Ремонт кухні: 15 супер ідей для шафок

Ремонт кухні: 15 супер ідей для шафок

Під час ремонту квартири, коли справа доходить до ремонту кухні, з’являється можливість переосмислити організацію зберігання кухонного приладдя. Подивіться приклади як це можна зробити.

 

Ремонт кухні: ідеї для меблів

Кухня завжди є складним місцем для організації зберігання різних речей. Нескінченні баночки з крупами, кухонний інвентар, посуд, заповнюють будь-який можливий простір.

Провівши пошук і аналіз прикладів організації кухонного простору, ми підібрали найбільш цікаві ідеї створення місць зберігання. Адже ремонт кухні має своєю метою не тільки освіжити фарби, але і максимально оптимізувати простір.

Деякі з цих ідей, звичайно, більш зручно реалізувати при будівництві кухні в приватному будинку (вимагають простору та проектних рішень), але є також і варіанти, які можна реалізувати проводячи ремонт квартири (як в новобудові, так і в старій квартирі).

 

1. Комора на кухні

remont-kukhni-kladovaya-komnataЙмовірно, це найбільш ефективне рішення щоб розвантажити більшість кухонних шафок. Комора на кухні дозволяє вирішити безліч завдань: з одного боку – забезпечити близьку доступність наших запасів та інвентарю, з іншого боку – вивільнити масу простору зі стільниць, шафок, поличок і т.і., тим самим створивши відчуття простору і чистоти на кухні.

Цей приклад дизайну кухні на фотографії  – шафи комори, привернув увагу великої кількості інтернет користувачів.

Тут, звичайно привертає увагу чудово організовані місця для зберігання. Висувні корзини, розсувні двері, величезна кількість місць на полицях і це все в одному місці, прихованому від сторонніх поглядів. При цьому, якщо вам щось потрібно знайти те все перебуває на видноті.

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Ящик для столових приладів

Якщо ви виконуєте ремонт квартири і, дійшовши до кухні, перейнялися проектуванням кухонного гарнітуру, то однозначно варто звернути увагу на дещо незвичну організацію зберігання предметів сервірування.

Горщики з нержавіючої сталі, поміщені в глибокий ящик, можуть стати відмінним варіантом зберігання столових приладів, якими не користуються щодня.

Remont-kukhni-yashchik-dlya-posudly

 

3. Кутовий ящик

Remont-kukhni-uglovoy-yashchik

 

 

Воістину геніальне творче рішення незручних кутів. Ящики встановлені по діагоналі в кут, що робить їх глибше, ніж більшість стандартних рішень, і, відповідно, вони мають більший об’єм для зберігання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Ящик для зберігання листів

Remont-kukhni-Yashchik-dlya-khraneniya-protivney

 

 

Якщо б я робив ремонт кухні зараз, то точно би передбачив такий варіант. Не подобається мені, коли листи зберігаються в духовці, а спеціального місця для них знайдено не було.

Такий же ящик крім усього іншого дає можливість розділити зберігання, наприклад, листів для випічки від деко для гриля.

 

 

 

5. Ящик під раковиною

Глибокий ящик під раковиною може здатися як бездонна бочка. Відмінне місце, щоб складувати різні мийучі засоби, порошки і т. і. А висувний механізм дозволить не загубити речі на околиці кухонної історії.

Таку висувну полицю, також не складно зробити і у вже існуючій кухонній меблі, шляхом придбання та встановлення направляючих, тому затівати ремонт квартири і кухні для цього не обов’язково.

Remont-kukhni-Yashchik-pod-rakovinoy

 

6. Висувна корзина для сміття

Remont-kukhni-Vydvizhnaya-korzina-dlya-musora

 

 

Відмінне рішення для сміттєвого відра. Такий варіант висувного ящика приховує непривабливі сміттєві відра, при цьому доступ до них стає навіть більш зручним, а просторі, що є поруч, зручно зберігати сміттєві пакети або освіжувач повітря.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Розсувна шафа-комора

Remont-kukhni-Razdvizhnoy-shkaf-kladovayaЦе приклад дуже оптимізованого місця для зберігання. Виконуючи ремонт на кухні, однозначно варто передбачити таку шафу. Полички на дверях і висувні всередині, дозволяють утримувати все організовано і досконало.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Гараж побутових приладів

Майже завжди кухонна техніка захаращує стільницю. А постійно складати її у віддалені шафки дещо набридає. Тому таке рішення, яке умовно можна назвати гаражем для побутових приладів, дозволяє одночасно вирішити два завдання – тримати всілякі блендери, тостери, міксери під рукою але, в той же час, поза увагою. Роблячи ремонт кухні, подумайте про це.

Remont-kukhni-Garazh-bytovykh-priborov

9. Тумба на колесах

Remont-kukhni-Tumba-na-kolesikakh

 

 

 

Виступає в якості робочого столу і місця для зберігання одночасно. Може також слугувати  барним столиком при перенесенні в будь-яку іншу кімнату. Відмінне рішення, особливо в маленьких кухнях. Однозначно додаємо в ідеї для ремонту кухні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. Ящик для спецій

Remont-kukhni-Yashchik-dlya-spetsiyДуже зручно і практично – кріпитися до дверець шафки і застосовується для зручного та доступного розміщення спецій. Ваша колекція спецій завжди буде під рукою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11. Ящик для посуду

Remont-kukhni-Yashchik-dlya-posudyМіцний глибокий ящик. Має роздільники, щоб більш зручно зберігати посуд різного діаметру.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. Відкриті полиці

Remont-kukhni-Otkrytyye-polkiПолиці з нержавіючої сталі виконують і декоративну функцію, і служать місцем для зберігання щоденного посуду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13. Письмовий стіл на кухні

Remont-kukhni-Pis'mennyy-stol-na-kukhne

 

 

Трохи незвичне поєднання кухні і робочого кабінету. Однак це непогано дозволяє комусь контролювати виконання домашніх завдань під час приготування вечері

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14. Висувні полиці

Ех, і чому коли я робив ремонт кухні таких прикладів не було в Інтернеті… Такі висувні полиці відмінно забезпечують легкий доступ до каструль і сковорідкок. Висувна система дозволяє лоткам легко висуватися на повну довжину.

Remont-kukhni-Vydvizhnyye-polki

15. Чаші для домашніх вихованців

Remont-kukhni-Chashi-dlya-domashnikh-pitomtsevДомашні тварини дуже важлива частина життя багатьох людей. Такі вбудовані чашки – це чудова можливість організувати харчування вашого вихованця, вписавши його місце годування в інтер’єр кухні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Андрій Марченко