Пастельні кольори в дизайні інтер’єру. 20 фото

Пастельні кольори в дизайні інтер’єру. 20 фото

Ви хочете використовувати пастельні кольори в дизайні інтер’єру своєї квартири, але не знаєте, як? Подивіться на колекцію найкрасивіших ідей із застосуванням кольору в пастельних тонах і отримаєте натхнення.

Пастель синя, пастель зелена і пастель жовта: в цьому огляді фотографій ми покажемо вам, як ефективно використовувати пастельні тони.

Пастельні кольори в інтер’єрі їдальні

 

столовая - пастельные тона в дизайне интерьера

 

Пастельні кольори, при використанні в їдальні, занурюють вас в затишну атмосферу. Однак існують відмінності в дизайні. Деякі використовують пастельні кольори в обробці стін, в той час як інші поєднують стільці і столи в пастельних тонах. Гармонійний приклад дизайну – це їдальня на фото вище зі стінами в пастельних синіх тонах. Колір стриманий і розслаблений. Білі меблі гармонують з білими деталями старої будівлі і створюють тиху атмосферу.

 

Кухонні меблі в пастельних тонах

столовая - пастельные тона в дизайне интерьера

 

Барвисті обідні стільці в пастельних тонах. Ця їдальня показує, як поєднання різних пастельних тонів створює контраст. Обідні стільці, завдяки барвистим кольорам, забезпечують вид і надають білій кухні за ними прохолодне акцентування.

 

 

Сіра їдальня з жовтими колірними акцентами

столовая - пастельные тона в дизайне интерьера

 

Цей інтер’єр доводить, що сірі стіни не завжди повинні виглядати похмурими. Сірий колір повторюється в меблях, а жовті стільці додають інтенсивності і створюють цікавий вид.

 

 

М’які зелені стіни

 

столовая - пастельные тона в дизайне интерьера

 

Колір стін цієї їдальні – м’ятно-зелений. Теплий відтінок дерева – приємне доповнення до тонкого м’ятно-зеленого кольору. Чорні контрасти підкреслюють прекрасний характер кімнати. М’ятно-зелений – це свіжий колір з багатьма гранями.

 

 

Пастельні тони в дизайні інтер’єру кухні

кухня - пастельные тона в дизайне интерьера

 

Кольори, такі як пастельний жовтий і пастельний зелений, особливо популярні на кухні. Вони використовуються як і на меблевих фасадах, так і в оздобленні стін. Переконайтеся, що кухня не надто яскрава, часто вибирають дуже світлі пастельні тони, як в цьому прикладі. Пастельні зелені фасади надають кімнаті свіжий відтінок.

 

 

Пастельні жовті кухонні фасади

кухня дизайн интерьера в пастельных тонах

Жовті ящики і дверці нагадують лимони і надають кімнаті характер гарного настрою. Через світлий простір і м’якого жовтого кольору кімната не здається занадто нав’язливою.

 

 

Пастельні помаранчеві стіни

кухня дизайн интерьера в пастельных тонах

 

В дизайні інтер’єру кухні, особливо коли кухонні меблі одноколірні, можна використовувати кольорові акценти на стінах. У цьому прикладі пастельний помаранчевий створює гармонійну атмосферу в поєднанні з антрацитовою підлогою і виділяє сучасні кухонні меблі.

 

 

Змішайте пастельні кольори на кухні

кухня дизайн интерьера в пастельных тонах

 

У цій простій кухні пастельні кольори додають їй структури. Захист від бризок в м’ятно-зеленій формі з світло-сірими верхніми шафами і кухонним островом – успішне поєднання, яке підкреслює окремі галузі. Дерев’яне покриття: пастельні тони життєрадісні – і універсальні.

 

 

 

 

Пастельні кольори в дизайні інтер’єру спальні

спальня дизайн интерьера в пастельных тонах

Колір спальні часто включає в себе спокійні пастельні тони. Особливо популярні пастельні сині, пастельні бузкова і альтроза (пастельний рожевий), так як вони забезпечують затишну атмосферу. У спальнях пастельні тони найчастіше використовуються на стінах. Щоб створити успішний інтер’єр, можна використовувати різні відтінки обраного кольору і повторно застосовувати їх в стелях, подушках і фіранках.

