Якісна “тепла” техніка: чому варто купити бойлер Zanussi

Корпорація Zanussi давно зарекомендувала себе як еталон німецької якості. І не дивно, адже створена під цим брендом техніка вже майже сторіччя незмінно радує споживачів високими експлуатаційними властивостями, надійністю і довговічністю.

 

Асортиментний ряд Zanussi вельми “строкатий” – компанія виробляє побутову техніку різного призначення. На особливу увагу заслуговує водонагрівальні і кліматичні пристрої – сьогодні вони користуються завидною популярністю в силу того, що все більше абонентів відмовляються від “перспективи” бути залежними від централізованої системи опалення / водозабезпечення і створюють “житловий клімат” власними силами.

Купити бойлери Zanussi можна на moyo.ua – офіційному сайті відомого на теренах країни ОМНІ-рітейлу, а також в будь-який з належних до нього точок роздрібної торгівлі.

Насправді, причин придбати бойлер, створений саме під торговою маркою Zanussi дуже багато, найвагоміші серед них:

  • Якість. Як уже згадувалося вище, продукція далеко не всіх виробників в світі може конкурувати з німецькими показниками якості. Zanussi в виробничому процесі використовує виключно міцні та довговічні матеріали. Наприклад, “коробки” (тобто корпусу) бойлерів створюються з стійкою до механічних впливів і корозії нержавіючої сталі або ж сталі зі спеціальним покриттям з емалі.
  • Багатофункціональність. Крім основної функції водонагріву, брендові бойлери “вміють” тимчасово припиняти свою роботу, регулювати максимальну температуру нагрівання, працювати в режимі економії (завдяки високій енергоефективності ТЕНу).
  • Простота монтажу. Установка бойлерів від Zanussi не вимагає особливих навичок і цілком може бути проведена навіть без втручання кваліфікованого фахівця. До пристрою додається інструкція з експлуатації, в якій детально викладені особливості процесу підключення і “активації”.
  • Зовнішній вигляд. Бойлери від німецького виробника відрізняються приємним і непомітним дизайном, “зручною” формою, нейтральними кольорами. Їх установка швидше доповнить, ніж зіпсує практичний будь-який інтер’єр.
  • Цінова політика. З огляду на високу якість пристроїв, і всі перераховані вище їх переваги, наявність бюджетних моделей в асортименті Зануссі здається чимось неймовірним. Однак, вони є, і їх досить багато, наприклад, ZWH / S 10 Melody O, ZWH / S 10 Melody U, ZWH / SD50 Symphony HD / DRY.

Звичайно ж, процес пошуку, вибору і покупки відповідної моделі бойлера багато в чому залежить не тільки від об’єктивних причин, а й від суб’єктивних переваг споживача. Однак, з огляду на всі вищезазначені “плюси” Zanussi, можна сміливо заявити, що продукція, створена цією компанією, має повне право на існування і заслуговує на особливу увагу.