Як вибрати ідеальний барний стілець – керівництво для покупця

Як вибрати ідеальний барний стілець – керівництво для покупця

Якщо ви хочете купити барний стілець для стійки або кухонного острівця, прочитайте це керівництво, щоб зробити більш усвідомлений вибір.

У сучасних кухнях бари заслужено популярні, що неминуче викликає питання, які барні стільці купити? Іноді вони використовуються частіше, ніж обідні тому повинні бути міцними, красивими і рівними.

Кращі барні стільці будуть являти собою поєднання дизайну і комфорту. І хоча легко розгубитися в безлічі доступних дизайнів, вам потрібно буде чітко сформулювати свої вимоги перед тим, як зробити покупку. Адже неправильний стілець може залишити вас незадоволеними і бути незручними. Отже, як же зробити свою покупку кращою?

красивые барные стулья в интерьере квартиры

 

 

Барні стільці або стільці для кухонних острівців

Єдина реальна відмінність між ними – висота, так як барні стільці вище обідніх стільців. Оскільки висота є єдиним диференціюючим фактором, то по всім іншим моментам, таким як зручність, надійність і т.д. підходи до вибору таких стільців не повинні відрізнятися.

красивые барные стулья в интерьере квартиры

 

 

Оцінити висоту

 

Не забудьте завжди розраховувати висоту стільця від підлоги до сидіння, а не до спинки. Хороший спосіб підібрати висоту барного стільця – спочатку виміряти висоту кухонного бару. Заміряйте відстань від підлоги до нижньої сторони барної стійки, острова або столу. Тепер відніміть 25-30 сантиметрів від цієї висоти, і у вас є ідеальна висота стільця в кухні.

 

Порада. Подумайте, як стілець буде розташовуватися під робочою поверхнею острова, коли він не використовуватиметься. Скільки вільного простору залишається навколо кожного стільця?

красивые барные стулья в интерьере квартиры

 

 

Заздалегідь знати розміри – це хороший спосіб значно скоротити варіанти. Як правило, висота стільців для кухонних островів в діапазоні висоти 58-72 сантиметрів, а висота стільців для барної стійки може варіюватися від 74 до 82 сантиметрів.

красивые барные стулья в интерьере квартиры

 

Особливості, які варто враховувати

 

Регульована висота: Барні стільці оснащуються з механізмом регульованої висоти, що допомагає досягти комфорту при сидінні. Завжди при покупці звертайте увагу на надійність таких механізмів, які повинні витримувати тривале щоденне використання.

 

Поворот: за допомогою поворотного пристрою ви зможете повертатися або переміщатися з одного боку в бік, що не переміщує підставу стільця. Функція повороту прекрасна, коли ви насолоджуєтеся коктейлем в своєму барі.

 

Висока спинка і підставка для ніг: зверніть увагу, вам може бути зручніше з високою спинкою. Вона забезпечує повну підтримку спини. Для більшої зручності також можна розглянути підставку для ніг.

красивые барные стулья в интерьере квартиры

 

Питання про відстань

 

Ви можете вирішити, скільки барних стільців буде необхідно для вашого кухонного острівця або бару, грунтуючись на такому розрахунку – необхідно принаймні 15 сантиметрів простору між кожним барним стільцем, щоб сидіти і рухатися зручно, без того, щоб ваші руки торкалися ваших сусідів.

 

Порада. Також не забудьте врахувати ширину вашого сидіння і виступаючі елементи, які можуть його розширити.

красивые барные стулья в интерьере квартиры

 

Що популярно

 

Говорячи про популярні моделі сьогодні – в цілому дерев’яні поверхні як і раніше популярні, і змішування натуральних матеріалів (таких як ротанг або дерева манго) з металевою основою – відмінний варіант на більшості кухонь

 

Металеві акценти також популярні. Подумайте про мідні або металеві спинки, які є міцними і виглядають естетично.

 

Порада. Також знайдіть гумові подушечки під ніжки стільця, щоб ваші підлоги були захищені від подряпин.

красивые барные стулья в интерьере квартиры

 

 

Майте на увазі під час покупок

 

  • Хоча думка чисто особиста, ви можете мати на увазі, що круглі стільці, ймовірно, займають більше місця, ніж їх квадратні копії.
  • Завжди дивіться матеріали вашого табурета, щоб зрозуміти, наскільки він міцний. Більш важкий стілець не буде автоматично міцніше.
  • Ви хочете заощадити місце? Чи обмежена ваша стійка? Якщо так, ви можете взяти табурети з поворотним баром. В якості альтернативи, барні стільці без спинки теж чудові. Іншим варіантом є дерев’яний табурет, який ви можете скласти, коли він не використовується.
  • Найголовніше, не забудьте порівняти свій барний стілець з кухонним декором.

 

Порада. Ідеально поєднувати відтінок дерева на вашій барній стійці з таким ж на вашому барном стільці.

красивые барные стулья в интерьере квартиры

 

Автор  Pia Sinha

Переклад BudPom