Як розділити спільну кімнату для хлопчика і дівчинки

Як розділити спільну кімнату для хлопчика і дівчинки

Ось кілька порад по розділенню спільної кімнати для хлопчика і дівчинки. Тому що жити в одній кімнаті різностатевим дітям часто стає проблемою.

Розбіжності між братом і сестрою за розділ кімнати багатьом відомо з особистого досвіду. Деякі з нас брали в цьому участь, інші ж мирили своїх дітей. Таким чином, якщо окремих кімнат немає, нам потрібно спроектувати спальню так, щоб діти залишалися в дружніх відносинах. Діти ростуть, у них змінюються уподобання. І завдання ускладнюється – адже потрібно розділити таку кімнату на два куточка.

Необхідний пошук колірної гами для дитячої кімнати. Ось кілька порад, які допоможуть створити гармонійний простір для маленьких сусідів по кімнаті.

 

Справедливість

Коли ви ділите кімнату, обидві дитини повинні відчувати, що вони мають рівні права в кімнаті – місце для ліжка, шафки, ігровий майданчик.

У цій кімнаті на сусідніх стінах вбудовані два однакових ліжка. У дітей є окремі полички для своїх речей. Поки хлопчик задовольняється видом з вікна, у дівчинки власна порожня стіна, яку вона може прикрасити, як їй заманеться.

 

 

 

 

Індивідуальність

 

У загальній спальні у хлопчика і дівчинки має бути свій «простір», яке гармоніює з їх індивідуальністю і симпатіями.

Візьмемо, наприклад, цей простір. Хоча це, по суті, і дві кімнати, з’єднані внутрішніми дверима, але таку ідею можна реалізувати і в одній кімнаті. Кожна сторона кімнати пофарбована в синій і рожевий відповідно. Різні стилі ліжок, килимів і аксесуарів створюють власний куточок. Я впевнений, що вашим дітям це сподобається!

 

 

 

Нейтральний колір для невеликої кімнати

Ідеально було б, щоб у кожної дитини була своя зона. Для невеликих кімнат це завдання ускладнюється. Тому можна втілити стандартний інтер’єр – двох’ярусна або двомісне ліжко, суцільна стінка, ідентична постільна білизна і, можливо, різнокольоровий килимок, як в цій кімнаті, щоб розбавити колір

 

 

Окремий гардероб обов’язковий

Речі дітей повинні бути складені окремо. Адже їх уже треба привчати до порядку, і краще за все виділити їм окремі шафки або полички, адже так вони вчаться бути відповідальними. Особливо це важливо в кімнатах різностатевих дітей, тому як одяг та іграшки у них різні. Окремі полки, шафи – відмінна ідея – менше щоденних сварок і кожен несе відповідальність за свої речі.

 

 

 

Окремі місця

Відведений час для навчання вимагає уважності. Незалежно від того, наскільки велика або мала кімната, завжди краще, по можливості, щоб у дітей були окремі столи для занять. Подивіться, як в цій кімнаті брат і сестра розділили полиці усередині великої білої шафи і наповнили особистими речами свої куточки.

Порада. У невеликих спальнях, де навчальний стіл може займати значне місце, можуть допомогти багатофункціональні меблі. Подивіться, як ця спинка ліжка відкривається і використовується в якості столу.

 

 

 

Установка правил у ванній кімнаті

 

 

Дуже часто через відвідування ванної кімнати і туалету в один і той же час у дітей виникають сварки. Одним із способів вирішення цієї проблеми є визначення основних правил.

 

  • Найчастіше це трапляється вранці, коли брату і сестрі потрібно збиратися в школу. Щоб вирішити цю проблему, спробуйте встановити такий порядок, при якому діти могли б по черзі відвідувати цю кімнату і попросіть їх дотриматися даного правила – наскільки це можливо.
  • Можна виділити їм окремі шафки для туалетного приладдя, щоб вони не брали речі один одного (зазвичай через це і виникають розбіжності).

Порада. Можна розглянути можливість установки великої раковини з окремими кранами і шафами, що висять по обидва боки. Таким чином, перебуваючи разом в одній кімнаті, у кожної дитини буде своя територія

 

Навчіть їх поважати один одного

Один з найважливіших уроків, якому батьки можуть навчити дітей у яких спільна кімната – це те, що необхідно йти на компроміс і навчити їх поважати один одного.