Дизайн передпокою – 12 оригінальних ідей (ФОТО)

Дизайн передпокою – 12 оригінальних ідей (ФОТО)

Красиво виконати дизайн передпокою це справжнє мистецтво. Щоб інтер’єр був вдалим, важливо правильно підібрати оздоблювальні матеріали та меблі. Сучасні тенденції у оформленні передпокою це, безумовно, мінімалізм і зберігання одягу в ефектно виконаних вбудованих шафах. Це не означає, однак, що ви не можете дозволити собі бути трішечки екстравагантним. Дивіться красиві фото та надихайтеся.

 

1. Об’єднання з кімнатою

dyzayn-prykhozhey-01Простір цього передпокою фактично об’єднаний з кімнатою. За рахунок цього він стає більшим в початково маленькому передпокою. Проте покриття підлоги відрізняється, чим підкреслюється зонування різних приміщень. Ну, і взагалі, використання плитки для підлоги в передпокої є найбільш практичним варіантом – легко миється, і не псується від дії вологи (подумайте про це, виконуючи ремонт квартири).

Тут також дуже красиво використано дзеркало – вбудовано в своєрідний портал. Результатом такого дизайну є – візуальне розширення простору та наявність місця для зручної лавки.

Ну а вішалка для одягу – просто шедевр. Хоча вішати на неї речі, ймовірно, не дуже практично. Це просто елемент декору. Ну, або як варіант – використовувати її для не дуже тривалого розміщення речей.2. Нестандартні форми

dyzayn-prykhozhey-02Ций передпокій оформлений досить мінімалістично. Але, незважаючи на це, не скажеш, що такий дизайн не вражає. В першу чергу це з-за круглої форми кімнати. Крім того, привертають увагу блискуча підлога (ймовірно, полірований бетон) і спокійні тони стін. Ну і, звичайно, освітлення, у вигляді настінних світильників і центральної люстри, тут грає першу скрипку.

 

 

 

 

 

 

3. Вбудовані шафи

dyzayn-prykhozhey-03У вузькому передпокої важко розмістити меблі. У цьому випадку найбільш підходящими є вбудовані шафи. З протилежного боку, цей коридор розширює настінне дзеркало. Ну, і не забувайте в таких випадках про гарне освітлення, щоб не створювалося враження гнітючого простору.

4. Шпоновані стінові панелі

dyzayn-prykhozhey-04Це декоративне оздоблення стін у передпокої стіновими панелями з шпону. Змонтовані вони з облаштуванням невеликих ніш і вбудованим освітленням. Непогана альтернатива такого звичного варіанту дизайну, як шпалери, фарба, декоративна штукатурка.

На стіну з дзеркалом прикріплена зручна поличка з такого ж матеріалу. Правильним рішенням було продовжити дзеркало під полицею – це створило більший обсяг простору

В дзеркалі відбивається шафа, виконана з такого ж матеріалу, що вдало поєднує загальну композицію.

 

 

 

 

5. Фотошпалери

dyzayn-prykhozhey-05Одна стіна в цьому передпокої повністю покрита ефектними фотошпалерами. Тут приміщення здається більше за рахунок появи додаткового виміру.

Зверніть увагу, що фотошпалери вписуються в комплексний дизайн передпокою:

  • на стіні за дверима, змонтовано дзеркало, яке збільшує перспективу міського пейзажу
  • стелю виконано у фон вечірнього неба з фотографії, як би подовжуючи його
  • терасна дошка на підлозі, як би підкреслює те, що ви знаходитесь не в квартирі, а на власній терасі, з якої відкривається настільки чудовий вигляд

 

 

 

6. Декоративні акценти в дизайні

dyzayn-prykhozhey-06Яскравий, холодний передпокій, але не нудний. З кольоровими плакатами і яскравими аксесуарами інтер’єр набуває характер. Це зайвий раз доводить, що маленькі акцентовані вставки можуть творити дива.

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Нестандартні функції приміщення

dyzayn-prykhozhey-07Досить просторий передпокій може бути частково перетворений в бібліотеку. Такі шафи можуть бути виконані під час ремонту квартири з гіпсокартонових плит. Підсвічування жовтим світлом внизу шаф, створює оригінальний акцент, і додає якусь інтригу.

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Глянсове покриття

dyzayn-prykhozhey-08Довга і вузька прихожа може бути візуально розширена за рахунок використання світлих глянсових покриттів. Однак будьте уважні при їх виборі. Підбирайте такі, на яких не будуть постійно залишатися відбитки від рук. Загальна рекомендація – краще світлі, ніж темні, якщо глянсове покриття на підлогу – то строкате, а не однотонне.

 

 

 

 

 

 

 

 

9. Ілюзії в просторі

dyzayn-prykhozhey-09Ця передпокій виглядає дуже довгою. Такий ефект досягається шляхом ділення статі на дві смуги руху» і розміщення в ньому освітлення. Крім того «розділювальна смуга» йди вдалину, відбиваючись в дзеркалі.

Також у цьому прикладі зверніть увагу на вдало інтегровані в стіну висувні шафи.

 

 

 

 

 

10. Антикварні речі в дизайні

dyzayn-prykhozhey-10Нове використання старого гардероба – вбудована у стіну шафа з використанням дверей з дзеркалами від старих меблів. Таке рішення однозначно стане центральним місцем в передпокої, і нікого не залишить байдужим.

 

 

 

 

11. Незвичайні речі

dyzayn-prykhozhey-11Сучасна мебльована прихожа з традиційним фортепіано – ефект гарантований!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. Прозора стіна

dyzayn-prykhozhey-13У цьому прикладі, при ремонті квартири, була демонтована стіна між кімнатою і передпокоєм, і замінена на розсувні двері.

Таким чином, досягнуто те, що простір кімнати залишився індивідуальним, а передпокій отримав природне освітлення з вікон кімнати.

 

 

 

 

Андрій Марченко