10 предметів для облаштування затишного ґанку в приватному будинку

10 предметів для облаштування затишного ґанку в приватному будинку

Rілька добре підібраних предметів допоможуть зробити ваш ганок зручним для відпочинку і вітання сусідів на безпечній відстані ).

 

 

Рослини на передньому плані

Навіть якщо вони не знаходяться на самому ганку, рослини, які ви включаєте в ландшафт, що веде до вхідних дверей, можуть мати великий вплив на те, як виглядає і відчувається ваш ганок. З вулиці привертають увагу яскраві рослини – а для тих, хто сидить на ганку, екран з рослин забезпечує усамітнення і прекрасний вид.

 

 

Rилимок

Одна з найпростіших речей, яку можна замінити – і цей маленький обмін миттєво піднімає настрій на вашому ганку. Для чогось трохи відмінного, спробуйте накласти традиційний килимок з кокосової койри на більший смугастий вуличний килимок, як показано тут.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gара стільців

Якщо ваш ганок не дійсно крихітний, спробуйте включити пару стільців, а не один. Коли у вас є два стільці, помістіть їх разом у групу для розмов, як показано тут. Розміщення стільця по обидві сторони від вхідних дверей може здатися привабливим на фотографії, але в реальному житті це не має особливого сенсу.

 

 

 

Гойдалки на ганку

Любите старомодну атмосферу гойдалок ? Спробуйте використовувати одне з таких місць відпочинку замість пари стільців. Спробуйте гойдалки, розраховані на двох. Дві речі, які потрібно пам’ятати: не всі люблять гойдатися; і переконайтеся, що ваші гойдалки надійно закріплені на стельових балках. Якщо ви не впевнені, як зробити це самостійно, найміть професіонала щоб встановити їх для вас.

 

 

Продумане співвідношення кольорів

Одним з простих способів вибору кольорової схеми для вашої вхідної групи  є використання кольору передніх дверей або обробки в якості відправної точки. Повторіть ті ж відтінки в кожному з акцентів, які ви вибираєте, таких як подушки, килим або вуличний килимок і квіткові горщики.

 

 

 

 

 

 

 

 

Зелені рослини в горщику

Зелені рослини, такі як папороті, можуть надати вашому ганку пишний, здоровий вигляд. І хоча сезонне цвітіння має своє місце, багаторічні рослини забезпечують основу для тривалого листя, на яке ви можете розраховувати протягом усього вегетаційного періоду. Виберіть розмір ваших горщиків відповідно до розміру вашого ганку. Просторий ганок, подібний до показаного тут, може вмістити велику рослину в горщику; на маленькому ганку, спробуйте високий, вузький горщик.

 

Вентилятор

Варто витратити гроші на вітер, щоб відчувати себе комфортніше. Найміть електрика, щоб встановити стельову модель, або підключіть стаціонарну або настільну зовнішню версію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вуличні штори

Якщо ваш ганок природним чином не затінений сусіднім деревом або парканом, ви можете додати комплект вуличних штор, щоб розсіяти сонячне світло. Як і у випадку з внутрішніми шторами, ви можете відкрити їх, коли вони вам не потрібні, і закрити їх, коли вам це потрібно. Якщо ви виберете щось крім білого, варто вибрати стійку до вицвітання тканину – ви будете здивовані тим, як швидко сонце може відбілити навіть найяскравіші кольори.

 

 

Мініатюрний стіл

 

Для невеликих приміщень садовий стілець може виконувати подвійну функцію, виступаючи в якості столу або додаткового місця.

 

 

Сезонні квіти

Вибір сезонних квітів для прикраси ганку-одне з маленьких задоволень в житті. Незалежно від того, заповнюєте ви віконну коробку або горщик, намагайтеся оновлювати рослини як мінімум три рази на рік: навесні, влітку і восени. Не хочете клопоту по утриманню рослин? Принесіть вазу зі свіжозрізаними квітами на ганок, щоб насолодитися.

 

 

Хороше освітлення

 

Добре освітлений ганок створює теплий, привітний настрій, який говорить “дім, милий дім”. Постарайтеся створити як мінімум три джерела світла, щоб створити тепле світіння – два поруч із зоною відпочинку плюс світло над дверима . Можна також додати четверте світло над номерами будинків (як показано тут).

 

Залишити відповідь