Оновити кухню допоможуть мийки зі штучного каменю

Оновити кухню допоможуть мийки зі штучного каменю

Мийки кухонні з штучного каменю вже не перший рік займають лідируючі позиції на ринку сантехніки, що зовсім і не дивно. Цей вид кухонних раковин славиться чудовою міцністю, багаторічним терміном служби, і полонить погляд своїм респектабельним зовнішнім виглядом.

Для виготовлення кам’яних раковин використовується змішаний матеріал. Він складається з гідроксиду алюмінію або мармуру і порошку мінерального наповнювача. Крім того, до складу додається акрил або полімерна смола, завдяки чому складові компоненти стають однорідною масою. Також виготовлення кам’яних мийок для кухні не обходиться без барвника. Він надає виробу необхідний мармуровий, гранітний або оніксовий відтінок.

Купівля кухонних мийок зі штучного матеріалу

Сьогодні кухонні мийки зі штучного каменю купити дешево можна і в Україні, наприклад, на сайті m-m.in.ua. Звичайно, цей інтернет-магазин не є єдиним в країні реалізатором заявленої продукції, але в ньому представлений досить широкий асортимент кам’яних раковин з демократичних цінами. До того ж купувати гранітні раковини краще в перевірених магазинах, а магазин Моя Мийка вже має хорошу, підтверджену репутацію.

Переваги і досконалість гранітних раковин

Мийки кухонні з штучного каменю Як і будь-який інший предмет побуту в будинку, мийка на кухні повинна бути не тільки функціональною, але і мати естетичний зовнішній вигляд. Адже, як то кажуть, в народному прислів’ї, – кухонна раковина – обличчя господині будинку. Миття з штучного матеріалу володіють усіма необхідними достоїнствами і відповідають вимогам сучасності. До числа переваг кам’яних раковин перед раковинами з інших матеріалів відносяться:

 

  • Відсутність шуму від води, що ллється на раковини
  • Відсутність негативної реакції на вплив лугів і кислот, а також на миючі та чистячі хімічні засоби
  • Вони ідеально поєднуються зі змішувачами будь-якого виду як з подібними собі за кольором, так і з хромованими
  • Раковини з штучного каменю відмінно переносять сильні температурні перепади
  • В разі появи на поверхні мийки незначних подряпин, досить легкого шліфування, щоб вони зникли
  • Кам’яні раковини не просочуються кухонними запахами
  • Вони здатні прикрасити собою кухонну кімнату і надати їй багатий вигляд

 

Як правильно доглядати за побутовою сантехнікою зі штучного матеріалу

Хороші господині знають, що побутова сантехніка потребує щоденного догляду, і кухонні раковини не виняток. Але якщо на очистку звичайної мийки йде багато сил і енергії, то догляд за кухонною раковиною зі штучного матеріалу – одне задоволення. Будь-яке забруднення легко видаляється з поверхні чистою водою, а відкладення водних солей очищається за допомогою змоченою в оцті ганчірки. При цьому щоб підтримувати раковину в належному стані абсолютно немає ніякої необхідності робити капітальне очищення мийки щодня. Досить кожен раз після роботи протирати її сухим рушником і тоді вона не переставатиме радувати вас протягом довгих років.