 

 

Спальня в пастельних синіх

спальня дизайн интерьера в пастельных тонах

 

Пастельний синій, як колір стін, особливо цікавий темними і світлими контрастами. Сірий і білий можуть використовуватися в якості добавок, щоб зробити кімнату прохолодною.

 

 

 

Пастельний рожевий для елегантного зовнішнього вигляду

спальня дизайн интерьера в пастельных тонах

Цей приклад показує, як невелика кімната вже створює затишну атмосферу. При цьому, з використанням пастельного рожевого, спальня не виглядає занадто дівочою, рожевий використовується економно і поєднується з контрастним антрацитом.

 

 

 

Природні кольори в спальні

спальня дизайн интерьера в пастельных тонах

 

 Бежеві, кремові і пастельні фіолетові створюють ненав’язливу колірну схему в цій спальні.

 

 

 

 

Пастельні тони в дизайні інтер’єру ванної кімнати

ванная дизайн интерьера в пастельных тонах

 

Для дизайну ванної кімнати в пастельних тонах вибираються зазвичай більш потужні тони, ніж для спальних зон. У цій ванній кімнаті використані цікаві колірні комбінації пастельний зелений і пастельний абрикосовий. Графічні акценти також доступні для дизайну і надають кімнаті прохолодний дотик.

 

 

Пастельна кольорова гамма в світло-сірому і рожевому

 

ванная дизайн интерьера в пастельных тонах

 

Ця ванна кімната натхненна використанням пастельних тонів. Вони створюють структурований і цікавий вид, оскільки окремі області розділені і, в той же час, об’єднані протилежними колірними акцентами (сірі і рожеві табуретки).

 

 

Контрасти з пастельними кольорами

ванная дизайн интерьера в пастельных тонах

 

Кольорові поєднання світлих пастельних тонів і темних кольорів, як тут, виглядають круто. Темний відтінок використовується на невеликих поверхнях. Дизайн пастельної синьої стіни оточує темну стіну і робить її ще більш інтенсивною.

 

 

Пастельні тони в дизайні інтер’єру дитячої кімнати

детская комната дизайн интерьера в пастельных тонах

 

Пастельні кольори в дитячій кімнаті. Якщо ви використовуєте їх тільки на одній стіні, простір виглядає не так яскраво. Крім того, колір можна змінити досить швидко, якщо наступне покоління хоче іншого. Як і в цьому прикладі, пастельний жовтогарячий розпорошує енергію в дитячій кімнаті і не виглядає занадто світлим.

 

 

Темні пастелі в дитячій кімнаті

 

детская комната дизайн интерьера в пастельных тонах

Якщо ви хочете розповсюдити розслаблений настрій в кімнаті, використовуйте закриті пастельні тони – темні пастельні кольори особливо підходять. У поєднанні з білизною пастельного тону, дитяча кімната гармонійна і заспокійлива.

 

 

Пастельні кольори в вітальні

гостиная дизайн интерьера в пастельных тонах

Дизайн інтер’єру з пастельними тонами може бути ще більш сміливим у вітальні – і в рівній мірі використовується в меблях і декорі. Проте, слід звернути увагу на гармонійну комбінацію кольорів, як в цій еклектичній вітальні з сильними пастельними тонами в бузковому, рожевому, зеленому і фіолетовому кольорі.

 

 

Пастельна кольорова суміш у вітальні

 

гостиная дизайн интерьера в пастельных тонах

 

Поєднання пастельних жовтих, рожевих, пастельних зелених і пастельних синіх не перевантажує тут, оскільки окремі кольори використовуються тільки в декорі, а інша частина вітальні виконана досить просто і вільно.

 

 

Дизайн вітальні з пастельними тонами кольорів

гостиная дизайн интерьера в пастельных тонах

 

Пастельний кольоровий дизайн стіни в цьому прикладі доповнений меблями з пастельних тонів. Ніжні тони гармонійні і ненав’язливі, надаючи кімнаті світлий характер.

 

 

Пастельні кольорові зображення в якості настінних прикрас

 

гостиная дизайн интерьера в пастельных тонах

Ви також можете прикрасити стіни, використовуючи прості засоби. Як в цьому прикладі – картини в різних пастельних тонах надають кімнаті відмінну індивідуальність.