10 незвичайних ідей вішаків для рушника

10 незвичайних ідей вішаків для рушника

 

Будь-яка з цих ідей вішалок для рушників може зацікавити вас! Від гілок дерева до драбини. Ми показуємо 10 незвичайних ідей для зберігання рушників в ванній кімнаті

 

Після миття рук, прийому душу чи купання вам знадобиться рушник. Де їх можна зберігати так, щоб вони були завжди під рукою і в той же час доповнювали красоту ванної кімнати?

Пропонуємо фото 10 креативних вішаків для рушників в ванній кімнаті, будь це щоденний рушник для ванної, чи невеликий рушник для гостей в туалеті чи запас свіжих рушників.

 

 

1. Драбина як вішалка для рушників

 

Креативна альтернатива настінним крючкам. Звичайна драбина може стати зручною вішалкою для рушників без будь-яких зайвих дій. Підходить і для вологих і для свіжих рушників. Ви можете купити нову драбину, наприклад з цільного дерева, шикарної нержавіючої сталі чи міцного бамбука. Також можна просто використовувати стару драбину.

 

 

Також невеликі драбинки підходять для зберігання рушників, наприклад, для подачі свіжих, складених(гостьових) рушників.

 

 

2. Гілки в якості вішалок для рушників

 

Для матеріалу цього оригінального вішака для рушників вам не потрібно заходити в господарський магазин, тому красиво вигнуті чи прямі гілки, можна знайти під час прогулянки в лісі чи навіть в вашому особистому саду. Два крючка прикріплені до стіни, відшліфуйте гілки, прикріпляйте і користуйтеся! Цей тримач для рушників особливо підходить для сільського чи скандинавського декору.

 

 

3. Висяча дерев’яна перекладина для рушників

Гілку чи будь яку іншу (дерев’яну) перекладину можна повісити на довгі канати, прикріплені до стелі. Необхідно, звичайно підібрати правильну висоту, щоб було зручно користуватися рушником але при цьому не битися головою об неї. Невелике розмахування перекладини під час процесу сушки приносить щось цікаве в щоденне життя.

 

 

4. Шнурок в якості вішака для рушників

 

Можливо вам і не подобається спортивна гімнастика, але аналог гімнастичному кільцю може непогано виглядати у вашій ванній кімнаті в якості вішака для рушників. Все, що вам потрібно, — це декілька метрів шнура (чи шкіри), металічні крючки та заклепки.

 

 

 

5.  Табурет чи стілець для зберігання рушників

 

У вас є старий табурет чи стілець? Використайте його в якості додаткового місця для зберігання рушників в ванній кімнаті. В цій ванній кімнаті невеликий африканський стілець доповнює практичний радіатор для сушки рушників. Як німий слуга, він чекає поряд з ванною і душем. Особливо дерев’яні стільці з патиною приносить теплу нотку в чисті, стерильні ванни.

 

 

6. Книжкові полиці у вигляді шафки для рушників

Ці вузькі книжкові полички також можуть використовуватися для ефективного зберігання рушників.

 

7. Рушникосушка на мийці

 

Ця малогабаритна тумба для рукомийник, дві двері з перекладиною. Так рушники практично відразу від рукою. А всередині тумби можна зберігати свіжі і чисті рушники.

 

 

8. Сушка для білизни в якості вішака для рушників

Старомодна сушка для білизни (яку не важко зробити самостійно) з дерева чи метала, може бути розміщена в будь-якому місці. Крім цього, вам не потрібно для неї свердлити отвори в стіні (а це, як правило плитка).

 

 

9. Вішалка в якості тримача для рушників

Прості настінні крючки багатофункціональні, але занадто скучні чи непрактичні? Переваги: рушник висихає краще — і барвистий рушник з узорами приносить ще більше акцентів в дизайн ванної кімнати.

 

 

10. Складання свіжих рушників в корзини

Хороша ідея для зберігання — це корзина в будь-якому вигляді. Складені рушники виглядають більш акуратними в плетених корзинах.