Ремонт квартир: 12 ідей для маленької ванної

Ремонт квартир: 12 ідей для маленької ванної

Мале може бути красивим. Це також відноситься і до ремонту маленької ванної кімнати. Представлені фотографії показують істинність цього твердження. Ми відібрали для вас 12 дизайнів маленьких ванних кімнат, які нам найбільше сподобалися.

 

1. Використовуємо білий колір

Найпростіший спосіб збільшити маленьку ванну полягає в використанні матеріалів світлих відтінків. В даному прикладі ремонту, ванна кімната виконана в чорно-білих кольорах – на підлозі темна плитка, яка стильно перекликається з декоративними вугільними елементами на стелі. Все інше – біле.

dizyn-malenkoy-vannoy-01

 2. Не захаращуємо підлогу

Підвісні унітаз і раковина, душова кабіна з прозорим склом. Все це для того, щоб підлога залишилася повністю відкритою. За рахунок цього кімната здається більше.

dizyn-malenkoy-vannoy-02

 

3. Дхеркальні поверхні

Дзеркало над раковиною на всю стіну. Яскраві керамічні плитки на стінах і на підлозі, глянсове оздоблення стелі (натяжна стеля або сучасна вагонка) – все це призводить до оптичного збільшення простору. Прийміть це до уваги, коли робите ремонт маленької ванної кімнати, і ви зможете заощадити на плитці – вмонтувавши дзеркала замість оздоблення плиткою.

 

dizyn-malenkoy-vannoy-03

4. Велика плитка і мийка

Всупереч очікуванням в маленькій ванній кімнаті не дуже добре виглядають маленька плитка і маленькі раковини. Вони, як би підкреслюють, що кімната маленька і нічого в ній не міститься.

На фото дизайну ванної кімнати – великий умивальник, а також велика плитка на підлозі та на стінах. Вони не створюють візуальної тісноти. Але, зверніть увагу, тут також “відкрита” і не захолощена підлога.

dizyn-malenkoy-vannoy-04

 

5 Плитка під кутом

Розташування плитки на підлозі під кутом 45 градусів, здатне візуально збільшити простір. Звичайно це треба врахувати ще на етапі ремонту квартири. Треба також розуміти, що такий спосіб монтажу збільшить кількість відходів і тому плитки знадобитися більше.

На фото розширення візуального об’єму ванної кімнати сприяє також використання горизонтально орієнтованої плитки на стінах. Ефект посилюється за рахунок смуг коричневого декору.

dizyn-malenkoy-vannoy-05

 

6. Фотошпалери для ванної

Вдало підібраний сюжет на фотошпалерах або на художньому розпису стін може надати глибини обсягу при ремонті маленької ванної кімнати.

Тут прикрашають кімнату венеціанські мости. Для захисту фотографій від вологи необхідно використовувати ламіновані фотошпалери або нанесені на скло. Розпис стін може бути виконаний вологостійкими фарбами.

dizyn-malenkoy-vannoy-06

 

7. Побільше дзеркал

Мабуть не варто все стіни займати дзеркалами, але 1/3 буде цілком прийнятно. Тут дзеркало займає всю стіну вздовж ванної. Крім того використана відбиваюча глянсова плитка великого формату і навісна сантехніка. Все це добре позначається на комфортному сприйнятті простору.

dizyn-malenkoy-vannoy-07

 

8. Холодні відтінки

Холодні світлі відтінки в оздобленні маленької ванної кімнати допоможуть візуально збільшити її. Тут легкий салатовий відтінок декору для плитки використаний на переважній білому тлі. І в цілому ванна кімната виглядає свіжо і не тісно.

Використовуючи холодні або монотонні кольори не забувайте про яскраві теплі акценти, які реалізуються за рахунок окремих елементів дизайну. Найкраще холодні тони “розбавить” натуральне дерево, як, наприклад, тут – дерев’яний килимок для ванної.

dizyn-malenkoy-vannoy-08

 

9. Світлодіодна підсвітка

Окремий душ і ванна може поміститися навіть в невеликій ванній кімнаті площею близько 4 м2. Біле світлодіодне горизонтальна підсвічування створює відчуття наявності додаткового прихованого простору. Синій – розбавляє контраст білої і чорної плитки.

dizyn-malenkoy-vannoy-09

10. Прозорі шторки

Найчастіше шторки на ванну знаходяться в завешенном стані. Тим самим простір зменшується на половину. Скляні шторки вирішують цю проблему.

На фото – прохолодний сірий кахель, велике дзеркало, душ оточений прозорим склом-все це сприяє розширенню простору. Деревина на підлозі додає теплоти.

dizyn-malenkoy-vannoy-10

11. Інтер’єр в стилі мінімалізм

В невеликій ванній кімнаті ефектно, коли присутня мінімальна кількість пристроїв з максимальною функціональністю. Приховані бачки для унітазу і шафки. Відсутність або мінімальне використання декоративних елементів. Білі кольори.

dizyn-malenkoy-vannoy-11

 

12. Відсутність кутів

М’які переходи від підлоги до стіни і від стіни до стелі розмивають межі площин. Оздоблення стін і підлоги мозаїкою зазвичай зменшує простір. Тут цей ефект компенсований тим, що мозаїка глянсова, що надає їй легкість. Також, важливу роль грає дзеркало роль.dizyn-malenkoy-vannoy-13

Запропоновані способи зробити так, щоб маленька кімната здавалася більше ніж вона є, можна використовувати як окремо так і комбінуючи їх. Звичайно деякі доступні тільки під час проведення ремонту квартири, але дещо можна реалізувати і шляхом додавання або заміни деяких елементів, що не вимагають виконувати ремонт ванної кімнати.

 

 

Автор: Андрій Марченко