Види натяжних стель

Види натяжних стель

Різноманітні види стель відрізняються не тільки візуальним сприйняттям. Основні відмінності – у монтажі стельових конструкцій і обробний матеріал.  Натяжні стелі також можуть кардинально відрізнятися кольором, рівнем блиску і фактуру натяжної матеріалу.

На сайті  https://skydecor.com.ua/ можна ознайомитися з розширеною колірною гамою і безліччю варіантів натяжних стель.

 

Відмінності ПВХ плівки і тканини для натяжних стель.

Різновиди стель з натяжними конструкціями бувають з ПВХ плівкою і тканинні. ПВХ плівки за своїми відображає властивостями можуть бути:

  • глянцеві
  • матові
  • сатинові.

Тканинні натяжні стелі в якості натяжної матеріалу використовують спеціальну поліестеровую тканина з антибактеріальним просоченням і покриттям.

На відміну від плівок ПВХ, тканинні стелі не мають блиску. Це може бути хорошим варіантом, коли дизайн стелі передбачає художній розпис чи фарбування. Такі стелі витримують до 6 шарів фарби.

Якщо ПВХ плівку можна протирати вологою матерією, то тканинне покриття сприймає тільки суху чистку. Проте тканина, на відміну від плівки, має перфорацію, яка дозволяє стелі “дихати” і вентилювати повітря.

ПВХ плівка вимагає певного температурного режиму: 0-50⁰С. Це не дозволяє використовувати її в будинках, які не опалюються взимку. А тканинна натяжна матеріал практично не має температурних обмежень.

При натягу ПВХ плівки використовуються теплові гармати. Якщо з якихось причин у приміщенні не можна використовувати підвищену температуру і тим більш відкритий вогонь (у разі газових гармат), залишається варіант тканинного матеріалу.

 

Особливості та переваги натяжних стель

  • Глянсові натяжні стелі

Такі стелі використовують в невеликих приміщеннях, а також конференц-залах, холах. Відображення на стелі візуально збільшує та розширює кімнату. Слід розуміти, що на глянцевому поверхні будуть відображатися всі яскраві предмети: світильники, екрани комп’ютерів і телевізорів.

  • Матові

Матову плівку вибирають ті, хто не любить блискучі глянсові поверхні. Але матова плівка, з-за своїх особливостей, все одно відображає предмети, але менше, ніж глянцевий.

  • Сатинові натяжні стелі

Відрізняються від глянсових і матових не тільки якістю блиску, але і фактурою матеріалу. Сатин при відображенні “розмиває” зображення, а  негладка фактурна поверхня надає матеріалу відчуття затишку і розкоші.

  • Напівпрозорі

Якщо в інтер’єр кімнати необхідно додати багато світла, напівпрозора плівка – найкращий варіант. Оскільки цей матеріал пропускає до 50% світла, його використовують з стельової підсвічуванням. При установці напівпрозорої плівки потрібно враховувати, що конструкція разом з підсвічуванням займе 15 см висоти кімнати.

  • З додатковим декором

Крім вибору кольору плівки чи тканини, можна замовити фотодрук малюнка, візерунка, орнаменту. Популярний варіант – зоряне небо з світлодіодним підсвічуванням, цікаво виглядає як в дитячій кімнаті, так і в спальні.

  • Багаторівневі і 3D

Дизайнери не зупиняються на використанні моноцветного однорівневого полотна. Вони винаходять нові візуальні ефекти і асоціації: хвилі, геометричні фігури, абстракції. Такі варіанти дорогі, але ефект – приголомшливий.

Натяжні стелі швидко монтуються, за ними легко доглядати, вони виглядають виграшно і дорого. Вибір очевидний.