Титан-цинкова фальцева покрівля – надійний сплав ціни і якості

Титан-цинкова фальцева покрівля – надійний сплав ціни і якості

Фальцева покрівля з листів титан-цинкового сплаву буде слугувати більше століття, і цілком можливо, за цей час не потребує поточного ремонту. Пропонуємо детальніше розглянути цей матеріал і дізнатися, на що слід звернути увагу при його виборі.

 

Коротка історія титан-цинкового сплаву

Цинк – досить цікавий елемент, і його історія захоплююча. Перший сплав цинку і міді, званий латунню, був відомий як висококласний матеріал ще в Стародавній Греції (про нього згадував Платон у своїх творах) Єгипті та Китаї. Чому саме сплав? Проблема полягає в тому, що цинк сам по собі чистий не достатньо пластичний і, тому, крихкий в роботі. А ось у сплавах з іншими металами (далеко не з будь-якими, зрозуміло), може стати чудовим будівельним матеріалом.

Близько двох століть тому європейські майстри стали замислюватися про те, які ще сплави можна зробити з цинком. Результатом багаторічних праць стали три фаворити, які й сьогодні використовуються у будівництві на рівних, сплави з цинком ( алюміній, мідь, титан).

Сьогодні нас найбільше цікавить останній – титановий цинк, правильно званий титан-цинком. Складається даний сплав на 99,995% з чистого цинку з добавкою міді (в середньому 0,05%), яка збільшує характеристики пластичності і титану (в середньому 0,09%), який значно збільшує корозійну стійкість сплаву.

 

Переваги титан-цинкової фальцевой покрівлі

  1. Надійність і довговічність – це якраз ті якості, яких ми очікуємо від даху над головою. Сам матеріал, титан-цинк, дуже міцний, не схильний до корозійних процесів, стійкий до впливу навколишнього середовища, зношується повільно. Ну, а технологія фальцевой покрівлі дозволяє ще ефективніше розкрити його багатий потенціал. В результаті ви отримуєте дуже довговічний дах і надовго (при правильному монтажі – на все життя) забуваєте про ремонт.
  2. Невелика маса. Це теж дуже важливий момент в будівельних роботах. По-перше, з легким матеріалом і працювати легко, а це значить, що покрівельні роботи вимагають менших зусиль. По-друге, невелика маса робить монтаж фальцевої покрівлі з титан-цинку дуже тихим, а це важливо, якщо працювати доводиться в густонаселених районах. Втім, тихий монтаж обумовлений також і іншими якостями матеріалу, а не тільки його низькою масою, і багато що залежить від професіоналізму працівників.
  3. Герметичність. Дірявий дах не потрібен нікому, і подвійний фальцевий шов раз і назавжди вирішує цю проблему. Можете бути впевнені, опади ніколи не знайдуть шляху за вашу покрівлю, якщо все зробити правильно.
  4. Презентабельний зовнішній вигляд – ще одна якість, яким сміливо може похвалитися титан-цинкова фальцева покрівля. Особливо гарно вона виглядає, коли в процесі взаємодії з навколишнім середовищем весь дах покривається захисним шаром – красивою патиною. Титан-цинкова покрівля, звичайно, поступається в красі більш дорогій мідній але і її патина може зробити ваш будинок предметом, що змушує перехожих шанобливо цокати язиком.

Взагалі, процес утворення патини не найшвидший, на це може знадобитися багато місяців. Але сьогодні вже існує технологія штучного нанесення захисного шару на титан-цинкову покрівлю. Звичайно, такі листи обійдуться дорожче звичайних, але і патина на них нанесена рівномірна, щільна, красива, загалом – якісна.

 


Замовити монтаж титан-цинкової покрівлі у нас: +38 066 428 68 14  


Недоліки титан-цинкової фальцевой покрівлі

В якості загального недоліку металевих покрівель можна звернути увагу на, так широко поширену думка, про їх шум під час дощу і граду. Це дійсно так, якщо не підкладати під покрівлю утеплювач (як правило – мінвата) і допускати серйозні помилки при монтажі (нерівність укладання на обрешітку може створити ефект барабана).

Іншою особливістю цинк-титанової покрівлі, яку можна віднести до недоліків, є необхідність дотримання бережних умов транспортування і зберігання. Поки цинк-титанові листи стикаються (перебувають у рулонах або складені один н іншого) не можна допускати їх намокання – в місцях прилягання може утворюватися білий наліт, який псує зовнішній вигляд.

Звичайно ж, не варто виконувати монтаж цинк-титанової покрівлі самостійно або довіряти це неперевіреними монтажникам. Оскільки є досить багато відносно складних вузлів фальцевой покрівлі, які виконати без наявності досвіду буде складно.

 

 

Виробники титан-цинкового покриття

Не менш важливо знайти хорошу фірму-виробника титан-цинкової фальцевой покрівлі. Тут краще довіритися кому-небудь авторитетному.

 

Rheinzink – німецька фірма, що лідирує на світовому ринку . Своєю роботою повністю підтверджують хороші стереотипи про німецький педантизм і якісні матеріали, які, до речі, вони постачають через свої 30 дочірніх підприємств у різних країн.

Сама фірма заявляє, що термін експлуатації покрівлі становить більше ста років, що листи металу не потребують якоїсь додаткової спеціальної обробки (наприклад, фарбування) і дуже легкі в обробці. Для виготовлення сплаву високої якості необхідні дуже потужні сучасні технології, і Rhenzink запевняють, що володіють саме такими.

Всього на вибір є три різновиди титан-цинку від цієї фірми: блискучий, сіро-блакитний і темно-сірий. Перший – самий недорогий матеріал, зазвичай-вальцований, не має патини. Але з часом, як уже згадувалося, він також набуває більш темний матовий колір. Другі два матеріалу дорожче, вони вже патиновані. Є й інші види титан-цинкової покрівлі, але їх потрібно окремо замовляти спеціально з Німеччини, так що справа ця клопітка і відносно довга – на любителя. Якщо вас влаштують стандартні популярні титан-цинкові покрівлі, то купівля та доставка не займуть багато часу і не припускають ніяких проблем.

NEDZINK – виробляє титан-цинк у Німеччині, Голландії та Бельгії. Також дуже давня компанія. Виробляє цинк-титан з 1973 року. У лінійці продукції є покрівельні матеріали, фасадні та водостічні системи

VMZinc – компанія відноситься до міжнародної групи бельгійського походження. Цинк-титан відповідає єдиним європейським нормативам. Елітний матеріал, розрахований на дуже тривалі терміни експлуатації.

Таким чином, якщо при вашому будівництві на перше місце виходять питання його довговічності то, однозначно, титан-цинкова фальцева покрівля заслуговує особливої уваги. При правильній транспортуванні і якісному монтажі покрівля по довговічності поступиться тільки мідному покриттю.

 

 

Олексій Макарський