Незвичайні вольєри для кішок у внутрішньому дворику

Незвичайні вольєри для кішок у внутрішньому дворику

Відпускати кішку на самостійну прогулянку по вулиці буває досить небезпечно. Кішки це ризикові дослідники. Крім того, вони можуть потрапити в тисячі різних неприємностей. Вони можуть застрягти на дереві, тікаючи від інших тварин, або мати плачевні наслідки від сутичок з автомобілями. Також іноді проблемою є затягти їх назад в будинок.

 

Американська компанія CATIO SPACES, взялася вирішити цю проблему оригінальним способом – вони проектують і будують оригинальні захищені простори для кішок у внутрішніх дворах приватних будинків. Це своєрідні вольєри для кішок, які, однак, можуть мати розширений «функціонал» у вигляді коридорів для прогулянок і місць для ігор.

Тепер господарі можуть бути спокійні, що їх котячі друзі спокійно насолоджуються свіжим повітрям, залишаючись при цьому в безпечній і контрольованої території.

Подивіться приклади таких споруд і, можливо, це надихне вас на спорудження щось подібного у вашому дворі.

 

patio-for-cats-02

Зведені на землі або на стінах, такі простори дозволяють кішкам досліджувати навколишній світ і здійснювати прогулянки, зберігаючи при цьому безпеку.

 

patio-for-cats-03

Вони можуть прилягати до вікон і дверей


Реклама: Замовити утеплення фасадів у нас: +38 066 225 40 57


patio-for-cats-04

Такі вольєри можуть бути розраховані і на присутність там людей. Щоб господарі могли грати зі своїми вихованцями.

 

 

patio-for-cats-05

Такі обмежені простори особливо зручні, коли у кішки є котенята. Ви можете спокійно йти з дому, знаючи, що все котяче сімейство в безпеці і весело грається на вулиці.

 

patio-for-cats-06

У деяких вольєрах для кішок передбачені додаткові тунелі-доріжки, які відмінно підійдуть для проведення улюбленцями тривалих прогулянок і досліджень.

 

patio-for-cats-07

Кішки, сами по собі потайливі, тому ці місця ідеально підходять для їх розвідки.

 

patio-for-cats-08

Такі вольєри для кішок не обов’язково повинні бути величезними. Навіть з чимось невеликим, як це, кішка може отримати деякі дивовижні місця для своїх ігор. І накинеться на листочки, і на тіні і пограє з комахами.

Можливо, з першого погляду, організація такого простору може здатися досить складним заходом. Однак наведені приклади допоможуть вам надихнутися такою ідеєю і вже, далі, досконально вивчивши різні варіанти, підібрати саме те, що комфортно для вашої ситуації.

У будь-якому випадку це додає не тільки зручності для ваших улюбленців, але й привносить оригінальність і функціональність в облаштування вашого внутрішнього подвір’я.

 

За матеріалами компанії CATIO SPACES