4 причини, чому білі стіни ніколи не вийдуть з моди

4 причини, чому білі стіни ніколи не вийдуть з моди

Не спокушайтеся відразу на барвисті кольори стін. Перегляньте спочатку варіанти білих стін в інтер’єрі.

У статті розповідається, чому красиві білі стіни завжди залишаються класикою, і найпоширенішою ідеєю для більшості дизайнерів.

 

1. Білий колір стін в інтер’єрі збільшує простір

Білий відображає світло і створює візуально більше простору. У кімнаті буває завжди світло, незалежно від погоди зовні.

Оскільки білі стіни відбивають світло, то ці довгі коридорні стіни не дозволяють вузькому проходу обмежувати вас. Тут навіть вмістився стіл і відмінно розташувалися художні роботи.

 

 

2. Білий – безпомилковий колір

Яскраві кольори дуже часто хороші в теорії, тому що при фарбуванні, колір на стіни лягає не завжди так, як передбачалося. Тому білий колір найменш ризикований. Коли ви уявляєте цей колір на ваших стінах, то, швидше за все, все так і вийде. Тому багато хто з нас розчаровуються в відтінках інших кольорів на своїх стінах. Білий колір – ідеальна основа для ваших найстильніших і яскравих речей в інтер’єрі.

 

 

 

3. Білий фон стін виділяє вашу меблі

Білий – ідеальний колір основи, на тлі якого виділяється вишуканий колір меблів з яскравими аксесуарами. Цей колір добре адаптується до різних стилів дизайну – будь то еклектичний, сучасний або класичний.

У цій кімнаті білий колір забезпечує ідеальне тло для жовтого і візерунків. М’який тон стіни дозволяє збалансувати кольорові малюнки на підлозі.

У цій кімнаті мистецтво займає центральне місце. Біла стіна дає вам шанс привнести ширший спектр кольорів через аксесуари та інші предмети в порівнянні з кольоровою, яка обмежує вибір відтінків, які вам можуть сподобатися.

 

Розглянемо незвичайний спосіб фарбування стін різними відтінками білого.

 

4. Відтінки білого кольору

 

Найбільша омана щодо білого – це те, що цей колір … просто білий. Ви повинні розуміти, що білий колір підносять в багатьох різних відтінках – від слонової кістки, блідого сизаля до яєчної шкаралупи з іншими тонкими варіаціями. Поєднавши пару цих різних відтінків, ви принесете більше глибини і відчуття гри кольору в кімнату.