола і завоювали визнання і популярність, а також масове застосування в дизайні архітектурних ансамблів того часу.

Дах складної конфігурації дуже складно запроектувати так, щоб забезпечити її правильну роботу. Для цього ми беремо найактивнішу участь в проектуванні разом з архітекторами проекту

Ми маємо досвід будівництва дуже складних дахів і гарантуємо краще інженерне рішення

Ми уникаємо типових помилок, що допускаються усіма іншими покрівельними фірмами або бригадами

Основними перевагами крівлі є

– абсолютна герметичність;
– наявність цинкового шару, що забезпечує стійкість до корозії;
– безперешкодне стікання дощових потоків по поверхні;
– висока пожежостійкість;
– невелика вага;
– обмеження довжини безшовного ската тільки параметрами рулону стали;
– тривала експлуатація; – цілісність покрівлі. Стоячий подвійний замок надійно з’єднує два аркуші і практично виключає його розшарування або роз’єднання. Фальцева покрівля без втрати цілісності компенсує не великі деформації, можливі в тому числі і за рахунок деформації несучих елементів.

Монтаж крівлі

Фальцева покрівля набуває все більшої популярності завдяки своїм чудовим погодостійких якостям, гладкому і витонченому, одночасно сучасному зовнішньому вигляду і довговічності. Давайте розберемося у всіх переваги, недоліки та способи використання фальцевой покрівлі.

При виборі покрівлі на що орієнтуються власники нерухомості? Звичайно ж вони шукають продукти, які прослужать довго, виглядають сучасно, захищають конструкцію від різних погодних умов (протікання), безумовно буде стійкою до корозії і не потребують частого ремонту. Одним з оптимальних рішень і вибором є покрівля з фальца.

Цена фальцевой кровли

КОЖЕН покрівельний матеріал вдосконалюється и Пропонується нам в більш Привабливий виде внаслідок модернізації технологій й з’явилися Нових способів ОБРОБКИ. На сьогоднішній день Фальцева покрівля Пропонується уже з зовсім іншими характеристиками й Виглядає більш презентабельно. Неможливо уявіть жоден старий міський район без цього матеріалу, наприклад, покрівля з фальца покриває практично всі дахи київського Подолу. Це викликано Переважно особливо цього будматеріалу для даху, простота виробництва крівлі й Надійність з’єднання листів між собою. Нижчих ми розглянемо докладніше Особливості цього матеріалу.

 

Фальцева дах: Київ

Збирається фальц з різних жерстяних фрагментів, представляючи собою своєрідну мозаїку. Фальц це окремий вид з’єднання металевих листів, які з’єднуються один з одним, при цьому утворюється надійний і міцний шов, що формує рисунок на покрівлі. Таких сполук існує величезна безліч. Наприклад, вони можуть бути стоячими або лежачими. Перші використовуються для вертикальних з’єднань даху, починаючи від коника і закінчуючи краєм, а другі використовуються для горизонтальних з’єднань, тобто уздовж ската. Фальці можуть бути одинарними (прості) або подвійними (більш складні, але і більш надійні).

Крыша из фальцевой кровля ценаРізновидів цього покрівельного матеріалу в Києві не так вже й багато, так як класифікуватися вони можуть по металу, який лежить в основі і по з’єднанню фрагментів. В якості основного матеріалу для крівлі може використовуватися або профнастил, або мідь, або оцинкована сталь. Найдорожчою вважається фальцева покрівля з міді, яка служить набагато довше. Недорогу покрівлю з фальца можна отримати з оцинкованих листів. Середнім, в ціновому діапазоні можна вважати – алюміній і сплав з титану і цинку, який також використовується для виготовлення фальцевой покрівлі.

<Залежно від способу з’єднання зустрічається самозамикающаяся і звичайна покрівля з фальців. Перша відрізняється від другої тим, що вона швидко монтується шляхом спеціального обладнання (використовують прес, а також інші пресувальні інструменти). Самостійний монтаж затягується надовго і для його здійснення необхідно мати ряд спеціальних інструментів: шурупокрут, ножиці по металу, киянку, вимірювальні пристрої.

Переваги покрівлі з фальца

Одним з головних переваг крівлі є той факт, що на поверхні не видно кріпильних елементів, що означає, що вони не піддаються впливу ультрафіолету, вологи, вітру та інших погодних умов, які можуть призвести до зносу або відмови кріплення. Крім того, завдяки своєму способу монтажу, на поверхні не створюється отворів в панелях, які, розширюючись внаслідок температурних перепадів, можуть стати причиною течі. Ну і приємним бонусом є той факт, що метал відбиває сонячні промені, що, в свою чергу, зменшує теплопередачу в будинок. У багатьох випадках фальцева покрівля знизить ваші витрати на охолодження будинку в спекотні літні дні на 30%.

Крім практичних переваг, фальцева покрівля стає все більш і більш популярним в архітектурних рішеннях завдяки своєму сучасного вигляду. На додаток до гладким прямих лініях, пропонованим цими панельними системами, метал може бути практично будь-якого кольору, включаючи індивідуальні, для відповідності будь-якого дизайну. Різні архітектурні рішення як мансардні вікна і люки, також можуть бути легко включені в конструкцію фальцевой даху.

Ми можемо виготовити фальцевую дах з будь-якої оцинкованої рулонної сталі. Якщо Ви хочете недорогий варіант, можливо виготовлення фальца з оцинкованої сталі без покриття, в товщині 0,30-0,50 мм. Матеріал з полімерним покриттям (як глянсовий, так і матовий), вибирається згідно з таблицею кольорів РАЛ.

Фальцева покрівля: стандартні кольори

ral 1003

ral 7024

ral 1015

ral 8017

ral 3005

ral 8019

ral 5005

ral 9003

ral 6005

ral 9005

ral 6020

ral 9006