7 Основних переваг похилого даху

7 Основних переваг похилого даху

Як правило похилі дахи краще плоских покрівель. У чому ж саме переваги похилого даху – читаємо далі.

1. Відмінний захист від опадів

Дощ, сніг або мокрий сніг –  вода або сніг швидко стікають з даху завдяки нахилу. Це запобігає пошкодженню, або сильному затопленню будинку.

 

 

 

2 Стійкість

Навіть дуже сильні пориви вітру не так сильно впливають на такий дах, так як хвиля вітру розбивається біля хребта і не може розвинути великої сили.

 

3 Велика варіативність у використанні

Горище може бути розширене в будь-який час. Таким чином, дуже економічний додатковий житловий простір може бути створено на одній і тій же зоні, наприклад, для дитячої, робочої або гостьової кімнати.

 

4 Безкоштовна електрична енергія

Фотовольтаїчні і сонячні системи також можуть бути модернізовані в похилому даху. Сонячна електростанція на власному домі поставляє електроенергію і теплову енергію для всього будинку, що вбереже вас від великих рахунків на опалення та електрику!

 

5 Унікальна різноманітність

Доступно безліч різних матеріалів: покрівельні плитки або черепиця, шифер або цинк – численні покрівельні матеріали та технології для похилих дахів з індивідуальним характером.

 

6 Переконлива довговічність

Дах з черепиці або металу зберігає свою функцію і привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох десятиліть. Це робить його надзвичайно вигідним інвестуванням в будівництво.

 

7  Низькі витрати на технічне обслуговування і ремонт

Покрівельні плитки або черепиця, шифер або цинк – при необхідності окремі покрівельні елементи можна швидко і легко замінити і реставрувати кришу.