Фарба замість плитки. Чи підійде вона для стін ванної кімнати?

На протязі останніх декількох десятиліть плитка була однією з найбільш використовуваних в інтер’єрах ванних кімнат. Однак в даний час сучасні високоякісні фарби починають йти в ногу з нею. І не дивно – на ринку з’явилися декоративні та захисні засоби для ванних кімнат, а також спеціальні грунтовки і ізоляційні засоби. Завдяки їм Ви можете сміливо виходити з кліше ванної кімнати і створювати ефективні, оригінальні і довговічні композиції! Далі – про інноваційні продукти, створені для стін ванної кімнати. (більше…)

Читати далі Фарба замість плитки. Чи підійде вона для стін ванної кімнати?

Розміри вікон в сучасних проектах будинків

Найменші вікна для продажу мають ширину 40 см. Вікна нахилу і повороту мають крила шириною до 160 см. Ширина окремих рухомих стулок для підйомно – зсувних вікон становить 300 см. В даний час актуальні проекти будинків з набагато більшою площею скління, ніж багато років тому. Цей новий стиль забезпечується сучасними технологіями виробництва вікон. (більше…)

Читати далі Розміри вікон в сучасних проектах будинків

4 романтичних кольори стін в спальні

У цій статті ми зупинимося на тому, які кольори стін і аксесуарів можна використовувати в дизайні інтер’єру спальні для створення ідеальної романтичної атмосфери.

Давайте розглянемо чотири кольори в обробці стін, підлог і меблів, які підштовхують до виникнення цього почуття. (більше…)

Читати далі 4 романтичних кольори стін в спальні

Як правильно вибрати обробну дошку?

Купівля нової обробної дошки може викликати більше питань, ніж ви думаєте. Яка з них найбільш гігієнічна? Який колір? Яку дошку можна помити в посудомийній машині? Ми розповімо вам все, що потрібно знати про вибір обробної дошки на кухні. (більше…)

Читати далі Як правильно вибрати обробну дошку?

Кращі Ідеї Дизайну Дитячої Кімнати [27 фото]

Хочете, щоб дизайн дитячої кімнати вашої дитини був чудовим? Тоді поїхали….

Дитяча кімната повинна радувати і реалізовувати дитячі фантазії.  Тут зібрані кращі ідеї дизайну дитячої кімнати, – від милого до химерного, – щоб ви змогли творчо підійти до створення інтер’єру дитячої кімнати. (більше…)

Читати далі Кращі Ідеї Дизайну Дитячої Кімнати [27 фото]

16 Ідей Тераріума Для Рослин

Тераріуми для рослин – це яскраві елементи інтер’єру. Мало того, що квіткові тераріуми приносять частинку живої природи в дизайн нашого будинку, але вони також прикрашають його своїм стилем. Нам це подобається, адже вони чарівні.

Міні-ландшафти та екосистеми, захищені скляними футлярами в різних формах, роблять їх справжніми рослинними коштовностями. Ви можете не просто купити готовий тераріум для квітів але і зробити його своїми руками, попрацювавши з широким вибором рослин і аксесуарів, піском, гравієм, мушлями…

Можна навіть помістити в тераріум з рослинами різні моделі фігур для створення більш цікавого ефекту.

Розгляньте ці 16 ідей для створення власного рослинного тераріуму! (більше…)

Читати далі 16 Ідей Тераріума Для Рослин

Темні меблі в вітальні – який колір стін підходить?

Який колір стін для темних меблів вибрати, щоб інтер’єр був зі смаком, але не похмурим? Всупереч видимості, це досить просто. Просто знайте кілька хитрощів, які зроблять темні меблі у вітальні елегантними. (більше…)

Читати далі Темні меблі в вітальні – який колір стін підходить?