11 відмінних рішень для зберігання речей в спальні [ФОТО]

11 відмінних рішень для зберігання речей в спальні [ФОТО]

У спальні ви повинні розслаблятися, тому безлад не повинен вас турбувати. Багато зберігають речі в шафах купе, полицях або висувних ящиках, але існують інші, більш творчі ідеї систем для зберігання речей. 

1. Зберігання речей – ліжко поєднане з шафою

Ось хороший варіант для невеликої спальні, особливо для спальні дитини чи підлітка. У цій кімнаті компактно розташовані відкриті полиці, шафи, навіть місце під ліжком використовується для зберігання речей.

Сміливо додається енергійний яскраво-жовтий колір для такої оригінальної спальні.

кровать встроенная в шкаф

 

 

2. Шафки для зберігання речей під ліжком

Замість того, щоб використовувати простір над ліжком, підійміть його вище на платформу і зробіть багато поличок внизу. Але така незвичайна ідея добре працює в кімнаті з високою стелею.

кровать на высоком подиуме

 

 

3. Стильні меблі для зберігання своїми руками

Меблі можна зробити на замовлення, купити нову або придумати самому. Цей простий перевернутий дерев’яний ящик, виконує функцію підставки для світильника і полички для книг. Дуже оригінально і здорово!

тумбочка прикроватная возле кровати и настольная лампа

 

 

4. Використовуйте верхній простір

Частина стіни, яка вища за наші голови, ми часто недовикористовуємо, але ж її можна застосувати в якості зберігання речей не частого користування. І вам, звичайно, стане в нагоді сходи для швидкого доступу до таких шаф. І подивившись на цю спільну конструкцію від підлоги до стелі, розумієш, що тут є якийсь стиль.

шкаф для хранения вещей в спальне

 

5. Прозора шафа

Скляні дверцята в спальній шафі допоможуть йому виглядати менш значним. Також особливість такого місця для зберігання полягає в тому, що за прозорим склом можна бачити речі, так що ви зможете при необхідності швидко їх вибирати. Дуже зручно для колекції взуття

хранение вещей в спальне - стеклянный шкаф для обуви

6. Використовуйте кожен куточок вільного місця

У цій невеликій спальні багато кутів і відкосів, що ускладнює обладнати шафу. Але відкриті книжкові, підвісні полки і шафа для речей дуже компактно розташовані і вбудовані так, щоб простір залишався вільним.

хранение вещей в спальне - открытые полочки стильные

7. Насолоджуйтесь стилем

Переміщення ліжка в центр кімнати і обладнання стіни позаду неї дає можливість зробити там кілька відмінних полиць. Вони також освітлюються, що додає стиль кімнаті. А одяг зберігається в шафах купе уздовж однієї із стін.

хранение вещей в спальне - открытые полочки стильные

 

8. Старинна шафа

Звичайна шафа-купе практична, але якщо ви хочете додати заміський шарм, виходьте за звичайні рамки. Наприклад, як на фото – красива старовинна шафа для зберігання пастельного приладдя в спальні.

хранение вещей в спальне - стеклянные шкафы

 

 

9. Місце зберігання речей в стилі мінімалізм

Навіть ті, хто не проти безладу, можуть оцінити елегантність цієї вбудованої шафи, яка спроектована безперервною і суміщеною з робочим столом. Дверцята на шафах з засувкою без ручок, що робить поверхню чистою і гладкою.

хранение вещей - шкафа купе в стиле минимализм

 

10. Все на виду

Книжкова шафа або відкриті полиці переважають в акуратних власників. Безлад в речах завжди хочеться приховати за дверцятами. Ця проста шафа стала зручним будинком для взуття і багато чого іншого.

шкаф для хранения обуви

 

 

11. Приробіть гачки

Повісьте гачки в вашій спальні, і подивіться, як гарно вони можуть розмістити колекцію ваших прикрас. І гарний настрій більше не покине вас!

приспособление для хранения вещей в спальне - вешалка для украшений