Як створити в загальній дитячій кімнаті затишок. Поради для батьків

Як створити в загальній дитячій кімнаті затишок. Поради для батьків

Ось основні принципи, які необхідні дітям, що живуть в спільній дитячій кімнаті: згуртованість, індивідуальність – і веселощі, звичайно ж!

Однозначно, у ваших дітей будуть виникати сварки з приводу спільної території. Однак, якщо добре продумати дизайн, то це може звести до мінімуму розбіжності між ними і допомогти діткам ужитися. Ось кілька корисних порад для створення функціональної дитячої кімнати, щоб сусіди по кімнаті були щасливі!

 

Введіть основні правила

Щоб звести до мінімуму сварки і бійки між дітворою, введіть певні правила: навчіть їх питати, перш ніж брати чужі речі; поважати один одного і не вторгатися в особистий простір; Чи не наводить безпорядку в речах сусіда. Почніть практику збирання в вихідні дні – допоможіть їм позбутися від непридатних речей, і нехай вони намагаються завжди підтримувати чистоту в кімнаті.

 

 

 

Участь дітей в дизайні кімнати

У батьків зазвичай багато ідей як повинна виглядати дитяча кімната, але вони повинні також враховувати і думки своїх дітей.

Надайте дітям вибір тієї палітри кольорів в кімнаті, з якою б вони погодилися. Нехай вони використовують стіну біля ліжок для творчості або розміщення там якихось плакатів або інших аксесуарів. Також можна виділити їм місце на стіні, де вони могли б розміщувати свої улюблені наклейки, як показано в цій кімнаті за допомогою такого інтер’єру.

 

 

 

Окремі ліжка для дітей

У дітей, що мають одне загальне ліжко, обов’язково виникнуть сварки за місце. Подумайте про те, щоб придбати два односпальні або двоярусні ліжка – якщо вашим дітям від трьох до десяти років. Подивіться на цю гладке дерев’яне двоярусне ліжко, яке доповнює дизайн кімнати. Вона простора і має достатньо місця для кожної дитини, що дозволяє розтягнутися і спати спокійно.

 

 

Виділіть кожній дитині окремі полички

Полки – відмінний варіант для загальних дитячих спалень. Розділіть полки між дітьми – щоб вони могли складати туди свої іграшки, канцелярське приладдя, книги і багато іншого. Це допомагає їм визначити свою власну територію, за яку вони несуть відповідальність. Діти, напевно, захочуть акуратно складати свої речі, і тоді в кімнаті буде панувати порядок!

 

 

Особистий простір для уроків

Коли необхідно зосередитися на уроках або читанні, спокій і тиша просто необхідні. Незалежно від розмірів дитячої кімнати, бажано щоб в ній були два окремих стола. Можна поставити один довгий стіл з двома окремими стільцями, як в цій кімнаті. Кожна дитина повинна знати, що у нього є власне місце для навчання.

 

 

Створіть місце для усамітнення

Очень часто дети предпочитают спрятаться на некоторое время подальше от посторонних глаз, представляя себе какое-то пещерное пространство. Если комната достаточно большая, создайте им собственное укрытие, подобное этому; или же поставьте небольшую палатку.

 

Дуже часто діти вважають за краще сховатися на деякий час подалі від сторонніх очей, уявляючи собі якийсь печерний простір. Якщо кімната досить велика, створіть їм власне укриття, подібне до цього; або ж поставте невеликий намет.

 

Пишайтеся своїми дітьми!

Це відмінний спосіб для батьків показати своїм дітям, що вони ними пишаються. Звільніть стіну для красивої полички, і розставте речі кожної дитину: книги, вироби, малюнки. Виділіть багато місця для цих досягнень!