066 428 68 14

Будівельні поради. Блог | Компанія "Будівельна допомога"

Оновити кухню допоможуть мийки зі штучного каменю

Мийки кухонні з штучного каменю вже не перший рік займають лідируючі позиції на ринку сантехніки, що зовсім і не дивно. Цей вид кухонних раковин славиться чудовою міцністю, багаторічним терміном служби, і полонить погляд своїм респектабельним зовнішнім виглядом. (далі…)

Повне керівництво по купівлі земельної ділянки під будівництво будинку

5 КРОКІВ: Як вибрати та купити земельну ділянку під будівництво будинку. Розглядаємо детально. Даємо готовий перелік контрольних питань. (далі…)

Будинок з соломи і глини

Будуючи заміський будинок, хочеться отримати весь максимум відчуттів від проживання за межами міста. Аромат літнього ранку, легкість домашньої атмосфери. Ось так, найчастіше, і виникає інтерес до будівництва будинку із соломи. (далі…)

Історичний доказ надійності фальцевої покрівлі

Вілла «Великий Богдан», побудована в Сімеїзі ще на початку ХХ століття. Які якості забезпечили цій будівлі успішну експлуатацію донині? Проведені нами в 2013 році ремонтні роботи, дозволили знайти відповідь на це питання. (далі…)

Тип утеплювача — важливий фактор у тришаровій конструкції стін

Влаштування тришарової системи захисту фасадів від тепловтрат відрізняється від ефективних і більш дорогих конструкцій вентильованих фасадів технологією виконання зовнішнього шару. Утеплення усередині стіни будинку можна виконати тільки на етапі будівництва. Для правильного вибору системи утеплення фасадів необхідно мати уявлення про їх конструкційні особливості і процеси тепло – і вологообміну у фасадних елементах. (далі…)

Сайдинг – практичний фасад вашого будинку

Час однотипних будівель канув в минуле, і сьогодні практично кожен господар хоче надати своєму житлу оригінальний вигляд. Виходячи з можливостей ринку будівельних матеріалів, це досить легко здійснити. (далі…)

Як запобігти конденсату на покрівлі

Сучасна покрівля, особливо фальцева, коштує чималих грошей і монтувати її непросто. Ці зусилля можуть піти прахом, якщо не захистити дах від її головного ворога – конденсату. (далі…)

Монтаж сайдинга своїми руками

Правильно виконаний монтаж сайдингу – це гарантія збереження зовнішнього вигляду будівлі на довгі роки. При цьому необхідно використовувати якісний матеріал, який при дотриманні технологічних правил його установки, забезпечить надійний захист і красиву «зовнішність» будови, як у літні спекотні місяці, так і у вітряну холодну пору року. (далі…)

Утеплення підлоги в будинку – комфорт всій сім’ї

Утеплення підлоги в приватному будинку – це крок, який дозволить вам добре заощадити на опаленні, і на оздоровленні. (далі…)

Цокольний сайдинг

Цокольний сайдинг – це особливий вид сайдингових панелей. Більш детально про його види і способах монтажу – в нашій статті (далі…)