Мідна покрівля – дах з гарантією в півтора сторіччя

Мідна покрівля – дах з гарантією в півтора сторіччя

Чому мідна покрівля так популярна? Її рекомендують професіонали, про нього добре відгукуються споживачі. Чи справді вона так гарна, як всюди говорять, і чи варто запитуваної ціни? Відповіді на ці актуальні запитання – в короткому інформаційному матеріалі.

 

Мідна покрівля – це зважений вибір

Якщо ви обираєте матеріал для покрівлі вашого будинку, варто звернути увагу на благородну мідь. Переваг цього матеріалу багато, про них пишуть часто і багато. Дах з міді міцний, виключно довговічний, при цьому чудово виглядає, що робить його очевидним вибором для всякого, хто може дозволити собі покрівлю з цього чудового металу.

Основні переваги мідної крівлі

Довговічність міді загальновідома. Заявлений у назві статті термін – 150 років, не є перебільшенням, мідь дійсно може витримати подібну перевірку часом, і не підвести. Цей метал має дивовижну властивість – захищатися від навколишнього середовища самостійно. В процесі окислення мідь покривається особливою плівкою, яку називають «патиною». Ця плівка згодом захищає метал від корозії.

Водонепроникність – ще одна перевага мідного покриття. Звичайно, сама по собі мідь не забезпечить вам захист від протікань, тут важливий і правильний монтаж. З цим завданням, втім, чудово справляється покрівля із застосуванням фальцевого шва. Фальцева покрівля знову знаходить колишню славу – стає все більш затребуваною і популярною завдяки високій практичності і надійності цієї технології.

Екологічність міді є ще одним вагомим аргументом в її користь. Адже цей благородний метал не тільки не надає небезпеки для здоров’я людини, але навіть володіє властивістю стримування патогенної флори.

Властивості теплопровідності міді також працюють на користь господаря будинку. Її не лякають температурні перепади, їй не відомі деформації навіть при високих температурах повітря. Встановивши кабельний обігрів під дахом, можна навіть обійтися без снігозатримувачів, ваш дах завжди буде чистим від снігу і льоду.

Пластичність. Мідь – надзвичайно пластичний матеріал, а досвідчений майстер і зовсім здатний надати їй майже будь-яку форму. Міддю можна обшити самі химерні дахи так само легко, як і звичайнісінький флігель. Будь-яке проблемне для іншого матеріалу місце завжди можна покрити міддю.

Елітарність, звичайно, теж не можна не згадати. Мідна покрівля голосно заявить всім оточуючим, що її власник – людина шанована і заможна. До того ж, мідь старіє, як дороге вино, стаючи з роками тільки краще. Вся справа у вже згаданій патині, що покриває дах з часом. Темніючи в перші роки, потім мідне покриття стає матово-чорним, пізніше на ньому проступають темно-зелені відтінки, і лише через 10-15 років (залежить від середовища) весь дах придбає той самий шикарний малахітовий колір.

Втім, якщо ви не бажаєте чекати, на допомогу поспішають сучасні хіміки, які можуть каталізувати для вас процес окислення, і надати вам для даху відразу готову «стару» мідь.

Ціна мідної покрівлі. Її прийнято записувати в “єдиний недолік міді”. Звичайно, коштує вона дорожче, ніж будь-який інший матеріал для фальцевої покрівлі, але початковий внесок окупається з лишком згодом. Навіть якщо ви не збираєтеся прожити 150 років, тільки порахуйте, скільки ви заощадите на постійній амортизації вашого даху, яка вам практично не знадобиться, якщо ви виберете для себе мідне покриття!

 

Приблизна ціна покрівельної міді становить 65-70 доларів за кв. м. (не патиновані листи)

 

Де купити мідну покрівлю

Замовити мідну покрівлю сьогодні не складає труднощів. Купуючи такий елітний матеріал, перевагу варто віддавати відомим і шанованим виробникам, які давно і успішно працюють на цьому ринку, і чимало дорожать власною репутацією:

  • німецька фірма KME;
  • виробник з Фінляндії Luvata;
  • український виробник Артемівський ЗОЦМ.

Всі три компанії міцно утримують свої позиції на ринку з високою конкуренцією, що доводить високу якість продукції, що випускається ними.

KME є справжнім гігантом серед інших європейських виробників мідних сплавів і виробів з міді в усьому світі.

Lutava відомі своєю фірмовою технологією, яка дозволяє їм отримувати скоєно унікальні поверхні міді, які часто використовують при створенні дорогих фасадів.

Гайський ЗОЦМ – виготовлена за особливою технологією мідна стрічка цієї російської компанії відрізняється від інших вдвічі більш високою швидкістю патинування.

Артемівський завод по обробці кольорових металів, який випускає не патиновані мідні листи.

Разом, ці компанії можуть надати асортимент, здатний задовольнити самий вишуканий смак і вирішити саму нетривіальне будівельне завдання.

 

Монтаж мідної крівлі

Для монтажу мідної покрівлі, як правило, використовується технологія фальцевой покрівлі. Така технологія передбачає зчеплення між собою листів металу спеціальним «замком» – фальцем. При цьому кріплення металевих листів до кроквяної системі виконується всередині самих фальців, що забезпечує герметичність фальцевой покрівлі. Наскрізних отворів в мідній покрівлі не буде.

Вартість монтажу мідної крівлі фальца перевершує вартість робіт із звичайної оцинкованої сталлю відсотків на 30. Пов’язано це в першу чергу з тим, що при роботі мідь вимагає до себе дбайливого відношення і, відповідно, – трудовитрат.

Середня ціна послуг з монтажу мідної фальцевої покрівлі в нашій компанії становить еквівалент 22 доларів за кв. м. Роботи з виготовлення та монтажу інших елементів (мідна шашка, мідний ромб, мідний леміш, спецпланки) розраховуються окремо.

 


Замовити монтаж мідної крівлі у нас: (044) 233-27-68; (063) 233-27-68


Таким чином, мідна покрівля – дуже хороший вибір, оскільки мідь поєднує в собі виняткову довговічність і красу.

 

Автор: Андрій Марченко