Як красиво повісити фотографії на стінах з фоторамками і без

Як красиво повісити фотографії на стінах з фоторамками і без

Ось кілька ідей, як красиво повісити фотографії на стінах, щоб вони прикрасили куточок у вашій оселі.

Незалежно від того, чи є ви завзятим фотографом або просто любите фотографувати щасливі моменти на сімейних святах або події, ваші накопичені фотографії, в кінцевому підсумку, залишаються в підвішеному стані на ваших електронних пристроях.

Замість цього, насолоджуйтеся ними, показавши їх у реальному світі всім, особливо тим, кому ви важливі. Оформити стіни фотографіями не складно своїми руками.

 

Симетричне розташування фотографій на стіні

Їдальня – здавалося б, не найкраще місце, щоб повісити тут фотографії, але в цій кімнаті акуратно виконана робота з щільно структурованою симетричною сіткою. Квадратні тоненькі чорні рамки і простота розташування виділяють якість зображень.

 

Порада. Якщо ви когось хочете сфотографувати, то спробуйте зробити фотографії, де природа, ландшафт та інші місця будуть крупним планом для створення приголомшливого візуального вигляду.

фотографии на стенах с фоторамками и без

 

Вам не обов’язково потрібна широка вільна стіна для ваших фотографій. На вузькій теж можна зробити красу. Тут використовується невибаглива вузька стіна для демонстрації сімейних портретів. Ця вертикальна чорно-біла рамкова колекція фотографій на стіні дуже добре сюди вписалася.

фотографии на стенах с фоторамками и без

 

 

Надайте загадковість ваших фотографій на стіні

Якщо вам набридло просте рішення в оформленні фотографій, можна створити свій шедевр, змішуючи їх. Приберіть симетричну сітку «одна фотографія – один кадр» і уявіть макет головоломки. Наприклад, можна змішати колажі і однокадрові зображення різних розмірів, щоб заповнити цю стіну.

фотографии на стенах с фоторамками и без

 

 

Господар будинку використовує цю шафу тільки для своєї колекції фотографій. Полки вирівнюють днища всіх рамок, в той час як їх різні висоти і розміри роблять фотогалерею динамічною. Оскільки вони не прибиті до стіни і не розташовані по макету головоломки, то заміна або перестановка фоторамок НЕ становитиме великих труднощів.

фотографии на стенах с фоторамками и без

 

 

 

Виставка фотогалереї

Розставте дерев’яні рамки з вашими фотографіями на невеликому відступі один від одного. Вони повинні бути різного розміру, з однією або декількома фотографіями, насичуючи глибиною цей привабливий куточок.

фотографии на стенах с фоторамками и без

 

 

Створіть стильну фотогалерею на сходовому майданчику

Порожні стіни на сходовому майданчику можна використовувати під стильну фотогалерею. Тут дизайнер використовує рамки різних розмірів і кольорів, щоб створити колаж фотографій і робіт. Навіть вікна вдалося вписатися в цей інтер’єр.

фотографии на стенах с фоторамками и без

 

Ось найпростіший і недорогий варіант розміщення фотографій. Все, що вам потрібно, крім ваших фотографій, звичайно, це прищіпки, порожня стіна і натягнутий шнурок. Дана виставка фотографій в старовинному стилі відмінно вписалася в сучасний стиль цього будинку.

фотографии на стенах с фоторамками и без

 

З’єднайте фотографії зі старими (різьбленими) дерев’яними рамами

Створіть ретро стіну з фотографіями, поєднуючи їх зі старими рамами для картин. Ви можете купити їх без скла зі старих меблів на блошиному ринку. Пофарбуйте їх в один колір і повісьте на контрастну стіну для максимального відтворення.

фотографии на стенах с фоторамками и без

 

Вам не обов’язково потрібно використовувати окремі рамки для кожної фотографії. На цьому прикладі одну велику раму використовують для розміщення декількох фотографій. Йдеться про недбалу химерність, тому не бійтеся вийти за рамки…

 

 

Зробіть фотографії на стінах у великому форматі

Навіщо використовувати купу маленьких фотографій в рамці, коли ви можете вибрати кілька своїх улюблених фото і збільшити їх? Створіть ідеальну сімейну фотогалерею на великій стіні для ваших близьких. Тут в основному використовують чорно-білі фотографії на зеленій стіні. Цей контрастний колір дарує зображенням життя.

фотографии на стенах с фоторамками и без

 

 

Створіть фотогалерею з допомогою невеликого журнального столика

І розташуйте всередині нього під склом свої фотографії. З мінімальними витратами і легкістю доступу. Все, що вам потрібно зробити, – так це іноді піднімати верхній лист скла і міняти ці фотографії на найостанніші події з вашого життя.

фотографии на стенах с фоторамками и без

 

 

Дизайн художньої інсталяції з фотографій

Ванна кімната – саме малоймовірне місце для розміщення фотогалереї, але ви повинні оцінити цей новаторський задум. Фото ідеально розташовані на стіні для того, хто приймає душ. І з огляду на те, що є скляні двері, що розділяє дві зони, вам не потрібно турбуватися про те, що вологість зашкодить вашим фотографіям. Крім того, для створення такої фотогалереї, вам всього лише потрібні рамки для фото, мотузка (можна кольорову, якщо ви авантюрист) і клини.

фотографии на стенах с фоторамками и без