Фарбування стін. 16 ідей для кольору стін у вітальні [ФОТО]

Фарбування стін. 16 ідей для кольору стін у вітальні [ФОТО]

Ви думаєте про те, щоб пофарбувати стіни у вітальні? Бажаєте подивитись приклади різного кольору на стінах, щоб вирішити які фарби вибрати? Дивіться варіанти дизайну інтер’єру. Представлені фотографії віталень в різних кольорах. Зверніть увагу на те, як колір впливає на настрій, заспокоює і стимулює активність.

Складний вибір фарби

Перед тим як почати фарбувати стіни у вітальні, ви повинні подумати над вибором кольору стін, а також над типом використовуваної фарби, щоб пофарбувати стіни. Вітальня є самим представницьким місцем у будинку. Тому слід добре уявляти, як зробити чудову обстановку і для зустрічі гостей і для відпочинку. І це багато в чому залежить від правильного вибору кольору інтер’єру.

Вибір кольору стін, однак, викликає деякі труднощі. Часто буває важко вирішити, чи повинні бути приглушені тони або, можливо, більш інтенсивні. Якщо ж з цим ми визначимося то на нас чекає вибір того чи іншого відтінку. І тут існує маса варіантів. Виробники фарб пропонують широку палітру кольорів, що, однак, не спрощує завдання.

Якщо ви не знаєте, який колір фарби вибрати – дивіться фотографії дизайну інтер’єру вітальні. Перевірте, як може виглядати вітальня з червоними, жовтими, зеленими, білими, чорними, сірими або синіми стінами. Знайдіть натхнення і колір для себе.

Короткий довідник – як колір впливає на настрій

Синій – це свіжість, прохолода і чистота. Пам’ятайте, що цей колір відноситься до холодних відтінків, так що якщо ви мрієте про затишну вітальню, то синій, не найкраще рішення. Цей колір оптично збільшує простір. Різні відтінки – від ясного і свіжого блакитного, до темного, майже чорного, сапфірового, дозволяють використовувати синій в різних інтер’єрах. Синій заспокоює і розслабляє – чудово підходить для використання у вітальні.

Помаранчевий – колір оптимістів, додає енергії і сприяє активності. Яскравий інтер’єр викликає відчуття тропіків. Помаранчевий колір добре поєднується з синім (на контрасті), білим (у поєднанні з яким стає ще тепліше) і прохолодним зеленим. Деякі відтінки помаранчевого дуже інтенсивні. Тому їх краще використовувати в якості локальних акцентів, а не по всій поверхні.

Природні кольорибежевий, чорний, сірий – кольори природи дають відчуття безпеки. Вони сприятливі для роботи і концентрації. На такому тлі будуть відмінно виглядати вставки з яскравих кольорів, наприклад, таких як помаранчевий або червоний.

Зелений – розслабляючий, виявляє заспокійливий ефект на нервову систему. Це символ надії, свободи і життя. У вітальні ви можете використовувати різні відтінки, від консервативного і ділового темно-зеленого до веселого аквамарину.

Жовтий має багато різних відтінків, від глибоко-насичених і теплих відтінків, до холодних як лимон з холодильника. Це дуже позитивний колір, який допомагає інтер’єру сяяти, навіть в похмурий день. Особливо рекомендується для вітальні, які погано освітлені. При використанні цього кольору будьте обережні, тому що наявність його в надлишку може турбувати або дратувати. Жовтий колір також ідеальний для їдальні або кухні, оскільки вважається, що він покращує апетит. Цей колір добре виглядає в поєднанні з білим, зеленим або синім кольором. непогано також виглядає в компанії з сірим.

Червоний – спонукає до дій, і підвищує енергію. Проте, якщо використовується в надлишку, то може дратувати. Безпечніше використовувати його в якості додаткового кольору, а не основного. Червоний колір виглядає цікаво в поєднання з сірим, приглушеним синім, білим. Якщо є бажання надати вітальні якийсь східний характер, то можна використовувати червоний разом з синім, фіолетовим або рожевим. Красиво вітальня може виглядати, коли червоним пофарбована лише одна стіна. Це додає внутрішню глибину і комфорт.

Білий використовується в інтер’єрах в мінімалістському стилі. Білий візуально збільшує простір, він ясний і прохолодний. Однак, щоб уникнути одноманітності, ви можете використовувати деякі кольорові акценти: подушки, штори, килимки, які розбавлять домінування білого.

 

Колір стін у вітальні фото

 

 

Коричнева стіна добре виглядає в поєднанні з білим і сірувато-бежевим.

 

pokraska-sten-gostinnoy-01

 

Рожевий виглядає відмінно в компанії з білим.

pokraska-sten-gostinnoy-02

 

Монотонна коричнева стіна розбавлена білими рослинами

pokraska-sten-gostinnoy-03

Відтінки коричневого на стінах підходять для класичних інтер’єрів.

.

pokraska-sten-gostinnoy-04

 

Для бордового кольору пасують сірий і чорний.

 

pokraska-sten-gostinnoy-05

 

Помаранчевий дуже добре поєднується з білим.

pokraska-sten-gostinnoy-06

 

Насичений жовтий діє збудливо, тому повинен використовуватися з обережністю.

pokraska-sten-gostinnoy-07

 

До стін у світло-зелених тонах підходять вставки з сірого.

pokraska-sten-gostinnoy-08

 

 

Насичені кольори можна спробувати трохи приглушити спокійними тонами.

pokraska-sten-gostinnoy-09

 

 

Рожеві стіни бажано розбавляти добавками з теплого, спокійного кольору.

pokraska-sten-gostinnoy-10

 

 

Якщо ви не любите насичені тони, можете вибрати цей же колір але у більш приглушених і пастельних відтінках.

pokraska-sten-gostinnoy-11

 

 

Фіолетовий надає інтер’єру глибину. Добре поєднується з білим кольором.

pokraska-sten-gostinnoy-12

 

Білий диван може бути не дуже практичний, але це ідеальна противага синій стіні.

pokraska-sten-gostinnoy-13

 

 

Дерев’яна підлога та меблі оживляють сірі стіни.

 

pokraska-sten-gostinnoy-14

 

Сірий колір стін у вітальні дуже популярний.

pokraska-sten-gostinnoy-15

 

Чорна стіна у вітальні ідеально підходить для мінімалістського інтер’єру.

pokraska-sten-gostinnoy-16

 

Автор: Андрій Марченко