ТОП 10 дизайнів спальні в кольорах гарячого шоколаду

ТОП 10 дизайнів спальні в кольорах гарячого шоколаду

Ви не знаєте, як оформити затишну спальню в шоколадних тонах? Ми вибрали найкрасивіші спальні в інтер’єрі яких використано апетитні шоколадні відтінки. Також незамінні доповнення – м’які покривала, «повітряні» подушки.

Дизайн для спальні

В спальні ми відпочиваємо. Зазвичай ця кімната заспокоює та розслабляє. Приємний дизайн сприяє досягненню такої мети.

Дизайн спальні – це не тільки меблі, а також стіни, підлога, фурнітура та аксесуари. Всі ці елементи повинні знаходитися в єдиній гармонії між собою.

 

 

Кольори в дизайні спальні

В затишній спальні як правило переважають теплі кольори – наприклад, як коричневий і бежевий. Це стосується як основних кольорів, так і доповнень. Пам’ятайте, щоб не добавити занадто багато коричневого, і не перетворити спальню в темну і пригнічуючу кімнату. Чудово підходять бежевий, слонова кістка, капучино і відтінки кава з молоком

Що стосується окремих матеріалів, то в цій ролі буде  компонувати фарби з ефектом сатинової тканини, м’які шпалери, наклейки з велюра. Шаблони також можуть бути на стелі, через що кімната буде виглядати більш затишною. На стінах можна використовувати структурну штукатурку з ніжною структурою. Затишні тона також добавляє використання дерева. Широке різноманіття дерев’яних дерев’яних дошок або панелей позволить вам підібрати правильний відтінок.

 

 

 

М’яке підголів’я, шпалери, які імітують тканину з теплими кольорами – ці елементи дизайну добавляють  комфорт в цьому інтер’єрі.

 

 

В цьому варіанті спальні увага приділяється перш за все рельєфній стіні за підголов’ям і стьобаному підголів’ю. Стіна здається м’якою – але насправді   це шпалери.

 

Бронза прекрасно компонує золотистому кольору. Завдяки такій комбінації спальня набуває грандіозного характеру.

 

М’який, затишний, легкий і теплий — в основному завдяки тканині.

 

Шоколад з молоком. Так в двох словах можна описати цю спальню. Отримали непоганий ефект.

 

Шоколадна стіна, багато подушок, килим — в цій спальні подбали про затишок.

 

Цегла на стіні в затишній спальні? Так, цей здавалось би, сирий оздоблювальний матеріал також пов’язаний з теплом та міцністю. Він не погано поєднується з коричневими відтінками.

 

Затишна і м’яко оздоблена стіна за підголів’ям ліжка. Бежево-коричневі елементи дизайну, підкреслюють теплий характер інтер’єра.

 

Узори покривала відповідають тканині з якої виготовлені штори.

 

Шоколад, затишний і романтичний одночасно. Цього ефекту було досягнуто завдяки поєднанню теплих і насичених коричневих відтінків зі свіжими розовими і білими відтінками. Також на себе звертають увагу квіткові мотиви на стінах.