Мідь в дизайні будинку. Фото.

Мідь в дизайні будинку. Фото.

Час змінює зовнішній вигляд міді на стінах і покрівлі, каміні і кухні, але любов до її вигляду може залишатися незмінною.

 

Латунь за останні кілька років неспішно проклала свій шлях до вершини дизайну. Але тісно на п’яти їй наступає її двоюрідна сестра – мідь. Блискуча мідь випускає світіння, яке може оживити майже будь-який простір з його теплотою і приземленістю. З відтінками рожевого, оранжевого або червоного, мідь може приємно співвідноситися з більш енергійними колірними палітрами (те, що рідко вдається латуні). Мідь може легко перейти з приміщення на зовнішній простір шляхом використання в зовнішній обробці будинку-мідної покрівлі, мідної водостічної системи, сайдингу. Вона також з віком розвиває красиву патину, що перетворює її матеріал, який, здається, живе разом з вами, змінюючись з часом.

med-v-dizayne-doma_06

Мідь і нержавіюча сталь – чому б і ні? Хитрість у тому, що вони взаємодіють в гармонії, дотримуючись єдності стилю обробки для кожного матеріалу окремо і спільно.

 

 

med-v-dizayne-doma_02Відкриті мідні трубки з чорною плиткою і шпалерами створюють гарний фокус в цьому санвузлі в стилі стімпанк. Також мідь застосована для світильників і раковини, що привносить в кімнату певне тепло.

med-v-dizayne-doma_03

При розгляді варіанту використання міді на зовнішній стіні, вам потрібно подумати про дві речі: як матеріал буде гармоніювати з рештою стіни, і як він буде кріпитися до поверхні стіни.

Це перфороване мідне покриття розумний підхід до додавання візуального інтересу, текстури і розміру. Перфорація дозволяє вентилюватися простору, що означає, що не буде проблем з вогкістю і цвіллю між стіною і панелями. Крім того, перфорація робить вагу легше, зменшуючи ймовірність того, що мідь буде занадто важкою для стійки стіни.


У нас можна замовити монтаж мідної покрівлі: (044) 233-27-68; (063) 233-27-68


med-v-dizayne-doma_01

Мідні поручні привносять сучасні інтонації в будиночок в сільському стилі. Якщо ви плануєте використовувати мідну трубу для перил, прийміть до уваги, що оптимально використовувати трубу діаметром в півтора дюйма.

 

 

med-v-dizayne-doma_10Мідь може бути піддана тонкій обробці в різних формах, таких як, наприклад, хвиля на панелі вище цього каміна.

 

 

med-v-dizayne-doma_09

Окислені мідні плитки можуть бути використані, щоб створити оригінальний камін.

 

med-v-dizayne-doma_04

Мідний сайдинг на цьому будинку виглядає красиво, і буде змінюватися з часом поки мідь буде піддаватися впливу навколишнього середовища і покриватися патиною.

med-v-dizayne-doma_08Те, що мідні вироби тьмяніють, є мінливістю динамічної обробки. При впливі таких елементів, як вода, сіль або масло, мідь набуває зелений відтінок. Це гарний завершений відтінок міді у віці. Але це не для всіх. Якщо ви бажаєте уникнути такої патини, переконайтеся, що ваші мідні вироби були покриті лаком на акриловій основі.

 

 

med-v-dizayne-doma_05Кислотне протравлювання на цьому мідному каміні створює красивий і багатий наліт, який додає глибину і характер. Кількість оксидів заліза в міді визначає, яка і коли виникне патина. Оскільки мідь натуральний матеріал, її кінцевий зовнішній вигляд може варіюватися в залежності від окремих частин.

 

Автор перекладу: Андрій Марченко