Дизайн душу: 13 трюків з плиткою

Дизайн душу: 13 трюків з плиткою

Подивіться на приклади свіжого стилю душових кабінок. Використання матового сірого скла, дзеркал або плитки різних геометричних фігур, при невеликому бюджеті привносить помітну оригінальність і новизну.

 

 

design - shower-001

Вертикальні смуги

Замість додавання горизонтальної межі, зверніть увагу на вертикальну смугу. Цей акцент з декору візуально виділяє висоту вашого душу. Особливо ефектно це виглядає в наведеному прикладі, де використаний декор у вигляді стрілки. Це привертає погляд і створює відчуття динамічної енергії. Кольори декору і основної плитки використані нейтральні, що виглядє не пригнічено і в той же час, досить цікаво.

 

design- shower-002

Комбінація вертикальних і горизонтальних смужок

 

Ви також можете комбінувати горизонтальні і вертикальні смуги, щоб створити багаторівневий вигляд.

Тут вертикальна смуга плитки створює фон для душових змішувачів і в той же час служить продовженням основи. Вертикальна ж смуга в душовій кабінці, в свою чергу, перегукується з такою ж смугою на стінах ванної кімнати.

Металеві смужки, якою окантована плитка, гармонійно перекликаються з душовою сантехнікою, що вказує на продуманість дизайну ванної кімнати.

 design - shower-003

Графічні смуги

Тонкі смуги з барвистої мозаїки привносять в образ душової кабінки багато енергії. Таким шляхом можна досягти ефекту дорогого ремонту навіть з цілком бюджетною плиткою. Просто заздалегідь, ще на самому початку ремонту квартири, ретельно сплануйте і розрахуйте всі лінії. Можна використовувати комп’ютерне планування або досить докладно пояснити завдання своєму виконробу, виконавши попередню розмітку на стінах.

 

design - shower-004

Додаткові кути

Іноді все, що вам потрібно, щоб надати душу ефектний вид – використовувати плитку з незвичайними кутами (замість більш звичних 90 градусів). Використовуйте контрастну затірку, щоб виділити прямокутну форму і додати до прожилок на плитці виду натурального каменю.

 

design - shower-005

Контрастне зображення

Іноді, кращий спосіб виділити душ – це зберегти його чисто білим в кімнаті з контрастною обробкою. Душ буде виглядати просторим і відкритим навіть зі шторкою такого ж тону. Однак майте на увазі, що досить строкате оздоблення стін більше підходить для великих ванних кімнат. У маленькому просторі це може втомлювати з часом.

 

 

design - shower-006

Підлогу з характером

Якщо ви любите неординарну плитку, але турбуєтеся про те, як це буде виглядати на значній площі стін або підлоги – використовуйте її тільки для підлоги в душі. Ви в основному, будете нею милуватися лише під час насолоди душем. Решту ж часу цей колірний акцент не буде особливо попадатися на очі, і, відповідно, не буде набридати.

 

design - shower-007

Чим більше, тим краще

Використання однакової плитки з візерунком для всіх поверхонь ванної кімнати, від підлоги до стіни, створює своєрідний вигляд. Це виглядає особливо ефектно, якщо у вас є вікно в душі, щоб трохи «розбавити» строкатість. З цим також впорається ніша з поличками, оброблена простою однотонною плиткою. Використання класичних кольорів, таких як чорний і білий, дозволить уникнути ситуації, при якій будь-які модні кольори перестануть такими бути і швидко вам набриднуть.

 

design - shower-008

Тон в тон

Для ідеального балансу між сміливим акцентом і почуттям спокою, використовуйте близькі тони бежевого або синьо-зеленого відтінків для плитки у вашій ванній кімнаті. Можна пробувати більш нейтральні тони для основних поверхонь і на контрасті – більш яскраві для підлоги під душем. Таким чином, вся кімната буде виглядати органічно і цікаво. М’які тони в обробці, як правило, не набридають протягом тривалого часу

 

design - shower-009

Знизу вгору

Для стін в душовій кабінці можна використовувати таку ж плитку, як і для підлоги у ванній кімнаті. А підлогу і стелю душу виконати іншою, контрастною до першій, плиткою. Виходить досить оригінальний дизайн.

 

design - shower-010

Грайливі шестикутники


Дизайнери кажуть, що плитка шестикутником це сильний і довгостроковий тренд. Її химерна форма добре працює, створюючи цікаві та свіжі інтер’єри. Якщо ви не хочете, щоб була оброблена плиткою стіна до самого верху (з причин економії або просто, бажаючи створити цікавий ефект), то можна залишити рваний верхній край. Це створює ефект прекрасної недосконалості – нерівномірна смуга, яка нагадує бризки хвилі.

 

design - shower-011

Дрібниці

Іноді дрібні деталі можуть створити основний образ, особливо, коли фоном для цього служить класична проста біла плитка. Бронзова або латунна сантехніка, замість більш стандартної хромованої, виробляє тонкий розкішний ефект, це і модно, і не старіє. Між тим, невеликі акценти на декорі плитки візуально перегукуються з малюнком на підлозі. Це робить зовнішній вигляд геометрично привабливим і без суттєвих вкладень, з використанням досить простої плитки.

 

design - shower-012

Сіре скло

Не тільки плитка може створювати основні акценти в дизайні вашого душу. Скляна перегородка може створити необхідний ефект оновлення дизайну вашої ванної кімнати. А вибравши димчастий сірий замість звичайного прозорого скла – ви додасте більше стильних інтонацій в оздоблення. Не забудьте використати також кілька світильників для відображення їх від скла і створення ефекту нескінченної глибини.

 

design - shower-013

Зникаюча ванна

Необхідно візуально розширити простір ванної кімнати? Спробуйте «заховати» ванну, використовуючи дзеркало або сильно глянсову плитку. Надати завершеність дизайну в даному прикладі допомагає тумба, яка дублює себе в дзеркальному відображенні.

 

Автор: Yanic Simard

Переклад: Андрій Марченко