18 ідей модного оздоблення стін у вітальні в 2020 році

18 ідей модного оздоблення стін у вітальні в 2020 році

Стіни у вітальні є ідеальним фоном для внутрішнього оздоблення. Цегла на стіні, візерункові шпалери, необроблений бетон або класичний розпис – ідей для стін у вітальні нескінченно багато. Різні стилі, різні конструкції і матеріали.

 

Оздоблення стін у вітальні і стиль інтер’єру

Оздоблення стіни у вітальні варто збалансувати зі стилем інтер’єру. Іноді, ви повинні відмовитися від стереотипних рішень і дати волю своїй уяві. З точки зору забарвлення стін у нас практично необмежені колірні можливості. Єдиним гальмом є наша сміливість. Здавалося б, божевільний крок у фарбуванні стіни у вітальні-це чорна стіна. Це рішення, однак, додасть глибину і не обов’язково змусить інтер’єр здаватися прохолодним і темним. Остаточний вираз залежить від середовища, в яке ми будемо інтегрувати чорну стіну.

 

 

Останнім часом в дизайні інтер’єру стали модними шпалери з квітковими або тваринними мотивами . Тут, однак, варто подумати, чи не сильно яскраві кольори і візерунки, чи не набридне це занадто швидко. Якщо ми не переконані в таких сміливих рішеннях, давайте зосередимося на оригінальному, але легкому візерунку шпалер на стінах у вітальні.

 

 

 

Ще одна ідея обробки стін у вітальні – цегляна, але це рішення не потрібно нікому представляти.

 

 

Залежно від того, якого ефекту ми хочемо досягти, ми можемо вибрати необроблену цеглу натурального відтінку або вибрати цеглу в пофарбованому варіанті.

 

 

Оригінальна композиція також може бути доповнена цегляною стіною, пофарбованої в чорний колір. Щоб представити трохи індустріального характеру і модної строгості, давайте зосередимося на необробленому бетоні. Це ідеально підходить для облаштування стін у вітальні в стилі мінімалізму і мансарди.

 

Однак це ще не всі можливості для оздоблення стін! Нещодавно став популярний в інтер’єрі стін у вітальні кварцовий камінь, який відрізняється не тільки унікальними властивостями, але і оригінальними кольорами.

 

Бажаючи надати вітальні трохи затишку і по-справжньому домашньої атмосфери, ми можемо вибрати м’яку стіну.

 

Певний колір на стіні додасть характер і глибину до мінімалістичного вигляду  вітальні. Білі стіни, в свою чергу, можуть бути фактором який заспокоїть обстановку і дозволить вам знайти естетичне полегшення. Є нескінченні ідеї для обробки стін у вітальні.

 

Облаштування стін у вітальні: маса варіантів

Не так давно шпалери були провідним матеріалом в обробці стін. Потім прийшла мода на пофарбовані стіни і класичний живопис. Широка колірна гамма і різні види фарб дозволили прикрасити стіни таким чином, щоб вони ідеально вписувалися в стиль інтер’єру. Незабаром прийшла мода на промислові рішення, серед яких виразно панувала необроблена цегляна стіна, природна або злегка романтична – пофарбована. Необроблений бетон, прохолодний камінь або інтригуючий кварцовий агломерат – все це панує на стінах житлових кімнат, не тільки доповнюючи аранжування, але дуже часто є її головною визначальною і домінуючою в інтер’єрі.

 

 

Облаштування стін у вітальні: дерево на стіні

Різноманітний асортимент матеріалів для оздоблення стін дозволяє нам вибрати рішення, яке оптимально відповідає нашим очікуванням і працює на практиці. Ми повинні пам’ятати, що завдяки певній обробці стіни у вітальні, Ми можемо трохи змінити її розташування, зробивши стіну лише фоном для внутрішньої обробки, або навпаки – це буде кращий і самий чіткий індикатор стилю і елемент, який додасть інтер’єру неповторний характер.

 

 

Якщо ми хочемо надати глибину простому і мінімалістичному розташуванню вітальні, ми можемо вибрати чіткий акцент на стіні, який оживить декор, ставши ідеальною основою для представлення того, що найкраще в розташуванні.

Однак, якщо ваша вітальня є іконою еклектичної мішанини, в якій переплітаються різні стилі, структури і кольору, за допомогою тонкої обробки стін ви можете  трохи  «згладити» остаточне вираження композиції.