Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/stroypom/stroypomosh.com.ua/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/stroypom/stroypomosh.com.ua/www/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/stroypom/stroypomosh.com.ua/www/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Важливі моменти в установці мокрого фасаду для котеджу - BudPom – Фальцевая кровля и фасады
(066 ) 428 68 14
(066) 225 40 57

Суть технології «мокрий фасад» полягає в монтажі утеплювача із зовнішнього боку несучих стін з наступним нанесенням штукатурного армуючого і декоративного шару. Використання методу дозволяє знизити тепловтрати приміщень будівлі з боку фасаду. Розглянемо основні принципи вибору складових матеріалів та проведення монтажних робіт для обладнання будови ефективною теплоізоляцією методом «мокрий фасад».

 
  
 

Структура системи мокрого фасаду

Теплоізолююче покриття закріплюється на зовнішній поверхні фасаду із застосуванням клейового складу і фасадних дюбелів. Шар утеплювача при відсутності каркасної конструкції повинен не тільки здійснювати теплозахист будівлі, але і витримувати навантаження на нього, які виникають при експлуатації. Щоб уникнути деформацій теплоізоляційного покриття, відмовлятися від застосування кріплення дюбелями можливо тільки при достатньо низькій висоті стін і з абсолютно гладкою їхньою поверхнею.

Армуючий шар є базовим для нанесення декоративного покриття. У його структуру входить сітка зі скловолокна, стійкого до лужного впливу та спеціального шару штукатурки. Штукатурний шар повинен мати достатній ступінь паропроникності для забезпечення дифузії вологих парів з приміщень.

Декоративне покриття виконує захисні функції і створює візуально привабливий вигляд фасадної частини з використанням різних фактур, кольорів матеріалу і дизайнерських рішень.


Замовити утеплення фасадів у нас: (066) 225 40 57


Критерії вибору матеріалів

Матеріали для облаштування мокрого фасаду комплектуються з урахуванням сумісності їх фізичних характеристик:

  • ступеня теплового розширення;
  • показників водопоглинання;
  • паропроникності;
  • морозостійкості.

Найбільш використовуваний матеріал для теплоізоляції у подібних системах –мінераловатні плити на базальтовій основі. Матеріал повинен мати міцність не менше 15 кПа на розрив і не вступати в реакцію з штукатурним складом. Не прийнятно застосовувати скловолоконні плити у зв’язку зі слабкими характеристиками міцності і схильності до лужного впливу.

Для забезпечення якісного фінішного штукатурення та запобігання розшаровування мінераловатного матеріалу при експлуатації його щільність повинна становити не менше 130-140 кг / м2. Використання пінопласту в системі «мокрий фасад» обумовлено застосуванням тільки фасадних марок з самозатухаючими і слабогорючими властивостями.

Застосування екструзійного пінополістиролу більшість фахівців вважають неприйнятним для утеплення фасадів. ЕППС відрізняється високим рівнем паронепроникності. Його використання допускається при утепленні цокольних поверхів, підвалів. Недостатню адгезію матеріалу пропонується усувати механічним затиранням глянцевоЇ поверхні наждачною шкіркою або шпателем.

Послідовність облаштування системи «мокрий фасад»

Перед проведенням робіт поверхню стін очищається від старих покриттів, висолів, забруднень. Нерівності ліквідуються оштукатурюванням. Виробляється грунтовка поверхні для поліпшення адгезії.

Встановлюється стартовий цокольний профіль для приклеювання першого ряду плит. Монтаж утеплювального матеріалу проводиться знизу вгору з перев’язкою плит.

Після висихання клейового складу плити закріплюються дюбелями.

Виробляється обладнання примикань ізолятора до віконних і дверних отворів, армування кутів прорізів.

На утеплювач наноситься клейова армуюча суміш. Армована лужностійка сітка топиться в клейовий склад.

Декоративна штукатурка виконується через 3 доби після нанесення армуючого шару.

Роботи з монтування системи слід проводити при температурі навколишнього середовища в діапазоні + 5 ° С – + 30 ° С. За нормами правильно обладнаний «мокрий фасад» повинен прослужити не менше 25 років. При необхідності на фасаді можна нанести шар штукатурки з іншо фактурою або перефарбувати стіни.

 
  
 

Автор: Андрій Марченко

Ще цікаві статті

А якщо інформація була цікавою, то велике прохання – виставити рейтинг:

Comments are closed.

Call Now ButtonБезкоштовна консультація