ТОП 10 готових проектів будинків з Східної Європи

ТОП 10 готових проектів будинків з Східної Європи

Розробка індивідуального проекту будинку вимагає значних фінансових витрат. Отже непогана ідея – розглянути готові проекти будинків і придбати, який сподобався. Наявний в Інтернеті вибір настільки великий, що навіть сама вимоглива людина знайде щось для себе. В даному огляді ми розглянемо десять проектів, які на думку веб-сайту Domiporta.pl, є найцікавішими.

 

Площа: 142 м2

Будинок з мансардою з підвалом, призначений для сім’ї з 4-5 осіб. На першому поверсі знаходиться простора вітальня, об’єднана з обідньою зоною і прямим доступом до кухні і кабінету. Гараж для двох машин та підсобне приміщення доступні через вестибюль. В мансарді розташовані три спальні і велика ванна кімната з підсобним приміщенням, яке може виступати в якості пральні. Особливої уваги заслуговує той факт, що кожна спальня має свою власну вбудовану шафу.

  

Площа: 163 м2

Будівля була спроектована в стилі сучасної міської вілли з многоскатним дахом і великими вікнами. Є вбудований гаражний блок. Будинок розрахований на сім’ю з чотирьох-шести осіб. Вхід в будинок запроектований через просторий передпокій, який з’єднується з гаражем та допоміжними приміщеннями. Потім перехід до холу в поєднанні з вітальнею і кухнею, які разом утворюють великий відкритий простір. З холу також доступно: сходи на другий поверх, невелика ванна кімната і додаткова кімната (офіс або гостьова спальня). Над стелею їдальні був залишений відкритий другий світ, з великими вікнами, з поглядом на сад. На другому поверсі знаходяться чотири спальні, в тому числі блок хазяйської спальні, з власною ванною кімнатою та гардеробною.

Площа: 183 м2

Будинок, спроектований в сільському стилі. Проста форма з живописними елементами по мотивам сільської місцевості. Повноцінний  підвал дозволяє приховати перед гостями технічни приміщення . Вибраний дизайн був розроблений з урахуванням вимог до енергозбереження і теплоізоляції .

Площа: 86 м2

Компактне бунгало з плоским дахом для сім’ї з 2-3 осіб. Два блоку будинку чітко позначають його зонування.

Одна частину будинку – це простора вітальня, об’єднана з кухнею. З вітальні також доступний вихід на велику терасу через великі розсувні вікна. У вітальні є камін, який добре прогріває будинок. У другій частині будинку знаходяться дві спальні та ванна кімната з вікном. Зі спальні також є вихід на терасу. Проект передбачає наявність достатньої кількості шаф. По суті – просте і дуже функціональне планування. Можливо для нашого клімату все ж буде раціонально дещо зменшити площу скління.

Площа: 187 м2

Це проект будинку який служить не тільки для проживання в ньому, але і виконує представницьку функцію. Цей будинок для однієї сім’ї характеризується винятковим об’ємом простору та його ефективним використанням. Потужний ганок дає відчуття безпеки та тепла домашнього вогнища.

Площа: 90 м2

Проект цього будинку з гаражем, легко і відносно дешево втілити в життя. Розроблений з урахуванням потреб сім’ї з чотирьох осіб. Для невеликої площі вдалося спроектувати будинок з усіма необхідними зручностями і гаражем. Вітальня, яка поєднана просторово з холом, обідньою зоною і частково відкритою кухнею, створює великий єдиний простір всередині. Спальні з ванною кімнатою і окремим туалетом розташовані в окремому блоці. У зовнішньому дизайні будинку використані прості елементи і добре підібрані пропорції.

Площа: 186 м2

Будинок з цікавим дизайном за рахунок декількох одноповерхових і двоповерхових блоків. Архітектура будинку спокійна і сучасна, з відповідною гармонійною обробкою фасадів . Один з головних визначних елементів – це красивий, засклений куток вітальні, розширений на другий поверх за принципом другого світла. Простора прихожа, частково відкрита кухня, розділені прямокутною коморою. На першому поверсі знаходиться також їдальня і додаткова кімната (офіс, або спальня для гостей, ванна кімната, котельня і гараж, з додатковим простором для зберігання. Другий поверх має три спальні, в тому числі спальню для господарів з їх власною окремою ванною кімнатою та гардеробною.

Площа: 137 м2

Перше, що привертає увагу в даному проект будинку – це поєднання темного і білого кольорів, яке дуже ефектно пом’якшено обробкою “під дерево”. Фасад, прикрашений клінкерною цеглою і дерев’яною планкою, додає шарму і елегантності всьому будинку. Всередині будинку є 3 окремі зони, гараж на дві машини, підсобне приміщення та пральня з функцією котельні, побутові приміщення і простора вітальня з кухнею та їдальнею площею 54 м2. У кухні вбудоване приміщення-комора, що дуже практично.

Площа: 145 м2

Будинок, який відображає класичний підхід до використання кубічних форм. Форма будівлі нагадує лежачу букву “L”, що дозволяє створити затишну та відокремлену терасу. Просторе скління покликане забезпечити постійний доступ до денного світла і постійного контакту з природою. Центральний вхід та вікна підкреслено облямовані. Гараж інтегрований в корпус будівлі. Будинок запланований на сім’ю з 4-5. В залежності від потреб на першому поверсі облаштовується або кабінет або гостьова кімната. Вітальня з каміном об’єднана з кухнею та їдальнею в один простір.

Площа: 99 м2

Незвичайний проект будинку, але в той же час з досить функціональним плануванням. Будинок розділений на дві частини: денну і нічну. Вітальня виходить на криту терасу, на яку також можна вийти з кухні, щоб організувати вечерю на свіжому повітрі. Спальна зона вміщає три спальні, найбільша з яких має суміжну ванну кімнату і невелику криту терасу, яка може бути переобладнана в гардеробну кімнату.

 

Переклад: Андрій Марченко