16 Ідей Тераріума Для Рослин

16 Ідей Тераріума Для Рослин

Тераріуми для рослин – це яскраві елементи інтер’єру. Мало того, що квіткові тераріуми приносять частинку живої природи в дизайн нашого будинку, але вони також прикрашають його своїм стилем. Нам це подобається, адже вони чарівні.

Міні-ландшафти та екосистеми, захищені скляними футлярами в різних формах, роблять їх справжніми рослинними коштовностями. Ви можете не просто купити готовий тераріум для квітів але і зробити його своїми руками, попрацювавши з широким вибором рослин і аксесуарів, піском, гравієм, мушлями…

Можна навіть помістити в тераріум з рослинами різні моделі фігур для створення більш цікавого ефекту.

Розгляньте ці 16 ідей для створення власного рослинного тераріуму!

 

1. Скляний тераріум для квітів

Вам сподобався цей красивий із золотою вставкою тераріум? Замість того щоб купувати подібну модель, ми пропонуємо вам зробити це своїми руками! У скляну чашку насипте білу квасолю. Помістіть туди рослину, наприклад, як на картинці, яке може обійтися і без землі. Для її життєздатності вистачає рясної ванни раз в тиждень і яскравого місця без прямого сонячного світла. Закріпіть тканину так, щоб вона покривала частину скла, яку не буде пофарбовано, а потім розпиліть фарбу аерозоль (від одного до двох шарів залежно від бажаного результату). Дайте висохнути перед тим, як обережно зняти тканину. Усуньте зайву фарбу ножем і помилуйтеся виконаною роботою!

Порада. Щоб витратити якомога менше грошей і додати свіжий і оригінальний штрих до Вашого тераріуму, скористайтеся цією ідеєю, і дістаньте одну з ваших занедбаних скляних ємностей в шафі: банку, вазу, чашку… Біла квасоля, обрана замість звичайної гальки, модернізує тераріум. І нехай ваша уява теж творить!

 

 

2. Тераріум для сукулентів з шкатулки для прикрас


Якщо ви шанувальник покупки скляних скриньок в магазинах прикрас, ви не зможете пропустити новинки, які заповнюють полиці! Маленькі, великі, трикутні, прямокутні, шестикутні … Запропоновані в багатьох геометричних формах ці красиві коробки зі скла і металу, є дуже оригінальними. Дійсно, спочатку вони використовувалися як скриньки для коштовностей, але цей прозорий корпус є ідеальним варіантом для створення тераріуму для сукулентів.

 

3. Квітковий тераріум розміру XXL


Для тих, хто любить закритий тераріум, не шукайте інші моделі, а сміливо використовуйте цю. Дана ємність з вінтажним візерунком та  дуже ефектно виглядає. Але спочатку знайдіть банку, яка може вам стати в нагоді, а потім виберіть красиву зелену рослину, відповідну за розміром тераріуму.

Порада. Щоб виділити ваш великий тераріум, поставте його по центру.

 

 тераріум для рослин і квітів

 

 

 

4. Цибулини для міні-тераріумів

 тераріум для рослин і квітів
Якщо ви вирішили виростити нову рослину, помістіть її цибулини в міні-тераріуми! Зробіть ряд різних композицій, таких як на фото висять на стіні над ліжком. Використовуйте мотузку і повісьте цибулини за допомогою простого гачка для візуального сприйняття.

Порада. Створіть динамічний сценарій, повісивши міні-тераріуми на різних висотах: за спаданням, за зростанням або довільно. Не бійтеся збільшити кількість таких маленьких тераріумів для створення картини на стіні!

 

 

5. Банка з кришкою

 тераріум для рослин і квітів

Тераріуми для рослин можуть бути напіввідкриті або повністю закриті. У тераріумах закритого дизайну існують красиві і модні моделі, такі як цей тераріум – банка. На основі дерева і скла, це є одночасно делікатним і теплим.

Порада: ідей для рослинних композицій в закритій ємності предостатньо: чайник з прозорим склом, скляна куля … або навіть коробка з-під цукерок для економних! Все, щоб перетворити ваш тераріум на витвір мистецтва!

 

 

7. Поетичний мініатюрний ландшафт

 тераріум для рослин і квітів
Перевага створення тераріумів полягає в тому, що об’єднавши мінімум елементів, можна легко отримати чудовий результат. Візьміть, наприклад, тераріум для мохів, як показано на цьому фото. Тут, задає тон геометрична модель чорної металевої банки. На відміну від цього кутового вигляду, ніжний ландшафт був створений з використанням щебеню, каменю, що нагадує скелю і моху, що представляє собою красивий пагорб з високим модельним деревом. Хіба найпростіші речі не є найкращими?

