9 прикладів кращих кухонних столів: великих і маленьких

9 прикладів кращих кухонних столів: великих і маленьких

Тут представлені красиві і затишні кухонні столи, на яких ви просто не зможете відмовитися від їжі!

У кухнях є щось таке втішне; вони зазвичай стають серцем будинку. Сніданок на затишних стільцях за красивим обіднім столом, весела сімейна вечеря … ознайомтеся з цими дев’ятьма прикладами, де столові успішно поєднуються з кухонною зоною.

 

1. Сучасний кухонний стіл зі стільницею з дощок

Незважаючи на обмежений простір, ця U-подібна кухня дозволяє вмістити кухонний стіл, який розташований поруч з вікнами для природного освітлення. Сучасний обідній стіл має сталеву опору, і надає більше місця для ніг. А два складних стільця, по різні боки столу, дають можливість посадити більшу кількість людей.

Современный кухонный стол со столешницей из досок

 

 

 

2. Кухонний стіл – острів

Цей центральний кухонний острівець використовується як їдальня. Два дерев’яних стільця з сіркою оббивкою об’єднуються з колірною гамою решти кухні. Зрізана опора столу компенсується білою мармуровою стільницею і є зручним рішенням для невеликих сімей.

Кухонный стол - остров

 

 

3. Кухонний стіл – барна стійка

Ця кухня з відкритим дизайном. На одній стороні є винна шафа, а на іншій – робоча область. Барні стільці за столом поступаються місцем високим стільцям зі спинкою для додаткового комфорту.

 

 

Кухонный стол - барная стойка

 

4. Овальний кухонний стіл

На цій кухні зручно розташований овальний стіл і сучасні стільці з гладкими ніжками. Так що їжу можна подавати гарячу прямо з плити.

Овальный кухонный стол

5. Повністю обладнаний кухонний стіл на колесах

Цей високий стіл для сніданку на колесах виготовлений з дерева і металу, що дозволяє гнучко переміщати його в різні частини вітальні і навіть назовні в теплі дні. Барні стійки з двох сторін, відкривають приємний вигляд і візуально пов’язують житлову і обідню зону, а також веранду зовні.

Кухонный стол на колесах

 

 

6. Обідній стіл на маленькій кухні

Не вірите, що в цій кухні може бути місце для їжі? Ну, іноді це можливо. Тут встановлено класичний обідній стіл з компактними сучасними стільцями. Стіл стоїть на чотирьох ніжках, даючи досить місця, щоб засунути під нього стільці, і надати можливість домашньому шеф-кухарю вільно пересуватися по кухні.

 

Обеденный стол на маленькой кухне

 

7. Маленький обідній стіл для кухні

Одним з чарівних переваг в цій кімнаті є сніданок за симпатичним столиком в кінці кухні. З зручними м’якими сидіннями і яскравими подушками, цей затишний куточок надає відчуття радості проведення часу.

Маленький обеденный стол для кухни

 

8. Спільний робочий і обідній кухонний стіл

Тут розміщується невеликий диван біля стіни і барні стільці по всій довжині столу. Чорно-білий стіл підтримується модною скляною основою на одному кінці. А барвисті подушки наповнюють грайливим характером затишний куточок, забезпечуючи при цьому кілька сидячих місць.

Совместный рабочий и обеденный кухонный стол

 

 

9. Обідній стіл в компактній кухні

Дуже часто в міських квартирах розташовуються компактні кухні, тому імпровізована зона прийому їжі – це відмінний спосіб використання кухонного простору. М’які лавки з колесами показують, як акуратно обідній стіл може вписатися в маленьку кухню. Можна пересувати лавки і в іншу кімнату, коли вони не потрібні, – і у вас з’явиться робоча область для приготування їжі або швидкого перекусу на ходу.