10 способів творчо облаштувати стіну в дитячій кімнаті

10 способів творчо облаштувати стіну в дитячій кімнаті

Увійшовши в дитячу кімнату, ми переходимо в світ фантазій. Ми відкриваємо невидимі двері і замість чотирьох стін бачимо стіни замку, палубу піратського корабля, луг, на якому зачаровані єдинороги спокійно покусують траву. Ідеї облаштування дитячої кімнати так само безмежні, як і дитяча фантазія. Давайте зосередимося на одному елементі, який може диктувати стиль всієї кімнати і показати нам подальші рішення. Як креативно обробити стіну в дитячій кімнаті?

 

 

 

 

Настінний розпис

 

Настінний розпис це дуже популярне і досить дешеве рішення. Малюнком, на якому оживають персонажі з вашої улюбленої казки, може бути покрита ціла стіна. Ми можемо стимулювати інтереси нашої дитини: якщо небо і зірки викликають у неї особливий інтерес, давайте зробимо зображення гігантської Сонячної системи на стіні. Якщо вона хоче провести весь день на полі, нехай футболіст світового класу вийде зі стіни.

 

З іншого боку, будьте обережні, розписуючи всю кімнату в стилі однієї з ваших улюблених казок – адже вона може швидко змінитися новою.

Крім того, варто якомога більше індивідуалізувати простір, але в дещо іншому напрямку. Місце, де ми живемо, має гармоніювати з тим, які ми люди. Ось чому – на прикладі шпалер в дитячих кімнатах – ми повинні подумати, чи підходить це рішення нашій дитині. Слід пам’ятати, що дитина повинна бути основною особою в своїй кімнаті. Якщо ваш малюк любить Вінні-Пуха, було б непогано подумати про рішення, пов’язане з цією казкою? Нам не обов’язково вибирати настінний розпис із зображенням гігантського ведмедя. Більш цікавим рішенням були б, наприклад, шпалери в бджолиних сотах. Цей підхід буде розвивати уяву дитини і дозволить батькам легко перетворювати кімнату, коли дитина виросте.

 

 

Пофарбована стіна

Пофарбована стіна сама по собі може бути прикрасою. Особливо для дуже маленької дитини. Варто зосередитися на нейтральних тонах. Наприклад, стіна з білої цегли злегка пофарбована рожевою фарбою. Трохи мінімалістично, хоча залишає багато відкритих можливостей. Ми зможемо прикрасити кімнату, змінити її відповідно до віку дитини відповідно до  її змінних уподобань.

 

Декоративні наклейки

Декоративні наклейки – відмінна ідея прикрасити кімнату, не фарбуючи всю стіну. Квіти, зірки, Сонце, машини, казкові персонажі – наклейки бувають різних наборів і дуже різних розмірів. Ми можемо легко адаптувати їх до розміру кімнати нашого малюка. А розміщувати наклейки в різних конфігураціях буде весело.

 

 

Зроби сам

Хто з нас не бачив цього: клей під новими шпалерами не встиг висохнути, а на них вже є сліди нових крейди і фарб? Якщо під нашим дахом живе молодий художник, який залишає зразки талантів на кожній плоскій поверхні, давайте подумаємо про дошку. І навіть краще: давайте покриємо це фарбою для дошки. Таким чином, ми даємо практично необмежені можливості для творчого самовираження. Кожна дитина буде в захваті від можливості необмеженого малювання і розмазування по чорній стіні, а кімната придбає додаткову декоративну цінність.

Однак пам’ятайте, що пофарбована поверхня повинна бути адаптована до росту дитини. Також варто встановити поличку на меблі або стіну, щоб покласти крейду і зібрати пил. Завдяки цьому залишки крейди не будуть поширюватися по всій квартирі. Крейдяна стіна – не дороге рішення. Особливо якщо дитина, у якої є пакет з крейдою, залишить інші стіни в спокої.

Що якщо ви дозволите своїй дитині самостійно пофарбувати стіну? Цікавим рішенням можуть бути шпалери, наприклад, з фігурою Вінні, намальовані графічним контурним способом які  дозволяють дитині самій розфарбувати гігантську картину відповідно до його власного бачення. Такий підхід, безумовно, зробить кімнату улюбленим місцем дитини завдяки її інтерактивності, і вона буде відчувати себе в ній художником. На нашу думку, це також дасть набагато приємніший візуальний ефект.

 

 

Також немає місця краще для виставки робіт молодого художника, ніж його власна кімната. Як і дорогі твори мистецтва, твори, укладені в рами, розташовані рядами на стіні зверху вниз, по довжині і ширині – покращують вигляд.

 

М’які стіни

Безпека, м’якість і тепло … Як у романі про маленького ведмедя. Стінка з м’якою оббивкою – це м’який, красивий декор, який додатково виконує функції звукоізоляції.

Поруч з оббитою стіною варто застосувати декоративні панелі. М’яка, приємна на дотик текстура також внесе тепло в інтер’єр. Вони бувають різних форм, різних геометричних фігур. Ми можемо покрити всю стіну або тільки її частину. Елементи бувають різних кольорів, тому ми можемо розташувати візерунки або навіть мозаїку.

 

Вішаємо і прикрашаємо

У кожної дитини є улюблений казковий персонаж, який, в свою чергу, має улюблену фразу. Використовуючи барвисті букви, ми можемо розмістити цей напис на стіні кімнати малюка. Все, що вам потрібно, це шматок стрічки, до якої ви прикріплюєте слова скріпками. Напис може контрастувати з кольором стіни або доповнювати її. Важливо, що це весело. І коли прийшов час для іншого героя, іншої історії, букви легко розібрати і замінити.

Питання про висячі прикраси – дуже відкрита тема. Навіть такі звичайні ялинкові кишеньки, закріплені клеєм, будуть красиво виглядати на стіні кімнати малюка. Весело? Звичайно! Особливо, якщо вся сім’я співпрацює в створенні цих прикрас.

Якщо ваша дитина боїться заснути біля закритих дверей, а на ліжку повинно бути включене світло, подумайте про те, щоб прикрасити стіну кімнати ланцюжком різнокольорових вогнів. Тепле світло м’яко переводить дитину в фазу сну. Це також буде чарівна прикраса, яку можна легко зняти, коли Вам набридне.

Обставляючи дитячу кімнату, давайте повернемося в дитинство, давайте подумаємо про те, що було привабливим, чарівним і цікавим для нас тоді. Давайте подивимося на наших дітей, нехай вони стануть натхненням для незвичайних дизайнерських рішень інтер’єру. Давайте також черпати натхнення з простору, в якому вони  ростуть. Давайте грати з квітами, давайте грати з прикрасами. Давайте дістанемося до прикрас, які ми можемо зробити з дитиною.

 

Залишити відповідь