 

 

8. Орхідеї для жіночності композиції

 тераріум для рослин і квітів
Тераріуми спеціально не фарбують. Щоб скрасити його і створити вишукану композицію, додайте орхідеї яскравих відтінків. Оформлення також буде більш жіночним і більш м’яким, завдяки декоративним квітам і рослинам, які ми любимо.

 тераріум для рослин і квітів

 

 

9. Різноманітність і барвистість цієї композиції

 тераріум для рослин і квітів
Найбільш креативною може бути композиція з різноманітністю колірних відтінків декоративної піни: червоної, зеленої, помаранчевої або жовтої! Об’єднайте різні типи рослин. Сукуленти, наприклад, дуже добре розмножуються, як видно на фото. Спробуйте комбінувати рослини різної форми і тону (світло-зелений, темно-зелений…): це створить легке сприйняття. І в завершенні композиції, додайте трохи щебеню, кілька каменів або трохи піску за вашим бажанням!

 

10. Додайте пісок до тераріуму

 тераріум для рослин і квітів
Після шару чорнозему, обов’язково додайте шар білого піску. Це створює гарний контраст між ними. Можна імпровізувати подих легкого вітерця, посадивши навскіс довгі тонкі рослини, пробуджуючи пляж на березі океану в атмосферу розслабляючого відпочинку!

 

11. Чорна галька

 тераріум для рослин і квітів

Щоб прикрасити тераріум, ми додаємо зазвичай землю, гравій, камені, мох, пісок, але можна використовувати і чорну гальку! Посадіть туди маленькі рослини, розсадивши їх гармонійно одна від одної для створення витонченості і легкості.

 

12. Морські мушлі нагадують море

 тераріум для рослин і квітів

Щоб створити морську атмосферу у вашому тераріумі, просто покладіть мушлі, зібрані на пляжі за час вашої останнього відпустки. Наповніть свою банку кращими екземплярами різних розмірів, додайте камінчики і посипте піском. Тепер у вас є красива композиція, глянувши на яку буде завжди підніматися гарний настрій.

 

 

13. Статуетки для веселого і фантастичного тераріуму

 тераріум для рослин і квітів

Створіть оригінальний світ з мініатюрами та іншими цікавими предметами. Це можуть бути маленькі люди або тварини, коктейльні парасольки … Розкажіть історії з моментів Вашого життя. А прозорі стіни дозволять зробити це з інтересом!

Порада. Дорогі батьки, тепер є можливість прогулятися по кімнаті вашої дитини, щоб знайти акторів для вашого тераріуму. Хороший привід для участі в сценарії!

 

14. Дует для шоу

 тераріум для рослин і квітів
Щоб підкреслити чудовий ефект тераріуму для рослин, використовуйте дует. Ви можете вибрати дві різні моделі для створення композиції або вибрати дві аналогічні банки, тільки різного розміру, для цієї неймовірної краси.

 

 

15. Тераріуми в ряд

 тераріум для рослин і квітів

Також, можливо, цікаво розмножити квіткові міні-тераріуми. У цьому випадку необхідний мінімалізм: одна рослина в кожній банці, щоб надати їй значення, як дорогоцінному  каменю в коробці. Повторення цього створює враження декоративної сценографії.

 

 

16. У поєднанні з іншими аксесуарами

 тераріум для рослин і квітів
Якщо у вас великий тераріум для рослин, то він легко виділяється по центру. А ось для невеликих моделей, подумайте про створення композиції з використанням інших декоративних предметів і аксесуарів. Це можуть бути коробки, свічники, чашки … Як і картина, поєднання цих елементів створить красиву композицію, яка  ідеально підходить для прикраси вашої полички або журнального столика, наприклад.

 

17. Тераріум в стилі макраме

 тераріум для рослин і квітів
Дуже популярно і красиво зробити тераріум для рослин в стилі макраме … і нехай ширяє в повітрі! На даний момент, в світі декору, ми використовуємо стелю не тільки для підвішування світильників, настала черга і для тераріумів для квітів. Ми кріпимо гак до стелі, потім чіпляємо ланцюг або мотузку за ємність (виберіть модель з петлею). І додаємо аксесуар у вигляді красивого кулона для оригінального і стильного декору!