10 Несподіваних колірних схем для фасаду будинку

10 Несподіваних колірних схем для фасаду будинку

Створіть абсолютно новий вигляд вашого будинку, використовуючи в обробці фасаду кольори, які виходять за рамки повсякденності.

 

Колір фасаду будинку

Вибір кольору фасаду приватного будинку, це досить цікавий і в той же час складний процес. Заздалегідь важко уявити, як саме кольори покриття будуть співвідноситися між собою після того, як будуть нанесені на стіни. Таке питання актуальне як при новому будівництві, так і при реконструкції старого будинку.

Якщо фасад вашого будинку вже оброблений і він як і раніше в хорошій формі, то ви можете просто замінити або пофарбувати оббивку вхідних дверей для акцентованого оновлення зовнішнього вигляду. Що, природно, буде менш бюджетним варіантом зміни вигляду.

Подивіться запропоновану добірку фотографій і, можливо, вони підштовхнуть вас до рішення який колір фасаду і колірну гамму вибрати для свого будинку.

1. Пісок и вода

1 Tsvet fasada Pesok i voda

Таке поєднання спонукає в пам’яті спогади про пляжі і прозорі прибережні хвилі. Це натуральні природні відтінки, які використовуються, щоб розвинути прибережну атмосферу.

Досить сміливе рішення – вхідні двері кольору морської хвилі.

Карнизні звіси асоціюються з синім небом.

Біла обробка стін з легким пісочним відтінком створює загальний м’який тон і виглядає акуратно і хрустко.

Морський відтінок з’являється знову в скляній мозаїці, якою оброблені ступені сходових прольотів.

 

 

 

 

 

2. Цегла та аквамарин

2 Tsvet fasada Kirpich i akvamarin

Якщо у вас цегляний будинок, то оновлення зовнішнього вигляду може бути вирішено простим шляхом – зміни кольору вхідних дверей і віконних рам. Зверніть увагу, як білий колір дверного отвору акцентує перехід кольорів між насиченим кольором традиційної червоної цегли і ніжним аквамариновим відтінком дверей.

 


У нас можна замовити утеплення фасадів : +38 066 225 40 57


3. Чорний і білий

3 Tsvet fasada Chernyy i belyy

Чорно-біла палітра може бути класичною, традиційною або зовсім авангардною. Спробуйте білу фарбу на фасад і чорнильно-чорну в комплектацію: дверям, поручням, сходам для створення шикарного мінімалізму. У наведеному прикладі деталі дійсно роблять всю красу. І як останній штрих – можна використовувати чорно-білу фурнітуру для дверей.

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Ніжно салатовий і білий

Досить світлий салатовий зелений виглядає дуже природньо, і буде добре виглядати на будинку будь-якого стилю. Салатовий може органічно поєднуватися з багатьма кольорами – в даному прикладі непогане співвідношення з білим, але можна спробувати і, наприклад, в поєднанні з темно синім.4 Tsvet fasada Nezhno salatovyy i belyy

 

5. Блакитний і чорний

Блідо-блакитний колір фасаду в поєднанні з чорними віконницями. Як і на попередній фотографії тут є і білі акценти на віконних рамах. У чорному ж кольорі виконана фальцева покрівля, вхідні двері та віконниці.5 Tsvet fasada - Goluboy i chernyy

 

6. Бронзовий і аквамариновий

Два сильні відтінки разом це сміливе рішення. Тут комбінуються холодні тони – білий на гаражних воротах, аквамариновий і салатовий, а огорожа з натурального дерева привносить якусь м’якість у це поєднання кольорів за рахунок насиченого бронзового відтінку.

6 Tsvet fasada - Bronzovyy i akvamarinovyy

 

7. Відтінки сірого

Багато будинків побудовані з цегли або каменю. Візьміть приклад з цього будинку і обновіть зовнішній вигляд, використовуючи різні більш і менш темні відтінки сірого тону. Зверніть також увагу на колірний акцент з яскраво-блакитними дверима.

Звичайно, кожен будинок повинен вписуватися в навколишнє його середовище. Ось і тут, безумовно, яскравий зелений газон додає живих фарб до відтінків сірого кольору на фасаді, а без такої зелені будинок виглядав би по-іншому.

7 Tsvet fasada - Ottenki serogo

 

8. Сіро-коричневий і синій

8 Tsvet fasada - Sero-korichnevyy i siniy Елегантне поєднання в пляжному стилі – коричневатого піску і глибокої темно синьої морської води.

Але й тут не обходиться без білого кольору, який дає візуальне обрамлення на звисах покрівлі, віконних і дверних отворах.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Поєднання синіх відтінків

9 Tsvet fasada - Sochetaniye sinikh ottenkovБлідо-блакитний сайдинг, волошкові віконниці і яскраво-бірюзові вхідні двері чудово поєднуються один з одним. І знову ж ми бачимо, що таким холодним квітам потрібно пом’якшення з допомогою ступенів теплого деревного відтінку.

Така палітра непогано виглядає на невеликому котеджі, але вона може бути й на великому будинку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10. Темно-блакитний і помаранчевий

10 Tsvet fasada - Temno-lazurnyy i oranzhevyyТемний будинок зі світлою покрівлею і білими прорізами виглядає трохи монотонно, але соковиті помаранчеві двері легко і не надмірно розбавляють цей спокій в тонах. Тут також би непогано виглядали яскраво-червоні або лимонно-жовті або зеленувато-жовті двері (подивіться, наприклад, на поєднання кольору фасаду з червоними стільцями).

 

Отже, це тільки мала частина можливих поєднань в кольоровій гамі фасадів, на які ми б хотіли звернути свою увагу. Але вже і з цього набору ясно, що не варто побоюватися виходити за рамки «загальноприйнятих» кольорів в обробці будинку – це приносить свої плоди у вигляд чудово будинків.

 

 

 

 

 

 

Автор Laura Gaskill

Переклад: Андрій Марченко